İşinin Ehli Hoca Arıyorum.

AmoRe

Kayıtlı Üye
Onca hoca ile konuştum görüştüm hala ehlini aramaya devam ediyorum hava civa çıktı şimdiye kadarkiler :( Varmı iyi bir cinci hoca tanıyanınız?

AmoRe

Kayıtlı Üye
Yeri bilinmeyen mevkisi bilinen bana mirastan intikal eden birkaç altın malzemeyi bulmak için arıyorum.Birde doğacı yazmışsınız birbaşka sitede eski doğacılar vardı Kristof , Yuans , Selçuk bu arkadaşların akıbetini bilen varmı

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Yeri bilinmeyen mevkisi bilinen bana mirastan intikal eden birkaç altın malzemeyi bulmak için arıyorum.Birde doğacı yazmışsınız birbaşka sitede eski doğacılar vardı Kristof , Yuans , Selçuk bu arkadaşların akıbetini bilen varmı
Hakınızda hayırlısı gardaş o birbaşka sitede de doğacıyım kristof usta ile geçen yıla kadar arada tlf görüşmelerimiz sürüyordu ondan sonra iletişim koptu diğer ustalarla öyle bir samimiyetim yoktu bilmiyorum ????‍♂️

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
Siteleri ara ara tekipteler gözleri üzerimizde
Ama dahil olmadıklarını biliyorum
Belki başka isimlerle ilerleyen zamanlarda dahil olurlar
Beklerim hepsini yuans kristof sitelerden el ayak çektiler Selçuk işin alavere tarafından bakmaya başladı

AmoRe

Kayıtlı Üye
Siteleri ara ara tekipteler gözleri üzerimizde
Ama dahil olmadıklarını biliyorum
Belki başka isimlerle ilerleyen zamanlarda dahil olurlar
Beklerim hepsini yuans kristof sitelerden el ayak çektiler Selçuk işin alavere tarafından bakmaya başladı
Selçuk en baştan beri alavereciydi zaten :)

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
bu saydıklarının hepsini çok çok iyi tanırım kristof yuans benim can dostlarımdır...selçukta öyleydii taki şerefsiz olduğunu öğrenene kadar...yuans ve kristof ile 2 yıl oldu göremedim en son konuşmamızda iyi bir sonuçla uğrasıyordu

Üst Alt