Cihazlar

sedegor

Yetkili
Uzun zamandır,yeni üretilen cihazlara göz atmıyordum. Daha demin bir iki saat gezindim, reklamlara tanıtım filmlerine ve calışma prensiplerine baktım. Zaman geçiyor artık bir şeylerin olması gerekiyor. Lakin gördümki pulse ve vlf ye devam.

Evet bazı argeler calışmalar olmuş, eskisi süslenip yeni kutaya konulmuş. Sözde radarlar, kızılötesi olmadı bir çok algılama sensörleri eklenmişde eklenmiş. Yapay zeka ve yazılım adapte edilmeye calışılmış buda sözde. Alan taramayı adamlar yeraltı görüntüleme sistemi yapmış sözde calışıyormuş.

İki saatin sonunda tek bir kanıya vardım yine bunlar gercek define cihazı yapmasını bilmiyor buna uğraşmıyor. Hatta defineyi bulsun diye gercek cihaz yapmaya çalışmıyorlar. Beyinleri çalışmıyor buna. Tek yaptıkları şey defineci üzerinden nasıl zengin olurum nasıl olursa satılır; Daha süslü ve daha içerikli daha elverişli nasıl gösteririm derdindeler. Definecinin ne istedigini bilip ona göre tasarım yapsalarda, dış görünüş ve reklam öyle olsada o yaptıklarıyla kendileride bir şey bulamazlar. Hiçmi ilerleme yok derseniz var :( sadece daha çok kandırma yolunda iyi ilerliyorlar. Kandırmaya kullandıkları aklın yarısını gercek calışmalara ayırsalar niyet halis olsa yapacaklar. Ama ne gerek var demi keriz çok olunca ne yapsan ne söylesen satılıyor bunların söyledigide yalan olunca sattıkları şeyde sadece yalan.Gerçek ise yalanın yanında bedava kalıyor o gercek defineciyi tatmin etmesede. Var seçtim bir tane alayımmı diye :( onada baktım uzaktan sıcaklık sogukluk termomrtresi, buda bir başlangıç diyene iyide, bu işte hiç bir şey :( oda. O para verilmez iki termometre sensörüne.

Benim için cihaz sorunu olmasada, defineci kerizene yazık oluyor. Alınmayın şimdi keriz dedigimede öyle ama kerizler olmasa bunları üretenler piyasada olamazdı.

Cubuk, pals ve vlf den başka şey yok, para vermeyin digerlerine, rezitivite taşıyabilirsenizde boşluk için iyidir. Eski yöntemleri önersem öyle akıllı definecide kalmadı. Reklama giderken lüxs araçla gitmek o cihazın işe yarar oldugu manasına gelmez.Selametle.

Son düzenleme:

Tncybrc8389

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır,yeni üretilen cihazlara göz atmıyordum. Daha demin bir iki saat gezindim, reklamlara tanıtım filmlerine ve calışma prensiplerine baktım. Zaman geçiyor artık bir şeylerin olması gerekiyor. Lakin gördümki pulse ve vlf ye devam.

Evet bazı argeler calışmalar olmuş, eskisi süslenip yeni kutaya konulmuş. Sözde radarlar, kızılötesi olmadı bir çok algılama sensörleri eklenmişde eklenmiş. Yapay zeka ve yazılım adapte edilmeye calışılmış buda sözde. Alan taramayı adamlar yeraltı görüntüleme sistemi yapmış sözde calışıyormuş.

İki saatin sonunda tek bir kanıya vardım yine bunlar gercek define cihazı yapmasını bilmiyor buna uğraşmıyor. Hatta defineyi bulsun diye gercek cihaz yapmaya çalışmıyorlar. Beyinleri çalışmıyor buna. Tek yaptıkları şey defineci üzerinden nasıl zengin olurum nasıl olursa satılır; Daha süslü ve daha içerikli daha elverişli nasıl gösteririm derdindeler. Definecinin ne istedigini bilip ona göre tasarım yapsalarda, dış görünüş ve reklam öyle olsada o yaptıklarıyla kendileride bir şey bulamazlar. Hiçmi ilerleme yok derseniz var :( sadece daha çok kandırma yolunda iyi ilerliyorlar. Kandırmaya kullandıkları aklın yarısını gercek calışmalara ayırsalar niyet halis olsa yapacaklar. Ama ne gerek var demi keriz çok olunca ne yapsan ne söylesen satılıyor bunların söyledigide yalan olunca sattıkları şeyde sadece yalan.Gerçek ise yalanın yanında bedava kalıyor o gercek defineciyi tatmin etmesede. Var seçtim bir tane alayımmı diye :( onada baktım uzaktan sıcaklık sogukluk termomrtresi, buda bir başlangıç diyene iyide, bu işte hiç bir şey :( oda. O para verilmez iki termometre sensörüne.

Benim için cihaz sorunu olmasada, defineci kerizene yazık oluyor. Alınmayın şimdi keriz dedigimede öyle ama kerizler olmasa bunları üretenler piyasada olamazdı.

Cubuk, pals ve vlf den başka şey yok, para vermeyin digerlerine, rezitivite taşıyabilirsenizde boşluk için iyidir. Eski yöntemleri önersem öyle akıllı definecide kalmadı. Reklama giderken lüxs araçla gitmek o cihazın işe yarar oldugu manasına gelmez.Selametle.
[/QU

Tncybrc8389

Kayıtlı Üye
Üstad yurt dışından cihaz getirebilme ihtimalimiz varmı kardeşim İtalya'da çalışmaya başlayacak Eylül gibi 6 ay sonra izine geldiğinde oradan dedektörle gelse gümrükte nasıl bir durum oluşur yasal olarak mevzuatı nedir bilgin varmı

YAREN

Yetkili
Üstad yurt dışından cihaz getirebilme ihtimalimiz varmı kardeşim İtalya'da çalışmaya başlayacak Eylül gibi 6 ay sonra izine geldiğinde oradan dedektörle gelse gümrükte nasıl bir durum oluşur yasal olarak mevzuatı nedir bilgin varmı
Faturasız hiçbir şekilde getiremezsin. Faturalı olarak dilediğini getirebilirsin.

Tncybrc8389

Kayıtlı Üye
Faturalı getirebiliyorsak çok güzel o zaman İtalyan bir dedektörümüz olacak inşallah

YAREN

Yetkili
Mesajları alıntı yaparak cevap vermeden hemen mesajı yollamayın. Cevaplaya tıkladığınızda mesaj editöründen yazmak istediğinizi de ekleyerek cevapla deyin. Gereksiz post spama giriyor

Tncybrc8389

Kayıtlı Üye
Gümrük vergisi ödenecek anladığım kadarıyla inşallah çok fazla bir rakam çıkmaz

sedegor

Yetkili
İzne araçla gelen birini bul cihazı parcala burda topla. Yada Faturayı istesende istemesende zaten keserler orda, uçakla getir, gümrükte vergi öde sorun yoktur. Alacagın cihaz ne ? Aynı çalışma prensibine dayalı ülkede cihazlar var, araba gibi geride degil ilerdeyiz avrupadan, hatta defineci denilince dünyada sadece Türkiye gelir akla. Bmw Opel Mercedes almıyorsun :( nerden alırsan al vlf yada pulse alacaksan sadece markaya göre az yada çok ödersiniz. Pulse sistemlerinde git Hüseyin beyi bul tecnoloji ekibi diye arat benimde selamımı söyle indirimde iste. Vlf dersen Ugur Kulacı yada yanındaki Tuncay beyi ara yine selam söyle. Başka bir çalışma prensibi alacaksan yeraltı görüntüleme felan yaz konuya bakalım kimden ne alabilirsin yada nerden. Avrupa denilince hep üstünlük gelmesin akla.

oymak beyi

Moderator
İzne araçla gelen birini bul cihazı parcala burda topla. Yada Faturayı istesende istemesende zaten keserler orda, uçakla getir, gümrükte vergi öde sorun yoktur. Alacagın cihaz ne ? Aynı çalışma prensibine dayalı ülkede cihazlar var, araba gibi geride degil ilerdeyiz avrupadan, hatta defineci denilince dünyada sadece Türkiye gelir akla. Bmw Opel Mercedes almıyorsun :( nerden alırsan al vlf yada pulse alacaksan sadece markaya göre az yada çok ödersiniz. Pulse sistemlerinde git Hüseyin beyi bul tecnoloji ekibi diye arat benimde selamımı söyle indirimde iste. Vlf dersen Ugur Kulacı yada yanındaki Tuncay beyi ara yine selam söyle. Başka bir çalışma prensibi alacaksan yeraltı görüntüleme felan yaz konuya bakalım kimden ne alabilirsin yada nerden. Avrupa denilince hep üstünlük gelmesin akla.

ustam bende deephunter pro 3 d var . işe yaramıyor , makinayi susturamiyorum . herseye ötüyor . bunu satıp ne almamı önerirsiniz . yukarıda saydığınız isimler birer öneri mi ? öneri değilse Bi öneri verin lütfen yoksa kredi çekip minelap gpx 5000 alicam o derece kafayı taktım

oymak beyi

Moderator

ayrıca bide alan taramaya ihtiyacım var . çubukları çözemedim , uğur bey in cihazını düşünüyorum . siz ne dersiniz ustam

sedegor

Yetkili
ayrıca bide alan taramaya ihtiyacım var . çubukları çözemedim , uğur bey in cihazını düşünüyorum . siz ne dersiniz ustam
Çubuk sende çalışmıyorsa cümlesi yanlıştaaaa çubugu kullanamıyorsan alantarama diye satılan hiç bir şeye para verme çünkü çubuk işi radyestesi ilmidir bununda bilimsel bir açıklamasını keşfedemeyen biri sana bu ilmin tecnolojisini ortaya koyup bir cihaz yani alan tarama yaptıgını iddia edemez. Bu gibi cihazları üretenler hem bu ilmin cözlemedigini söyleyip hemde süslü alan tarama satıyorsa, üreticinin türkce ve net dedigi şudur, kardeşim ben yaptım olursa diye sende olursa diye para verip alırsan işte ürettim diyor kısacası. Ben bizzat bu işe çok kafa yordum her elementin canlı cansız diye tabir edilen ama canlı olan bir taşın bile bir dili yani bir fekansı vardır . Bu güne kadar bu fekans dilini drek çözüp ama sadece bitkiler üzerinde onlarla iletişime geçen yani tabirle konuşan tek kişi LOKMAN HEKİMDİR: ama sadece bitkilerle Hz Süleyman vardır birde oda drek degil vasıta yani aracı ile temasa gecen her şeye hükmeden emreden biridir dahası yok heralde genel manada. Burayı anladıysan demek istedigim anlaşılmıştır. Biriyle temasa iletişime geçmek için onun dilini bilmen lazım bu karşındaki eger Altınsa onun frekansını bilmen gerekir bu gün bu frakansa alan tarama üretenler 4900 der kimi 5200 der kimi eski altına 5500 der bu baNTDA ki frekansla cihaz yaparlar yani dayanakları kaynakları ise ortada gezen makalelerdir. Peki işe yarıyormu dersen asla. Çünkü alaskası yok bu frekansla altının dilinin. İnsan bünyesi ise bu dili yaratılış geregi kodlandıgından bilir senin zihnin belki acıga cıkaramıyor olsada zorlarsan ugraşırsan olur bu , büyo enerji ile dışa vurur ve muhattabını bulur. İnsan en iyi cihazdır kendini tanıyana. En az 10 yılımı verdim ben bu alan tarama işine cihazda yaptım frekansıda buldum alakası yok ortada gezenle ama yine gördümkiii gerek yok cihaza Allahın yarattıgı ben varken Allahın yarrattıgı benim gibi bir üstün cihaz varken hiç gerek yok başka bir şeye, cihaza ayırdıgım vaktin yarısını kendimi tanımaya ayırınca anladım bunuda. kafan agrıdı boş cümleler geldi belkide şimdi sana . Ama durum böyle işte cahiliye dönemimizde kedi kumu bile kullandık neler neler yaptık boş işler onlar.
al eline illa araç vasıta gerekse iki tel eline ne oldugu önemli bile degil hatta gül dalı al Bismillah de Allahın verdigi yetenek var sende kullan. Alan tarama dedigin bu işte yok ben kerizim dersen ver parayı kandır kendini. Bırak millet süslü kablolu ismi cihaz olanla arasın sen agzında Besmele ile Allaha sıgınarak Ona güvenerek sadece yürü arazide dilerse zaten verecektir hazinesinden.

Ne dedin başka cihaz dedin adamın reklamını yapmayım kendi abarttıgı kadar olmasada az çok ayrım yapıyor yeni cihazları Ugur Kulaçın fiyatıda avrupa cihazlara göre ideal sayılır derinlige gelince Ugur bey Vlf ye derin arama desede bizim külahımıza anlatır bunu, ama vlf sistemler içinde en derine ulaşan cihaz benimkisi derse öper başıma koyarım. Öneririm yani . Hatta derin arama pulse al dememde her yer civi nal bizim topraklarda üç dört metre derinde bir şey aramayacaksan. Bir metre derinlige kadar güvenle aklın kalmadan alıp kullanabilirsin Ugur beyin vlf lerini ama daha deine o garanti versede ben güvenmem sisteme .

Kardeşim bu güne kadar magralarda mahsenlerde benim kadar ugraşan belki hiç olmamıştır oralar insanın beynini açsada define aramak için secilecek en son yerlerdir ve büyük işlerdir. Gerek yok derinlere dolayısıyla en iyi cihazlara, mahsen varmış derinligi 7 metreymiş ve tonlar varmış buda lazım degil sana, 50 cm 70 cm yerler haddinden fazla bu ülkede nasibinde varsa tabiii cihazıda o derinlige göre al başın agrımasın derinlerde boş ver . Veren Allah nasılsa verir gönlünü temizle gerisi gelir biz kalbimizi yıkamayı bilsek inan o bile yeter, büyük hazinedir bu, ama kalp içimizde kirli dururken en iyi cihazın peşine düşmekte bence ahmahlık. Bu iş definecilik puştluk üzerine yazılmıştır, sen o puştlugu çöz yeter. Kendine degil Allaha güven bu işte. Ararken bir evladın babasından istedigi gibi iste bu en büyük sırdır işte birazda aglayarak iste içten iste. Elden yabancıdan verirmi vermezmi diye degil bak evladın babadan istedigi gibi iste. Bir baba zengin olmasada evladın istedigini almaya vermeye ne kadar ugraşır bilirmisin babaysan bilirsin. Allahın bitmez hazinesinden iste içten iste amaaaa İnşallah Hayırlısıysa ver demeyide unutma. Çünkü günü gelir istedigine pişman olursun belkide Allah şüphesiz en iyi bilendir. Selametle

Son düzenleme:
Üst Alt