Define kazısında çıkan yılan ve kurbağaları kesin ?????

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
arkadaşlar define kazılarında arı yılan akrep kurbağa karınca fare gibi haşerelerin çıktığını duymuşuzdur ve buna bende şahit oldum bu bir gerçek...ama gördüğümüz yerde kestiğimizde ordaki altınları ancak alabiliriz diye bir düşünce var , sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunu??

Cinler, insanların gömdükleri defineyi korumakla yükümlü olduğu zamanlarda çoğu kez sıkılır. Sıkıldığını insanlara belli etmek için de sesler ve görüntülerin oluşmasını sağlar. Örneğin; definenin gömülü olduğu yerde kurbağa veya yılan çıkabilir. Bu hayvanların görülür görülmez hemen kesilmesi gerekir. Çünkü, 40 gün içerisinde karşınıza çıkan hayvanları kesip altına dönüştürmediğiniz zaman gömülü olan kıymetli eşyaları alamazsınız.

Bu yüzden cinlerin istedikleri zamanda definenin çıkarılmasında yarar vardır. Eğer, yaklaşık olarak en erken 7 gün içerisinde definenin çıkarılmaması durumunda cinler, hiçbir şekilde bekçiliğini yaptığı definenin alınmasına yardımcı olmaz. Üstelik defineyi başka bir yere götürerek orda saklar.

Baykan

Kayıtlı Üye
Ustam şimdi hem bekçilik yapacak, hemde müsade edecek olmaları cinlerin bana biraz tuhaf geldi. Olmaz demiyorum iddaa etmiyorum. Kendim karşılaşmadım net konuşamayacağım, gören karşılaşan ve dediğiniz gibi bir uygulama yaparak sonuç alan arkadaşlar rica ediyoruz tecrübelerini aktarsınlar.

Baykan

Kayıtlı Üye
Sadece bir yerde çalışma sırasında yılan çıkıyordu, biz onları kesip dışarı attıkça yine aynı yılanın benzeri çıkıyordu. Boyu rengi ve büyüklüğü aynıydı. İşin ilginç yanı öldürdüğümüz ve dışarı attığımız yılan aynı anda kayboluyordu. Ölüsünü bulamıyorduk.
Tabi orayı sonuçlandıramadığımız için bir yorum yapamıyorum.

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
Ustam şimdi hem bekçilik yapacak, hemde müsade edecek olmaları cinlerin bana biraz tuhaf geldi. Olmaz demiyorum iddaa etmiyorum. Kendim karşılaşmadım net konuşamayacağım, gören karşılaşan ve dediğiniz gibi bir uygulama yaparak sonuç alan arkadaşlar rica ediyoruz tecrübelerini aktarsınlar.
aslında musade dedikleri şey cinlerin seni orda ne amaçla geldiğini ne yapacağını yada kazdın diyelim ordaki çıkanı alacakmısın almicakmısın diye onu bekliyorlar..bu bekleme esnasında da musade etmiş gibi oluyorlar

Üst Alt