Anunnaki yalanı ve İdris peygamberin kitabı

oymak beyi

Moderator
işimi gücümü bırakıp saatlerce okuduğum bu sözde Sümer tabletlerini, ilk zamanlar iç dünyamda kabul etme noktasına gelmiştim. eğer bu kabul gerçekleşir ise Allah inancı yok olmalıydı çünkü Allahin kuranda yaptığını söylediği herseyi tabletlere bakılırsa bu anunnakiler yapıyordu. dolayısıyla gerçekte inandığım şey Allah değil anunnakiler oluyordu. mesela kurana göre ademi Allah yarattı. ama bu tabletlere göre adem laboratuvar ortamında yapılmış , bir çok kez denenmiş, neticede başarılı olunmuş bir mahluktur.. cennet ise bu varlığın gözlem altında tutulduğu yer.. buna benzer bir çok şey... . şimdi hayatımın ortasına elimde ki basit bir telefondan okuduğum dandik bir yazı ile hayatımın her anına kök salmış bir Allah inancı maalesef ki karşı karşıya geldi. bu kez başladım cirpinmaya, çok kötü bir duygu idi. Rabbım inançlı kardeşlerimi bu duygudan, imanını kaybetme tehlikesinden korusun.
beni o zamanlar derinden etkileyen şimdi ise hey gidi günler dediğim bu safsatayı acaba hala okuyan var mıdır, varsa benim hissettiklerimi hisseden var mıdır diye düşünüyorum. inşallah yoktur☺.. biraz araştırma yapınca işin kurgu olduğu ortaya çıkıyor. bu işi organize eden, dinleri hedef tahtasına oturtan zihniyet '' batıl yok olmaya mahkumdur ' ayetinin neticesi olarak şükür ki kayboluyor. hem zaten Google ye sümer tabletleri yazdığınızda karşınıza gelen ilk sonuçlar genelde :: sümer tabletleri ve dinler- sümer tabletleri ve din uydurma lari - sümer tabletleri ve din çelişir mi' gibi din ve bu tabletleri karşılaştırmaya giden sonuçlar gelir. bu sonuç bile işin planlı olduğunu ortaya koyar.
kirli planın çıkış noktası :
tabletlerde ne yazdığını araştırırken karşıma çıkan bu anunnakiler tecrubesinden sonra maalesef ki tabletlerin orijinal metinlerine olan merakım da kalmadı. susitimale açık olduğunu gördüğüm bu konuyu kapatmak en iyisi diye düşündüm. bu anunnakiler safsatasını yazan genç bir serseri idi, adını unuttum. kendisi daha önce İdris peygamberin yazdığı kitabı okumuş. bildiğiniz üzere İdris peygamber cennete gidip geri dönmeyen biridir. ☺ (kim dönmek ister ki) yani yeryüzünde dünyaya gelip de cesedi yeryüzünde olmayan iki kişi var. 1-idris peygamber. 2- isa peygamber.. ilahi kitap sayılır mı bilmem ama İdris peygamber bir kitap yazmış. merak edenler İnternetten bulabilirler ben şahsen bulmuştum ama okumak çok zor, çok fantastik bir kitap. İdris peygamber gerçekten yazdı mı yoksa ona mı mal ediliyor anlamadım. kitabın ismi 'peygamber enok un kitabı'... bu herif kitabı okuduktan sonra kitaptan etkileniyor ve seneryo yazıyor. seneryo '' tanrı enki nin sözleri '' bu herif seneryoyu yazdıktan sonra ki süreci bilmiyorum. kim bu işin fitilini atesliyor, kim bu el yazması eseri sümer tabletleri diye yutturuyor bilmiyorum.. ama işin özü budur. birinin yazdığı seneryoyu birileri sümer tabletleri diye yutturuyor ve sonra da dinleri yıkmaya çalışıyor. bu kadar arsız tutum maalesef ki biraz da olsa etkili oluyor. inançlı kardeşlerimizi temiz inançlarını Rabbım korusun.
anunnaki diye çizilmiş alt da ki görselde, yaratığın elinde tuttuğu cisim aslında kozalaktır. ancak Epifiz bezi birgun karşınıza çıkar da araştırmaya kalkarsanız bu yaratığın elinde tuttuğu şeyin aslında kozalak değil de Epifiz bezi olduğunu görürsünüz :) ek bilgi olsun diye yazdım :)

son söz : biseyler öğrenmek gerçekten zor, özellikle de bilgi kirliliğinin sınırınin olmadığı İnternet çağında çok daha zor. evet herkes bir şekilde birseyler öğreniyor ama ya eksik yada yanlış. Allah karşımıza doğru öğreten, iyi niyetli insanları çıkarsın. amin
-oymak beyi -

Ekli dosyalar

• IMG_20210121_012355.jpg
    IMG_20210121_012355.jpg
    617.8 KB · Görüntüleme: 0
  • IMG_20210121_024010.jpg
    IMG_20210121_024010.jpg
    417.8 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:
Üst Alt