TAZİYEM VAR

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
Değerli dostlarım biiraz uzak kalacam haber vereyim dedim..yengem vefat etti bugun saat 5 bucuk da...yas nedeni ile biraz uzak kalacağım...allaha emanet olun...
"İnnalillahi ve inna ileyhi raciun"
dostum başınız sağolsun
mekani cennet olsun ...
sana dün akşam hozan aydının şarkısını dinle demiştim
(bira mirin hebya kalbini tunebya )
şarkı şöyledir .... gardas yaşlılık olmayaydi ölüm olaydı
insan yükü ağırdır belli bir yaştan sonra dünyada artık kendinin deyil
başta çocuklarının sonrada yakınlarının imtihanidir
tekrar basın sağolsun dostum ..:(

Kaynak

Yorumlarım Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Kayıtlı Üye
Değerli dostlarım biiraz uzak kalacam haber vereyim dedim..yengem vefat etti bugun saat 5 bucuk da...yas nedeni ile biraz uzak kalacağım...allaha emanet olun...

İnnalillahi ve inna ileyhi raciun

Başın sağolsun kardaşım
Allah c.c rahmeti ile muamele etsin
Mekanı cennet olsun.

Meltun

Kayıtlı Üye
Peygamber Efendimiz (asm) hadis-i şeriflerinde şöyle buyurmuştur:
"Ölen kimse kabrinin içinde boğulmak üzere olup da imdat isteyen kimse gibidir. Babasından yahut kardeşinden veya dostundan kendisine ulaşacak duayı beklemektedir. Nihayet dua kendisine ulaştığında bu duanın sevabı ona dünya ve dünyada bulunan her şeyden daha kıymetli olur. Muhakkak ki, hayatta olanların ölüler için hediyeleri dua ve istiğfardır." (Mişkatü'l-Mesabih)

Başınız sağolsun

Allah c.c dualarımızı ona ulaştırsın ve rahmeti ile muamele etsin
Mekanı cennet olsun. Geride kalanlara sabrı cemil ihsan etsin

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
1582282737002.png
değerli dostlarım yapışkan andız otu varmış bu otu bulan bilen kimse var mı çevrenizde yada bana yollayacak biri bizim bölgelerde bulamadık...doktor da bu otu tavsiye etti..

OTUN ADI__YAPIŞKAN ANDIZ OTU
DUYAN BİLEN VARSA BANA YOLLAYA BİLİR Mİ...

kaan5557

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 887
değerli dostlarım yapışkan andız otu varmış bu otu bulan bilen kimse var mı çevrenizde yada bana yollayacak biri bizim bölgelerde bulamadık...doktor da bu otu tavsiye etti..

OTUN ADI__YAPIŞKAN ANDIZ OTU
DUYAN BİLEN VARSA BANA YOLLAYA BİLİR Mİ...

Internete baktımda bu ot manisa tarafinda bulunuyor...
Agam sana bir tavsiye hastaniz varsa uğut tatlisi yada uğut marmelati var...ottan önce bunu denesin...Çimlenmis buğdaydan yapilir ve konuya vakıf bir cok prof duzeyinde doktorlarin tavsiyesi cimlenmis bugday...yabanci menseeli doktorlar bunu bu asırda bulurken ve tarif gelistirirken acaba ne yaparizda bunu nasil yeriz noktasinda...biz yuzyillardan beri kullaniyoruz ve yiyoruz..yemek kulturumuzde sabah kahvaltisinda var...bir kavanoz almanizi tavsiye ederim..