Forum Sitelerinde Neden Reklamlar Olur ? Lütfen Okuyalım

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
degerli dostlar ve arkadaşlar siteerde reklam gördüğümüzde bir çoğumuz çok çok rahatsız oluyor ve yeri geliyor o siteyi çok sevdiğimiz halde sırf reklam var diye girmiyoruz..aslında bu bizim en buyuk yanlışlarımızdan biri ...... neden mi?

çünkü değerli arkadaşlar webmasterlik bir meslektir. Webmaster, insanlara faydalı siteler kurar ve emeğinin karşılığını da bu sitelerdeki reklamlar ile alır. Bu site, her yıl Alman domain şirketi Webme’ye premium site ücreti ödüyor. Ödediği bu ücreti de reklamlar yoluyla elde ediyor. Reklamsız bir site istemek, aslında bu tür sitelerin olmamasını ve böyle siteler yapılmamasını istemekle aynı şeydir. Çünkü webmasterlerin tek geçimi budur. Alınteriyle ekmeğini taştan çıkarır, emeğinin karşılığını reklamlarla alır. Lütfen bir sitede reklamların olmasını çok görmeyin. Çünkü bir website sahibi ya mesleğini yapacak ve reklamlarla emeğinin karşılığını alacak ya da rızkını kazanmak başka bir meslek seçmek zorunda kalacaktır. ( Anlayışınız için çook teşekkür ederim...”))

reklamlara Günde Birdefa TIKLAMANIZ bizim için ve sizlere daha iyi bir hizmet suna bilmek için yararlı ve faydalı olacaktır....reklamlara günde 1 defa tıklamanız sitemizi en güncel konumda tutacaktır....saygılar aga_0074 den....

Son düzenleme:

Mushap

Kayıtlı Üye
Reklamları tıklamak sadece site için faydalı olmadı benim içinde faydalı oldu şöyleki:
Salgın dolayısı ile kapalı olan birçok mağaza var ayakkabı ihtiyacım vardı malum bulunduğum bölge gereksiz ve aşırı pahalı internetten alış veriş yapmak benim için pek alışılmış bir durum değil ama burada 1 tane alacağım para ile daha kaliteli 2 tane alabildiğimi öğrenmiş oldum .

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
Reklamları tıklamak sadece site için faydalı olmadı benim içinde faydalı oldu şöyleki:
Salgın dolayısı ile kapalı olan birçok mağaza var ayakkabı ihtiyacım vardı malum bulunduğum bölge gereksiz ve aşırı pahalı internetten alış veriş yapmak benim için pek alışılmış bir durum değil ama burada 1 tane alacağım para ile daha kaliteli 2 tane alabildiğimi öğrenmiş oldum .
Sen nerde yaşıyorsun Soyle de orayı uçakla geceyim
Hoş ... gerçi benim olduğum yerde aşağı kalır deyilya ????

Üst Alt