AHMET KAYA

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
AHMET KAYA YER YÜZÜNDE HİÇ BIKMADAN VE SIKILMADAN DİNLEDİĞİM TEK SANATÇI..AMA İKİ SARKISI BENİM İÇİN BİR BAŞKA...AHMET KAYA TÜRKİYEDE EVRENSEL OLARAK DİNLENN TEK SANATÇI DİYE BİLİRİM...KENDİSİNİN SESİNİ İLK DUYDUĞUMDA SENE 1988 Dİ...O GÜNDEN BERİ HEP DİNLERİM....BU EN SEVDİĞİM PARÇASINI SİZ DOSTLARIMA ARMAĞAN ETMEK İSTEDİM...SAYGGILARR....
1581789697933.png

Son düzenleme:

kaan5557

Kayıtlı Üye
Şarkıları türküleri ve yorumuyla eşsiz bir yer edindi bu milletin gönlünde..
Çok ani zamansız beklenmedik bir yaşında ve sağlık sorunu olmadan çarçabuk aramızdan ayrildi...
90 li yillarin pis Türkiyesinde cinayete kurban oldugu dusuncesi hakimdir sahsimda...ugur mumcu ve ahmet kaya pek derin...
Allah mekanini cennet eylesin...

Baykan

Kayıtlı Üye
Tek kelimeyle mükemmel bir ses ve yorum. Ben üstüne ses ve yorumcu tanımam. Aramızdan erken ayrılması üzücü ve bizim adımıza bir kayıptır.

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Şarkıları türküleri ve yorumuyla eşsiz bir yer edindi bu milletin gönlünde..
Çok ani zamansız beklenmedik bir yaşında ve sağlık sorunu olmadan çarçabuk aramızdan ayrildi...
90 li yillarin pis Türkiyesinde cinayete kurban oldugu dusuncesi hakimdir sahsimda...ugur mumcu ve ahmet kaya pek derin...
Allah mekanini cennet eylesin...
La gundiii bende diyom bu gundiye neden kanım ısındı sana seviyorum şiiii duymasın dino kıskanır

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
Kiymetli abim... kafamizi karistirip durma...gundi tamam...benimsedik ögrendik...şimdi dino nedir..dino kimdir...
kim kimdir nedir bir liste yap..saygilar sevgiler kiymetli abim..
dino kürtçede ( deli ) demek ...oda bizim kamhi leodard do dawinci ???? ???? ????

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
La gundiii YouTube ile aram yok sana zahmet siz benim neden yandığımı nereden bileceksiniz istek gibi oldu hakını helal et Allah’ın gundisi ????