Gizemli ırk Anunnakilerin 3 Gizemli Özelliği

Defineci

YÖNETİM
Antik Anunnaki hakkında çok sayıda gizemli özellik olsa da, bu makalede en gizemli özelliklerinin üçüne bakacağız.
Dünyadaki birçok arkeolog günümüz Irak’ını “Medeniyetin Beşiği” olarak görüyor. MÖ 3500 ve 1900 yılları arasında Dicle ve Fırat nehri, bu bölgede yer alan Sümer halkının eviydi.
Uzak geçmişte, yazılı tarihten önce, gezegenimiz başka bir dünyadan astronotlar ve bugünün ötesinde teknolojiye sahip akıllı varlıklar tarafından ziyaret edildi: Antik Anunnaki.

[ İlgili makale: Anunnakiler, Görmezden Gelinen Tarih ]

uzaylı ırk annunnakiler 1.jpg
Çok sayıda özellik Anunnaki ve sıradan insanlar arasında net farklılıklar gözükse bile Antik Anunnaki her zaman insanımsı bir biçimde temsil edilirdi.
Anunnaki Tanrı’larının yüz özellikleri, büyük sakalları sayesinde her zaman iyi gizlenmişti ve yüz özellikleri sıradan insanlarla net bir benzerlik gösterse de, birçok araştırmacı, Anunnaki Tanrı’sının tasvirleriyle ilgili bir şey olduğundan şüphelenmeyi gerektirecek birçok özelliğin olduğunu söyledi.
Antik Sümerler tarafından bilerek dışlanan antik Anunnaki ‘nin belli başlı özellikleri olabilir mi?
Bu, günümüzde bir sır olarak saklı kalmış olsa da, göze çarpan ve bahsetmeye değer birkaç özellik var. Bu özellikler, Eski Anunnaki ile yazılı tarihten önce gezegenimizde yaşayan ölümlüler arasındaki açık farklılıkları göstermektedir.
İlgili makale: Sümer medeniyetinin neden bir anda yok olduğunu açıklığa kavuşturuldu

uzaylı ırk annunnakiler 2.jpg

Anunnaki hakkında
1976’da yazar Sitchin, Sümer metinlerine ilişkin kişisel çevirilerini “Dünya Günlükleri” adlı bir dizi kitapta yayınladı. Sitchin’e göre, kil tabletler, altın madeni çıkarmak için Dünya’ya gelen Anunnaki olarak bilinen yabancı bir ırkı anlatıyor.
Sitchin, resmen dünya dışı varlıkların Dünya’yı geçmişte ziyaret ettiğini, çünkü kendi gezegenlerinin hayatta kalması için altına ihtiyacı olduğunu ileri sürüyor.
İlgili makale: Sümerler Dünyanın Sonu ‘nu Tahmin Etti mi? Anunnakiler, Nibiru
Anunnaki hakkında bildiklerimiz son derece sınırlı ve tarihleri tartışmalarla doludur. Bununla birlikte, tarihsel bir bakış açısından bakınca, gizemli Anunnaki hakkında bize çok şey anlatan çok sayıda ayrıntı buluyoruz.
Eski Babil’de Anunnaki’yi tanımlamak için kullanılan terim, “ejderha” veya “büyük yılan” anlamına gelen “SIR” idi.
Antik Anunnaki Tanrısı’ Enki‘, sözde Yılan Birliğine ait olduğuna inanılıyordu.
İlgili makale:
Sümer Metinlerinde İnsanlığın Yaratıcısı Olarak Gösterilen Enki’nin Sırları Ne?

Anunnaki bileziği ve Gizemli Çanta
Manevi Bilgi: Eski zamanlarda farklı kültürlerde, ‘sarmal yılan’ bilgiyi ve manevi bilgeliği sembolize ediyordu.Ancak, antik Anunnaki ‘nin gördüğümüz birçok belli başlı özelliği vardır. Eski Anunnaki’nin tasvir ettiği gizemli “çanta” şüphesiz eski Anunnaki’yi temsil eden en gizemli özelliklerden biridir.

Sitchin ve diğer araştırmacılara göre, antik Anunnaki’nin sözde yaşam suyunu biriktirdiği bir çeşit kutu olan ve genetik deneylerinde kullanılan hem insanların hem de hayvanların taşınabilir gen bankaları gibi bir çantadır.

uzaylı ırk annunnakiler 3.jpg

oymak beyi

Moderator
yazılı ilk metin acaba ne? ne yazmıştır insan oğlu diye diye merak sardığım dönemde karşıma çıkmıştı Sümer tabletleri. yeni bi takım iddialar var İsraile bulunan tablet falan ama bu bahsettiğim yıl da en eski tablet bilinen Sümer tabletleri idi. orda geçiyor dunbu anunnaki falan. saolsum vatandaşın biri tercüme etmiş, oldukça uzun bi yazı. bildiğiniz roman. bu anunna ki ler dünyada kendi gen leri ile bi deney yapıyor, basarız olan bu denemelerden sonra başarılı oldukları son denek insan ırkı. yani adem babamız bir laboratuvar da üretiliyor. vay anasinaaa diye diye günlerce gözlerim yorgun düşe düşe bir yandan iş bir yandan ev bir yandan da bununla cebellesiyordum
bıraksan olmuyor okusan bitmiyor. ☺️.. neyse öyle şeyler yazıyor ki insan artistlik yapacak ya hemen Allahı sorgulamaya, kurana hesap sormaya gidiyor kafa. çok şükür ben düşmedim o hataya ama nedir işin aslı diye baya araştırdım. ve sonunda gerçeğe ulaştım. ilahi kitap olarak kabul edilir mi bilmem ama idirs peygamberin yazdığı bir kitap varmış. bildiğiniz gibi İdris peygamber cennete gidip gelmeyen birisi. yani cesedi dünyada değil. neyse bu peygamber bir kitap yazmış. bu kitabı biri buluyor okuyor (yaz bitmiyor sonra devam edeceğim)

Defineci

YÖNETİM
yazılı ilk metin acaba ne? ne yazmıştır insan oğlu diye diye merak sardığım dönemde karşıma çıkmıştı Sümer tabletleri. yeni bi takım iddialar var İsraile bulunan tablet falan ama bu bahsettiğim yıl da en eski tablet bilinen Sümer tabletleri idi. orda geçiyor dunbu anunnaki falan. saolsum vatandaşın biri tercüme etmiş, oldukça uzun bi yazı. bildiğiniz roman. bu anunna ki ler dünyada kendi gen leri ile bi deney yapıyor, basarız olan bu denemelerden sonra başarılı oldukları son denek insan ırkı. yani adem babamız bir laboratuvar da üretiliyor. vay anasinaaa diye diye günlerce gözlerim yorgun düşe düşe bir yandan iş bir yandan ev bir yandan da bununla cebellesiyordum
bıraksan olmuyor okusan bitmiyor. ☺.. neyse öyle şeyler yazıyor ki insan artistlik yapacak ya hemen Allahı sorgulamaya, kurana hesap sormaya gidiyor kafa. çok şükür ben düşmedim o hataya ama nedir işin aslı diye baya araştırdım. ve sonunda gerçeğe ulaştım. ilahi kitap olarak kabul edilir mi bilmem ama idirs peygamberin yazdığı bir kitap varmış. bildiğiniz gibi İdris peygamber cennete gidip gelmeyen birisi. yani cesedi dünyada değil. neyse bu peygamber bir kitap yazmış. bu kitabı biri buluyor okuyor (yaz bitmiyor sonra devam edeceğim)

Hafizanallah :D Allah korusun. Allah şeytanın nefesini kulağımıza üflemesine fırsat vermesin.

Üst Alt