Böyle bir göz sorunu başına gelen var mı?

Defineci

YÖNETİM
Arkadaşlar 3-4 gündür sol gözümde bir bulanıklık var. Bu bulanıklık birden oldu. İki gözüm açıkken sanki çift görüyorum. Sağ gözümü kapadığımda sol göümün nrmalinden daha yakın ve bulanık gösterdiğini farkettim. Sağ gözümde ise problem yok. Telefon ekranına bakrken tuşa basamıyorum sol gözümle o derece. Ve bu birden oldu.

Sabah yataktan bi kalktım gözüm böyle. Dedim uykudan heralde. Ama değil. 3-4 gündür neşem yok baş ağrısı da yapıyor.

Olmadı doktora gidicez artık.

oymak beyi

Moderator
Arkadaşlar 3-4 gündür sol gözümde bir bulanıklık var. Bu bulanıklık birden oldu. İki gözüm açıkken sanki çift görüyorum. Sağ gözümü kapadığımda sol göümün nrmalinden daha yakın ve bulanık gösterdiğini farkettim. Sağ gözümde ise problem yok. Telefon ekranına bakrken tuşa basamıyorum sol gözümle o derece. Ve bu birden oldu.

Sabah yataktan bi kalktım gözüm böyle. Dedim uykudan heralde. Ama değil. 3-4 gündür neşem yok baş ağrısı da yapıyor.

Olmadı doktora gidicez artık.
ustam çok geçmiş olsun. göz sorunları sadece göz ile alakalı değildir. ilk bağlantı yeri beyindir. yani göz sorununuzun sebebi beyinle de alakalı olabilir. beyinde ki en ufak şey dahi büyük sorun demektir. üç dört gün diyorsunuz, sadece gözle ilgili bir sorun bile olsa keşke bu kadar beklemeseydiniz. lütfen biran önce hastaneye gidin.

kaan5557

Yetkili
Geçmiş olsun usta....Allah acil şifalar verir inşallah...Ustalarim gerekeni söylemiş....Hiç bugünden yarına bırakma...Bir hastahane yolu görünüyor...

Üst Alt