Tero Vido Çılgınlığı

kaan5557

Yetkili
Biraz geçmişe gidelim...
Okm ..rover 2 , future, i60 ,exp 3000 basic, exp 3000 pro ,exp 4000 basic, exp 4000 pro, exp 5000 basic, exp 5000 pro
okm çılgınlıģi vardi...Herkezin dilindeydi...
Bir forum sitesinde 2500 den fazla mesajım silindi bu mesajlarda yüzlercesinde yazdım...Takip edenler okuyanlar belki hatirlar...
Bütün bu yukarida yazdiğım cihaz modelleri aslinda aynıdır...İşlevi programı hep aynıdır..
Aralarindaki fark görüntünün daha net olmasi...Netlikten kastımız anomalinin iyi tespiti değil renklerin daha canlı olması dedik..
Yani bir yerde 5 megapiksel resimle 8 megapiksel resim arasindaki farktir..
Bunlada kalmadik ekledik...En ucuz rover 2 alın...Exp 5000 programini yükleyin cihaziniz 5000 olsun dedik...
O zamanki fiyatlari rover 20 bin...Exp 100 bin di...Defineci nasil soyuluyor bilginiz olsun dedik...
Bu cihazlarin testlerini cok yaptim dedim...dedim oģlu dedim...

Şimdide diyorum...Tero Vido ..Okm ürünleriyle arasindaki fark saç teli kadardir...Ayni kafa bilmem ne basic...Bilmem ne pro..Bilmem ne basic Bilmem ne pro...Bu şekilde modeller devam ediyor..

Bu cihazlar adi manyetometredir...Alman oldugu sizi aldatmasin...

Nereye baksam herkezin ağzinda Tero Vido...Pişman olmayin...
Tero Vido firmasınin pulse cihazlarina sözüm yok...Arazide denemedim bilmiyorum...
Manyetometre esasli radar bilmem ne 3d görüntü palavralarina inanmayin...
kaan5557...

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Emeğine yüreğine sağlık güzel paylaşım güzel bilgilendirme

Baykan

Kayıtlı Üye
Biraz geçmişe gidelim...
Okm ..rover 2 , future, i60 ,exp 3000 basic, exp 3000 pro ,exp 4000 basic, exp 4000 pro, exp 5000 basic, exp 5000 pro
okm çılgınlıģi vardi...Herkezin dilindeydi...
Bir forum sitesinde 2500 den fazla mesajım silindi bu mesajlarda yüzlercesinde yazdım...Takip edenler okuyanlar belki hatirlar...
Bütün bu yukarida yazdiğım cihaz modelleri aslinda aynıdır...İşlevi programı hep aynıdır..
Aralarindaki fark görüntünün daha net olmasi...Netlikten kastımız anomalinin iyi tespiti değil renklerin daha canlı olması dedik..
Yani bir yerde 5 megapiksel resimle 8 megapiksel resim arasindaki farktir..
Bunlada kalmadik ekledik...En ucuz rover 2 alın...Exp 5000 programini yükleyin cihaziniz 5000 olsun dedik...
O zamanki fiyatlari rover 20 bin...Exp 100 bin di...Defineci nasil soyuluyor bilginiz olsun dedik...
Bu cihazlarin testlerini cok yaptim dedim...dedim oģlu dedim...

Şimdide diyorum...Tero Vido ..Okm ürünleriyle arasindaki fark saç teli kadardir...Ayni kafa bilmem ne basic...Bilmem ne pro..Bilmem ne basic Bilmem ne pro...Bu şekilde modeller devam ediyor..

Bu cihazlar adi manyetometredir...Alman oldugu sizi aldatmasin...

Nereye baksam herkezin ağzinda Tero Vido...Pişman olmayin...
Tero Vido firmasınin pulse cihazlarina sözüm yok...Arazide denemedim bilmiyorum...
Manyetometre esasli radar bilmem ne 3d görüntü palavralarina inanmayin...
kaan5557...
Sağol ustam bizleri cihaz konusunda bilgilendirdiğiniz için Allah razı olsun.
Bir gün olurda cihaz alırsak size danışmadan almayız.

Üst Alt