Ağam'dan selam'lar.

TEVFİK

VİP Üye
Selamunaleykum,ağam ustam biraz rahatsız olduğu için burada göremeyip kendilerini merak edip aradım geçmiş olsun dileklerinde bulunarak sizlere çok,çok.selâm söylemiştir.bu gün için biraz daha iyi olduğunu arz etmiştir.tekrar,tekrar,geçmiş olsun der.saygılarımı sunarım.

kaan5557

Yetkili
Ağa hastamı??
Allah acil şifalar verir inşallah...

Defineci

YÖNETİM
Allah şifa versin agaya. Bu aralar bi musibet var site üyeleri üzerinde. Herkes dikkat etsin kendine. Benim gözümdeki sorun aynı duruyor ara ara ağrı yapıyor. Fazla ekrana bakamıyorum. Sarhoşlar böyle mi görüyormuş ya 2 tane diyorlar ya hani o hesap

TEVFİK

VİP Üye
Ağa hastamı??
Allah acil şifalar verir inşallah...
S.a. evet sayın ustam kendileri biraz rahatsızlanmış ve bu yüzden 3..4 gündür siteye girememiş.ama şimdi biraz daha iyiyim diyor ciğerlerini fena soğuk kaptırmış konuşurken bile öksürükten zor konuştu.

TEVFİK

VİP Üye
Allah şifa versin agaya. Bu aralar bi musibet var site üyeleri üzerinde. Herkes dikkat etsin kendine. Benim gözümdeki sorun aynı duruyor ara ara ağrı yapıyor. Fazla ekrana bakamıyorum. Sarhoşlar böyle mi görüyormuş ya 2 tane diyorlar ya hani o hesap
S.a. Sayın Ustam sizede çok geçmiş olsun Aman çok dikkat edin doktorada gitmeyi ihmal etmeyin Lütfen Allah Size ,Sizlere Acil şifalar versin.saygılar.

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
S.a. evet sayın ustam kendileri biraz rahatsızlanmış ve bu yüzden 3..4 gündür siteye girememiş.ama şimdi biraz daha iyiyim diyor ciğerlerini fena soğuk kaptırmış konuşurken bile öksürükten zor konuştu.
O gundiye hiç birşey olmaz sen benim selamimi soyle ilesir o ????

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
hepinize sonsuz selam olsun dostarım..iyi oldum şükür kendimdeyim...ulan gundi sen nerdesin ne haltlar ceviriyorsun telini ozelden yolla

Üst Alt