Sitenin ulaşılabilirliği hakkında

Defineci

YÖNETİM
Arkadaşlar geçenlerde meydana gelen olay az önce tekrar gerçekleşti. Sitede zaman zaman hosting kaynaklı sorundan dolayı erişim sorunu yaşandı. Ben gözümün rahatızlığından dolayı bu aralar bilgisayar başında az vakit geçiriyorum. Durumu hosting firmasına bildrim. Büyük ihtimal siteye buaralar saldırılar yapılıyor. Onlardan gelen cevaba göre size de bilgi vereceğim.

oymak beyi

Moderator
Arkadaşlar geçenlerde meydana gelen olay az önce tekrar gerçekleşti. Sitede zaman zaman hosting kaynaklı sorundan dolayı erişim sorunu yaşandı. Ben gözümün rahatızlığından dolayı bu aralar bilgisayar başında az vakit geçiriyorum. Durumu hosting firmasına bildrim. Büyük ihtimal siteye buaralar saldırılar yapılıyor. Onlardan gelen cevaba göre size de bilgi vereceğim.
ustam nasıl oldunuz, gittiniz mi bi doktora

TEVFİK

VİP Üye
S.a. Sayın ustam tekrar gelmiş geçmiş olsun İnşallah gözünüz bir an önce iyileşir bu nasıl bir saldırıdır anlıyamadım herhalde bunun bir çözümüde vardır umarım :unsure: Saygılar

Defineci

YÖNETİM
@oymak beyi ustam gittim ya gitmez miyim. Gözün arka bölümünde ödem oluşmuş. Ödem atıcı hap ve damla verdi. 3 ay uygulıcaz dedi. Düzelmezse gözünden iğne yapıcaz dedi ki o yapmak istemediğimiz bir şeydir dedi. Hakkımızda hayırlısı artık.

@ÖZGÜR ustam gerekli inceleme işlemleri yapılıyor dedi. Bakalım tekrardan olursa firmayı değişicez artık. Teşekkür ederim.

kaan5557

Yetkili
Geçmiş olsun ustam...Göz rahatsizligi ciddi bir rahatsizlik ama tedavisi şükür ki varmış artik size düsen...doktor dogrultusunda tedavi...Allah acil sifalar versin..
2 mesele siteye saldırı...Bu siteye neden saldırı yapilir ki...Düşmanimizda yok...etliye sütlüyede karişmayiz...ne garip bir durum...

Defineci

YÖNETİM
Geçmiş olsun ustam...Göz rahatsizligi ciddi bir rahatsizlik ama tedavisi şükür ki varmış artik size düsen...doktor dogrultusunda tedavi...Allah acil sifalar versin..
2 mesele siteye saldırı...Bu siteye neden saldırı yapilir ki...Düşmanimizda yok...etliye sütlüyede karişmayiz...ne garip bir durum...
Bu programsal bi durum da olabilir ustam. Afamlar backlink atıyorlar biz de yayınlamıyoruz bizi listeye almış olabilirler.

Üst Alt