define forumlarının durumu

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
kovitmidir nedir bir bela sardılar dünyanın başına 1 sene yasaklardan dolayı arazi işi olmadı bir yılda hava şartlarından dolayı olmadı defineciler araziyi nerdeyse unuttu formları arada bir dolaşır bakarım durumlar nasıl diye kimisi kuş uçmaz kervan geçmez durumda kimisindede gelip gidenler var fakat paylaşımlar yok kimiside katılım az diye habire günlük olmayan üye kaydı yapıyor bir telaş içindeler milletimi kandırıyolar yoksa kendilerinimi avutuyorlar anlamadım iğneyi kendine çuval ...... başkasına batır diye bir laf var bizim formun durumuda belli en yeni form olduğundan birde form açılıp el deyiştirip birkaçgün kapalı kalınca eski üyeler kapandı diye gittiler haberi olanlar geldi genede yeni olduğumuzdan fazla üyemiz yok paylaşımlarda fazla deyil en azından başkaları gibi olmayan üye kaydı yapmıyoruz neysek o umarım bu sene arazi işi rahatlarda millet araziye rahat gider gelir bu durgunluk biter selametle
not herkez fikrini görüşünü açıkca yazabilir burası serbes kürsü ;)

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
Takilma böyle seylere ustam yapan yapıyor ????
X sitelere hiç bakma
Onlar kurakliktan nasibi almis sudan cikmis baliklar
Son çırpınışlari
Büyük balik olmak okyanusta güzel ama kuraklik olunca gizlenecek yer olmayinca
Avciyken av olacaklarini dusunmediler ????
Bilen bilir balik hafizasi 3sn. Dir
Eee Allah hic kimseyi balik beyinli yapmasin ????

eski

VİP Üye
kovitmidir nedir bir bela sardılar dünyanın başına 1 sene yasaklardan dolayı arazi işi olmadı bir yılda hava şartlarından dolayı olmadı defineciler araziyi nerdeyse unuttu formları arada bir dolaşır bakarım durumlar nasıl diye kimisi kuş uçmaz kervan geçmez durumda kimisindede gelip gidenler var fakat paylaşımlar yok kimiside katılım az diye habire günlük olmayan üye kaydı yapıyor bir telaş içindeler milletimi kandırıyolar yoksa kendilerinimi avutuyorlar anlamadım iğneyi kendine çuval ...... başkasına batır diye bir laf var bizim formun durumuda belli en yeni form olduğundan birde form açılıp el deyiştirip birkaçgün kapalı kalınca eski üyeler kapandı diye gittiler haberi olanlar geldi genede yeni olduğumuzdan fazla üyemiz yok paylaşımlarda fazla deyil en azından başkaları gibi olmayan üye kaydı yapmıyoruz neysek o umarım bu sene arazi işi rahatlarda millet araziye rahat gider gelir bu durgunluk biter selametle
ustacım bir depo mazot 200 tl ye doluyordu , şimdi 200 tl lik mazot sarı ışığı söndürmüyor. depo doldurmak en az 1000 tl oldu.. sık sık araziye çıkmak artık güçleşti. arabayı bahçeden çıkaramaz olduk. süs niyetine seyreder olduk.

eski

VİP Üye
hoş geldin hayırlı geceler biliyom gurban bizde aynı durumdayız yakın yerlere gidip geliyoz fazla uzağa gidemez olduk hayırlısı bakalım böyle ne kadar devam eder inşALLAH biran evvel düzelir
Hoş buldum ustacım. İnşallah düzelir ve imkanlarımız artar. Hamdolsun yaradanda kalan ömrümüzü ve imkanlarımızı hayırlı kullanmayı nasip eder inşallah

sedegor

Yetkili
Hacı Gargaş bu dedigin formların en eski üyelerindeniz coğunda, yalan yanlış her gelene yol gösterip boş laf salatası yaparsan, sagdan soldan üç kuruş etmez, define bulmaz cihaz reklamı alırsan. Yani zaten yalanın bir bin para, yanlışa hadi dersen, kalabalık olmak kolaydır. Az çok sözüne itibar edilen biri cıkar site site gezer her gün 10 kişi davet eder al sana kuru kalabalık. Yapmıyor yaptırmıyorlar degiller.Gördük gecirdik bunları adımızı gecelerinefendisi bile yaptık :( sonunda yanlış oldugunu hem kendimiz için hemde yardım isteyenin eline bir şey geçmeyince, durun bu iş yanlış dedik. Dogruyu bulunca sevindiren haberler gelmeye başlamıştı. Bu haberlerin kaynagı ise formlarda dolaşan safsatanın hurafenin kopyala yapıştır paylaşımların alakası olmayıp, bire bir tecrubeyi paylaşmanın sonucuydu. Örnek bir işaret paylaşır yada bir mezar koyar işte böyle derlerdi. Biz ise o dogrudur lakin bölgeye göre degişir. İşaretlerin ise aynıda olsa aynı sonucu aynı çözümü içermez dedik. Yani ruhunu cözdük bu işin. Klavye definecisi, bir bölgeden hiç cıkmamışlar degil, bölge bölge gezen tecrube paylaşan bu işi bilir dedik.

Dogruları konuşunca sevilmeyen argocu olduk. Çünkü gercekler acıttı. Onlar için önemli olan kuru kalabalıktı. Form sahipleri ve avaneleri üç kuruşa yada önde gitmeye bakar, definecinin umudu yada, cocugun rızkını dagda boşuna harcadıgına bakmazdı. Bunu kafalarına civi gibi caktıgımızda ise haklısın demelerine ragmen işlerine gelmedi ertesi gün bahane üretip banladılar. Hemde banlayan kendi nicini degiştirip başkasıymış gibi yaptı. Ben degilim mesele benim gibi gece gündüz emek veren kaç kişi aynısını yaşadı.

Biz hata etmişiz insanlara ve kendimize kötülük etmişiz. Define bulalım bulduralım diye Hurafenin içine düşmüş hatta düşürmüşüz.

Gardaş agzı olanın konuştugu, konuşturuldugu, yanlışa bu yanlıştır diyenin olmadıgı, hatta dogruyu bilenin olmayıp, sadece klavye definecilerinin vakit gecirdigi yerlerde kalabalık çok olsada, kimse oralardan aldıgı bilgiyle define bulamaz. Adamlar ben yada benim gibilere ban atmış çokta tın :( Bizim zaten oralardan alacak bir şeyimiz yoktu, verecek şeylerimizi engellediler :( çünkü her cümlede yanlışları hataları foyaları acıga cıkıyordu :( Dün yardım et abi diyenler Banı görünce arkamızdan laf söyledi, kendini begenmiş dedi :( Lan biz kendimiz için ban yemedikki :( Yalana inanmayın dedik diye, arkamızdan laf söyleyenin iyiligi için dedik. Yinede yukarda Allah var dönüp Form sahipleri susun dedi :( iyilikten maraz dogarmış :(

Uzatmayayım gardaş burasıda bir gün öyle olursa burdada işimiz olmaz.Mesele üye ise kalabalık olmak ise çok basit. Yok mesele dogruyu yazıp dogru yönlendirmek, bu işi hakkıyla yapıp yaptırmaksa bu iş zor. Önemli olan zoru başarmaktır. En basit örnegi vereyim. Bir güruh vardıki formlarda uydudan yer bakarlardı hemde üçretli, birde olası şüpheli yerlerin kordinatlarını almış olurlardı. Sonra bu işin cılkı cıkınca Formlarda Uydu bölümü acıp hiç olmayacak işi dahada yayıp izleyip gülmeye kadar gitti iş. Dolaşıyorum diyorsun ya uydudan yer bakıp bakanlarada iyi bak :( Form sahipleri bilir ama ses etmez hatta yol verirler yalana hurafeye bu sadece bir örnek tabii

Adam işaret atmış çözüm istemiş bilen bilmeyen aklına esen bir yer işaretleyip kaz demiş tam bir komedi. Yardım isteyene yardım degil eziyet ediyorlar. Bulması için degil bulmaması için yazıp ciziyorlar ama ne yaptıklarınıda kendileri dahi bilmiyorlar.

Bu Formlar acıldı acılalı ben şahsen bir konu acıpta dogru noktayı işaretleyeni görmedim gardaş. Adam gitmiş yeri acmış yıllar geçmiş işareti paylaşıp nerde diye sorarken kazılan yeri göstermiyor :( kırk kişi yazıyor boş yazıyor biride cıkıp ayagının altında mal aldıgın kazı yaptıgın yerin resmi nerde diyemiyor.

La gardaş gırgır başka şey, definecilik başka şey. Bu formlarda toplasan 10 defineci cıkaramazsın :( burdada üç beş varsa yeter. Kendim iyiyim demiyorum halâ bırakmış olsamda ögreniyorum.

Hayat artık çok daha pahalı, boşa mermi atmakta attırmakta eskisi gibi degil. Ne yazdıgını bilmek nereye gönderdigini bilmek gerek. Bu iş artık dahada masraflı.

Son düzenleme:

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
gurban bizim yalanla dolanla işimiz olmaz üyelerin çokluğuda azlığıda önemli deyil önemli olan doğruyu söylemek doğruyu göstermek elimizden geldiğince insanlara yardımcı olmak bildiğimiz anladığımız kadar surfere gelince buradada zamanında serbestti ben surfer konusunu yasaklayıp o konuyu kapattım burda surfer konusu olmaz kim doğruları yazarsa biz arkasında oluruz bizim için dostluk doğruluk dürüstlük önemli kimsenin rıskının heba olmasını istemeyiz seninde bazı arkadaşlarında başına gelenleri biliyoruz istedikleri kadar banlasınlar önemli deyil sen doğruları söylemekten vaz geçme doğruyu söyledin diye burda banlama olmaz ben 2009 ilk üye olmuştum ismi lazım deyil eski bir foruma şimdi orası kuş uçmaz kervan geçmez bir yer oldu binlerce üyesi vardı ne oldu sonuç ortada ozamandan beri forumlarda gezerim çok şeyler gördüm fazla uzatmıyım bizim için doğruluk dürüstlük dostluk önemli gerisi boş ben yaradılanı severim yaradan dan dolayı

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Başka yerleri boş ver bizim ustalar aksatmadan gelseler burası tavan yapar sitemi bastım yine ???? haksız isem haksızlık yapıyon diyin

Üst Alt