Define Komik :)

Defineci

YÖNETİM
Arkadaşlar hem biraz eğlenelim hem de siteye farklı bir renk katmak adına böyle bir konu açıyorum. Siz de elinizdeki komik karikatür, hikaye ve videoları bu konu altında paylaşabilirsiniz. Konuyu açıp bırakmak olmaz değil mi ilk paylaşımlar da benden gelsin. :D

defineruhu karitakatür.jpg

degirmen-tasi_t2.jpg

taş devri hediye.jpg

yagmurmu-yagiyor_t2.jpg

TEVFİK

VİP Üye
Arkadaşlar hem biraz eğlenelim hem de siteye farklı bir renk katmak adına böyle bir konu açıyorum. Siz de elinizdeki komik karikatür, hikaye ve videoları bu konu altında paylaşabilirsiniz. Konuyu açıp bırakmak olmaz değil mi ilk paylaşımlar da benden gelsin. :D

Ekli dosyayı görüntüle 2038

Ekli dosyayı görüntüle 2039

Ekli dosyayı görüntüle 2040

Ekli dosyayı görüntüle 2041
Selamunaleykum Sayın ustam ellerinize sağlık çok eylenceli ????saygılar.

TEVFİK

VİP Üye
Selamunaleykum.sayın ustam bu belediye çalışanı benim aklıma gelmedi güzel fikir.dağa giderken bende bunun gibi bir tabela götüreyim bari sorduklarında doğal gaz hattı açıyorum derim.????????saygılar.

Defineci

YÖNETİM
Selamunaleykum.sayın ustam bu belediye çalışanı benim aklıma gelmedi güzel fikir.dağa giderken bende bunun gibi bir tabela götüreyim bari sorduklarında doğal gaz hattı açıyorum derim.????????saygılar.

delinin biri buraya elektrik aboneliği için başvurmuş biz de direk dikicez dersin. İnandırıcı olsun biraz. Yalana para vermiyoruz değil mi?