Cinlerin Nefesi

sedegor

Yetkili
Bildiginiz gibi Cinler, Adem' den önce yaratılmıştır. Adem dünyada degil, Cennette yaratılmış ve kovuldugu yer ise Dünyadır. Yani dünyanın daha eski sahibidir Cinler.

İnsanoglu yere ayak basana kadar, dünya gördügümüz bu şekliyle agaçlı böcekli yeşilli degildi.

Dünyanın yaşı ve Ademin kovuluş tarihi tartışılıp üç aşagı beş yukarı hesaplanır yada Peygamber, Peygamber gidilirse geriye ortalama süreyide 500 ila 1500 yıl koyarsak, gelen Peygamber sayısı bellidir. Dolayısıyla insanlıgın tarihide öyle.

Asıl bahsetmek istedigim konu şu, aynı alemde ama farklı boyutta bulundugumuz Cinlerin hem yaratılışı hemde yapısı bize göre farklıdır.

DEFİNECİYİ İLGİLENDİREN KISMI İSE ŞUDUR. Belki İlk defa duyacaksız, Cinlerde nefes alır insan gibi tıpkı.

Ama fark şudur. İnsan oksijenle yaşar, Cinler ise METANLA.
Tabi halâ insanın yiyecekle yaşadıgını sanan guruh yiyedursun önüne geleni.Bu konuda başka konudur en büyük bela insanın midesidir. İnsan halâ kendini tanıyamadıki Cinleri anlasın. Suyu ver insana oksijeni ver insana kafidir. Birde hayalini aşkını elinden alma yeter. İnsan Rüyası kadar yaşar Hayali kadar yol alır dünyada. İlaç neylesin tabib neylesin, sevdası olmayana,kimi mecnundur leylası baglar hayata, kimi Yunus gibidir gayesi kul olmaktır Allaha.

İnsan yeryüzüne inince Dünyayı bir tabirle istila etmiş ve havasını degiştirmiştir. İnsanı koruyan bir manada oksijendir desek yeridir. Agaç dikmenin yeşilligin vurgusu altında bir çok manalar vardır aslında Kuranda.

Dünyanın yaratılış hikayesine bakıp, yeryüzünün bir zamanlar tamamen Metan gazlarıyla dolu oldugunu idrak etmek bu gün bilim acısındanda zor degildir. Işte o gün insan yoktu ve Metan gazıyla yaşayan Cinlerde rahattı.

İnsan gelince dogada degişime ugradı. Evet belki onlarda oksijene azda olsa adepte olsalarda. Onlar için aslında yaşam kaynagıdır METAN GAZI. Ve Pislik dedigimiz ortamlar. İslam boşuna temizlige önem vermiyor.

Başına gelen olmuştur define ararken Cin musallatını. İşin ehli olmayan hacıya hocaya danışıp bir çok farklı neden söyleyen yada arayan burda yazdıgım işin özünü bilmez ve hayal ürünü üretip cözüm sunmaya calışırlar.

Öte yandan altın metan gazı üretmez teorisini savunan kişi sadece bilimsel yaklaşır olaya bir laboratuar ortamında calışıp, sahaya cıkmayan içinse dogrudur bu. Altın ortama göre metan gazı üretir. Evet belki en stabil metaldir ayrı konu. Öte yandan bir yaşam kaynagıdır bu. Altını sadece kuyumcuda gören olayın İlmen Yakınindedir sadece, bir oda dolusu altını binlerce yıl toprak altında görmeyenin bu hususta söyledigine itibar edilmez bunu görende altını bırakıp kokunun kaynagına bakmaz. Ve sonuç acı olur.

Yani mesele şudur. Metan gazı üretmeyecek kadar az ve yüzeyde olan gömü başında Cin olmaz çünkü işine yaramaz. Lakin çok ve müsait ortamda tamamen hayatlarının baglı oldugu bir durum içerir.

Yine öte yandan insanlar tarafından bekci bırakıldı yani tılısım ve büyü olayları ise çok farklı konulardır.

Altın neden degerlidir, insanların milyonda belki biri bilir bunu. Sadece menkul kıymeti degildir onu degerli kılan, keza bu gün dünyada altını, el altından toplayan guruhun hesabı altının asıl gücüne dayalıdır asıl gücünü bilenler toplamaktadır.Dünyanın ve dünyada olanların idrakına daha derinden varabilmek dilegi ile. Konu üç beş satırla bitmez elbet ama özünü size uzun gibi gözüksede kısaca yazmaya calıştım. Ahırlar, lagımlar, magralar,küf ve metan üreten yerlerde Besmelesiz gezmeyin diyen çok olurda sebebini bilen az olur.

Biri çıkıp Cindemi nefes alır demesin, cisme bedene sahip olmayan bir enerjidir diyende olur belki. İnsana bak yaşamak için bedenin nelere ihtiyacı var ? O alaminde koluna boynuna süs diye takmaktan başka zenligi görsünler diye sacma bir şeyden ziyade ihtiyaçları oluyor altına, örnek insan zenginligini göstermek için eşinin koluna bilezik olarak takar ))) onlar ise daha hızlı olmak için ihtiyaç duyarlar hemde ışık hızı )))

Selametle. Gün gelecek insanlarda ışık hızına erişmek için arayıp bulamayacaklar kuyumcuda. Yatırım tasfiyesi degildir elbet ))) gram altını olan çok zengin olacak, zaman geldi, devri- alem döndü kagıt para diye bir şey kalmayacak.Evet digital paralar gösterilecek )))) amaaaa gümüşe ve özellikle Atına dikkat, düşer belki bir ara ))) ama sonunda define aramak için harcadıgınız parayla bile Altın alsaydım diyeniniz çok olacak ))) çünkü hala gram dahi olsa alınabiliyor.

Keşke bulabilseniz aramayla ama boş hayal peşindesiniz çogunuz çünkü metotlarınız ve yolunuz yanlış. Kolay olsaydı buralarda yazan çizen ahkam kesen her kes çoktan zengin olmuştu. Bu site için demiyorum haaa genel umumi.
Arkadaşlar aranızda eski arkadaşları gördükce seviniyorum. Ve bilinki eskiden beni Sedegor yapan ismimi belki bir coguna sevdiren o eski paylaşımları tasvip etmiyorum. Ortama uyup yazdıgım çok yalan yanlış paylaşımlarım oldu. Arayan mevlayıda bulur belayıda sözü varya şu son bir yıldır ben kendimi ve aradıgım sorulara yanıtı yeni buldum. İyiki Sedegor ü Sedegor yapan bir çok site üzerimi çizdi uzaklaştırdıda bende kendimi hurafe yuvalarından cekip gercegi görebildim.

Bu gercek neymiş diyen olur, gercekler çokta kısaca bir şey yazayım size, önce kendinizi tanımaya kendinize bir şans verin. Çekilin kenara bir süre niçin varsınız niçin dünyadasınız bunu kendi kendinize iyice sorun.Kendinizi tanıdıktan sonra başkasının yazdıgını anlamaya calışın. Bu işlede ugraşıyorsanız örnek aldıgınız idole evet kulak verin ama. Kaynagı arayın hiç bilgi define hususunda gayb ve gizli degildir yeterki aradıgınızı bulacagınız yeri bilin. Evet buralarda o bilgileri yazan cizen asla olmaz. Ama gercek belge ve bilgi hatta haritalar dahi erişilmez degildir. Erişemediginiz tek sebeb yanlış yerlerde aramanızdandır.

Gezin şu siteleri her birinde yüzlerce işaret peki kazmıyorlarmı hemde öyle bir kazıyorlarki , fakat bulan çok az. Yeri noktayı tutturamadıklarından degil. Her işaretin define işareti olmadıgından kaynaklı.
Bakın define işaretlerinin zaten yüzde doksanı bu ülkede kırdırıldı yok edildi. Ama bilgiye ulaştıgında işaretin kırılmasıda mühim degil. Bu tür platformlarda gezen yüzbin işaretin belki ancak biri define işaretidir. Konu başka yere gitti daha fazla kaydırmayalım konuyu. Başka zaman acarız yine

Son düzenleme:

sedegor

Yetkili
ustam gömüyü bulduklarında ortakların birbirine düşmesi cinler le mi alakalı yoksa ortakların aç gözlülügu ile mi.
Şayet o koku bulaşmışsa o altına kimsenin gözü doymaz o an. Bölüştür tonlarca ortada tek bir tane kalsın ))) o tek altın için insanlar birbirine elinden geleni yapar ve o tek altın tümünden eder ortakları. Ama koku bulaşmamışsa sorunda olmaz .

oymak beyi

Moderator
eyvallah . sedegor ustam aklımı karıştıran bir husus daha var daha önce okuduğum Bi tefsir de kuranda bahsedilen cin ve ins kavramını, cin dişi varlık, inş ise erkek varlıklar için kullanılmıştır gözle görülmeyen hayali varlıklar diye bisey yoktur, insanları ve cinleri bana kulluk etsin diye yarattım demek, kadın ve erkekleri bana kulluk etsinler diye yarattım... demektir diye açıklamış... bu tutarlı Bi açıklama mıdır?

sedegor

Yetkili
Eklenti konuya.
Arkadaşlar aranızda eski arkadaşları gördükce seviniyorum. Ve bilinki eskiden beni Sedegor yapan ismimi belki bir coguna sevdiren o eski paylaşımlarımı tasvip etmiyorum. Ortama uyup yazdıgım çok yalan yanlış paylaşımlarım oldu. Arayan mevlayıda bulur belayıda sözü varya şu son bir yıldır ben kendimi ve aradıgım sorulara yanıtı yeni buldum. İyiki Sedegor ü Sedegor yapan bir çok site üzerimi çizdi uzaklaştırdıda bende kendimi hurafe yuvalarından cekip gercegi görebildim.

Bu gercek neymiş diyen olur, gercekler çokta kısaca bir şey yazayım size, önce kendinizi tanımaya kendinize bir şans verin. Çekilin kenara bir süre niçin varsınız niçin dünyadasınız bunu kendi kendinize iyice sorun.Kendinizi tanıdıktan sonra başkasının yazdıgını anlamaya calışın. Bu işlede ugraşıyorsanız örnek aldıgınız idole evet kulak verin ama. Kaynagı arayın hiç bir bilgi define hususunda gayb ve gizli degildir çünkü insan gömmüştür geride bir iz bir bilgi bırakmıştır., yeterki aradıgınızı bulacagınız yeri bilin. Evet buralarda o bilgileri yazan cizen asla olmaz. Ama gercek belge ve bilgi hatta haritalar dahi erişilmez degildir. Erişemediginiz tek sebeb yanlış yerlerde aramanızdandır.

Gezin şu siteleri her birinde yüzlerce işaret peki kazmıyorlarmı hemde öyle bir kazıyorlarki , fakat bulan çok az. Yeri noktayı tutturamadıklarından degil. Her işaretin define işareti olmadıgından kaynaklı.
Bakın define işaretlerinin zaten yüzde doksanı bu ülkede kırdırıldı yok edildi. Ama bilgiye ulaştıgında işaretin kırılmasıda mühim degil. Bu tür platformlarda gezen yüzbin işaretin belki ancak biri define işaretidir. Konu başka yere gitti daha fazla kaydırmayalım konuyu. Başka zaman acarız yine

Son düzenleme:

sedegor

Yetkili
eyvallah . sedegor ustam aklımı karıştıran bir husus daha var daha önce okuduğum Bi tefsir de kuranda bahsedilen cin ve ins kavramını, cin dişi varlık, inş ise erkek varlıklar için kullanılmıştır gözle görülmeyen hayali varlıklar diye bisey yoktur, insanları ve cinleri bana kulluk etsin diye yarattım demek, kadın ve erkekleri bana kulluk etsinler diye yarattım... demektir diye açıklamış... bu tutarlı Bi açıklama mıdır?
Yok abi öyle bir şey yok. Zaten insan yapabiliyorsa Kuranda kendi tesfir yapacak. Bundan bir asır önce insanın Kuranı anlamasıyla bu gün anlaşılması arasında çok fark var. Bir insan Kuranı her okunmasında daha iyi daha net anlar . Her okumasında farklı yeni bir şeyi idrak eder. O yüzden Kuran bir Deryadır oku oku bitmez. Okudum bitirdim Hatmetdim diyen bilmezki daha neleri anlamadı. Zaman geldikce anlaşılır bazı şeylerde . Türkceye cevrilmiş Kuran okunmaz gardaş. Oku yinede ama her Türkceye cevirenede itibar etme. Allahın Ahdi vardır Kuran degişmez bozulmaz. Ama Kuranı Tercume eden Tesfir eden sadece o an anladıgını yazar. Kimide isteyerek carpıtır.
İns İnsandır. Cins ise Cinlerdir. Kadına Kuran cins dememiştir.
Benide hacı hoca sonma böyle yazıyorum diye )))) kendi capında dogruyu arayan biriyim sadece.

Son düzenleme:

oymak beyi

Moderator
ustam sizin bu cinlerin nefesi konusunda ki yazınızı laf açılınca Bi ateist arkadaşa söylemiştim. sen bana bi cin fotoğrafı getir iman edeceğim dedi. bu ateist takımı cin kavramını reddediyor hemde alaylı bir şekilde. elektrik yoktu eskiden karanlıkta insanların gözlerinde oluşan gölgelerdir. her karanlık yerde her insanda olur.. diyor. tezi bu.. benim anlamadığım bu tarz insanlara bu varlıklar niçin üfleme yapmaz, şöyle Bi görünüp gitse herhalde yeter, inanç olayını geçtim dalga geçiyor, yani niçin en ufak Bi etkileşim yapmazlar

sedegor

Yetkili
ustam sizin bu cinlerin nefesi konusunda ki yazınızı laf açılınca Bi ateist arkadaşa söylemiştim. sen bana bi cin fotoğrafı getir iman edeceğim dedi. bu ateist takımı cin kavramını reddediyor hemde alaylı bir şekilde. elektrik yoktu eskiden karanlıkta insanların gözlerinde oluşan gölgelerdir. her karanlık yerde her insanda olur.. diyor. tezi bu.. benim anlamadığım bu tarz insanlara bu varlıklar niçin üfleme yapmaz, şöyle Bi görünüp gitse herhalde yeter, inanç olayını geçtim dalga geçiyor, yani niçin en ufak Bi etkileşim yapmazlar
Hala benim anlamaya calıştıgım bir şeyi o dedigin Ataiste anlatmak zor benim içinde ))) dedim ya konuda İnsan önce kendini tanımalı. Cinleri tanımak sonraki iş ))) İnsan kendini tanısa zaten yeter Allaha iman etmesi için en büyük delil insanın taaa kendisidir. Milyon tane hatta tüm mühendisler bir araya gelse Allahın yarattıgı tek bir insanın tırnagını yapamazlar. Bunu idrak eden insan kendini tanımaya başlayan insan bu kez kendisi vesilesiyle başka şeyleri tanır bilir. Şimdi o Ataiste ne desek boş. Ama emin ol cinleri tanıtmakta zor degil o imansıza. İnsan 20 ila 20000 hrz arasını görür işitir idrak eder )))) bu gün bunun altınıda üstünüde gösteren cihazlar her yerde mevcut ))) başka amaçlar için kullanılıyor ama. Yani biraz ugraşılsa öylesi imansızlar imana gelir. Onlarında bir Aura bedenleri var resimlemekte mümkün. Sadece ugraşan yok. Bu iş sırdır ucan kacan bilir sakallı üfürükcü bilir diyede bir şey yok. Yani bilimsel acıdan bile mümkün tesbit etmek görmek. Kuran yazıyor İmanın şartı demekte kolay inanan için ama inanmayana göstermekte zor degil. Aramızda sadece bir perde var bunu bir çok yöntemle aralayabilir görebilirsin . Her şeyi bir gizem gibi gösterene bakma.Cinleri bırak onlar aktifler yerde gördügün taşın bile canı dili var. Yani gercekten görmek isteyene metot cok. Tek şart insan önce kendini tanımalı ve göreceklerini kaldırıp taşıyabilmeli.

Son düzenleme:

oymak beyi

Moderator
eyvallah ustam, burda olduğunuz için aklımda ki bütün soruları sormak istiyorum inşallah uykunuzdan etmiyorumdur. ustam bu varlıkları görenlerin genelde hayal ile gerçek arasında kaldiklarini anlıyorum. sanki sanal gerçeklik gözlüğü ile görülen görüntü gibi, olduğu çok açık. evet karşısında ama olmama ihtimali yani hayal sanilma ihtimali insanların bu varlığı görsel olarak analiz etmesine mani oluyor zannımca. o yüzden yaşlı Bi ihtiyar kılığında göründü, eee dokundun mu hayır, neden? cevap yok, çünkü o ihtiyari gerçek mi yoksa hayal mi olduğunu idrak edene kadar iş işten geçiyor, Cebrail meleğin peygamberle Epifiz bezi ile irtibat kurduğu görselliğini bu beze yansıttığından bahsediliyor, acaba bu varlıklar da görsel olarak karşımızda değil de beynin bu bezi ile mi kendini gösteriyor? o yüzden mi işte bak orda diye gösterilmiyor yada bu varlıkları girebilmek için insanın normal gözlere değil de beynin bu bezi ile mi bakması gerekir, kalp gözü gibi

Son düzenleme:

oymak beyi

Moderator
eyvallah ustam, burda olduğunuz için aklımda ki bütün soruları sormak istiyorum inşallah uykunuzdan etmiyorumdur. ustam bu varlıkları görenlerin genelde hayal ile gerçek arasında kaldiklarini anlıyorum. sanki sanal gerçeklik gözlüğü ile görülen görüntü gibi, olduğu çok açık. evet karşısında ama olmama ihtimali yani hayal sanilma ihtimali insanların bu varlığı görsel olarak analiz etmesine mani oluyor zannımca. o yüzden yaşlı Bi ihtiyar kılığında göründü, eee dokundun mu hayır, neden? cevap yok, çünkü o ihtiyari gerçek mi yoksa hayal mi olduğunu idrak edene kadar iş işten geçiyor, Cebrail meleğin peygamberle Epifiz bezi ile irtibat kurduğu görselliğini bu beze yansıttığından bahsediliyor, acaba bu varlıklar da görsel olarak karşımızda değil de beynin bu bezi ile mi kendini gösteriyor? o yüzden mi işte bak orda diye gösterilmiyor yada bu varlıkları girebilmek için insanın normal gözlere değil de beynin bu bezi ile mi bakması gerekir, kalp gözü gibi

cihazlara bağımlı olmadan görebilmek ve gösterebilmek, yoksa cihazlarla ilgili değil ustam sorum onu zaten yukarıda söylediniz

Son düzenleme:

sedegor

Yetkili
eyvallah ustam, burda olduğunuz için aklımda ki bütün soruları sormak istiyorum inşallah uykunuzdan etmiyorumdur. sizin Ahmet isminde Bi arkadaşınız olduğunu bildiğim için soruyorum esasında bu konuda ki soruları, neticede okuyarak az öğrenilecek konular. ustam bu varlıkları görenlerin genelde hayal ile gerçek arasında kaldiklarini anlıyorum. sanki sanal gerçeklik gözlüğü ile görülen görüntü gibi, olduğu çok açık. evet karşısında ama olmama ihtimali yani hayal sanilma ihtimali insanların bu varlığı görsel olarak analiz etmesine mani oluyor zannımca. o yüzden yaşlı Bi ihtiyar kılığında göründü, eee dokundun mu hayır, neden? cevap yok, çünkü o ihtiyari gerçek mi yoksa hayal mi olduğunu idrak edene kadar iş işten geçiyor, Cebrail meleğin peygamberle Epifiz bezi ile irtibat kurduğu görselliğini bu beze yansıttığından bahsediliyor, acaba bu varlıklar da görsel olarak karşımızda değil de beynin bu bezi ile mi kendini gösteriyor? o yüzden mi işte bak orda diye gösterilmiyor yada bu varlıkları girebilmek için insanın normal gözlere değil de beynin bu bezi ile mi bakması gerekir, kalp gözü gibi
Bak kardeş Cebrail Vahiy melegidir ve senin benim gibi insanlarla işi olmaz. Ama insanın yanına verilmiş bir çok melekte mrvcuttur. Kimi günahı yazar kimi sevabı, kimi korur kollar. O dedigin kişilerin neyi nasıl gördügüne baglı degişir. Bir çok schizo vakayla yakalananda hayalinde yaşar arafada kalmıştır gidip gelirler arada kaldıramayacak anlayamayacak idrak edemeyecek kişiler kendini kaybeder yani ne zaman nerde olduklarını bilmezler sadece. Bizim halkta deli der o insana. Epifiz bezine gelince okumuşsun yazdıklarımı, bu gün insanların epifiz bezini kreçlendirmek için ellerinden geleni yapan cok insan var. Ama sandıgın gibi epifiz bezi tertemiz olsada o kendi başına bir kapı degildir. Sadece kirlenmesi kreçlenmesi ve küçülmesi iyi degildir. İnsan her şeyi zeki olmaya baglar. Yanıldıgı en büyük şeyde budur işte. Sadece calışan bir beyin her kapıyı acar sanar Halbuki insanı yanıltan en büyük düşman Şeytandan sonra insanın kendi beynidir. Akıl iki yerdedir bu günkü insanlar sadece kafanın içindekine bakıyor ve sadece kafaya güveniyor. Halbuki esas dogru yolu gösteren akıl Gögüs kafesi içindedir kimi gönül yolu der kimi kalp gözü degişir işte terimleri. Ama Yürektir o yüregin sesi. Onu tanımayan yada hiçe sayanın epifiz bezine tükürmek gerek ))))

Esas aradıgın şey kalbindedir. Sana gösterilen tek göz üçüncü göz degil Şeytanın ögretisidir. Epifiz bezi çart curt diye çarpıtılan çok şey var.

Bakma sen Google deki bilgilere cakralara yok olmadı şuna buna )))) bunlar sag yumrugu gösterip sol yumrugu cakan kacak güreşen insanlar. Sen kendini bulmaya calışıyorsan buralar Şeytanın sofrasıdır. Nereye baksan üç www yada üç 6 görürsün ))) dogru bilgiye buralardan hiç bir konuda ulaşamazsın. Kendini kaybedersin sadece. Ne varsa eskilerde vardır, yeniler insanlıgı çok yanıltıyor. Şu an karanlık içinde yaşatıyorlar bizi. Gözlerimizi bagladılar gördügümüzü sanıyoruz, dogru bildiklerimizin hemen hepsi yanlış.
Şu Coronadan pay biç, yarın acıga cıktıgında Şeytanın İnsanın DNA sına göz diktigini ögrendiginde hangi sürecten geçmişim diyeceksin. Korku panik kaos derken oyuna dahil olacaksın belkide.

Son düzenleme:

oymak beyi

Moderator
ustam ellerinizden öperim. son iki sorum kaldı.
1- biraz değindiniz aslında ama daha açmanız istiyorum. bu cinlerle irtibat kuran yada kurduğunu söyleyen kişiler niçin ya saçlı sakallı, niçin hep yoksul vaziyette vereceğiniz iki kuruşa muhtaç, ve niçin sonları hep sapıklık yada delirme oluyor. Yani niçin normal bi insan olamıyor niçin hep fantastik şeylerden bahsediyorlar?

2- hayal, hanisilasyon, çocukların evcilik oynarken ki oluşturdukları görüntüler, Hızır a. s ve cinler... bunlarin irtibatı nedir ustam.? evde yalnızken cama taş atıp giden birini son anda görüp yakalamak için dışarı çıktığımız da, ev yerle bir oluyor, bu cama taş atan cin mi? Hızır mı? hanisilasyon gördük zamanlama tesadüfü mu? farkı nasıl ayırt edeceğiz?

sedegor

Yetkili
ustam ellerinizden öperim. son iki sorum kaldı.
1- biraz değindiniz aslında ama daha açmanız istiyorum. bu cinlerle irtibat kuran yada kurduğunu söyleyen kişiler niçin ya saçlı sakallı, niçin hep yoksul vaziyette vereceğiniz iki kuruşa muhtaç, ve niçin sonları hep sapıklık yada delirme oluyor. Yani niçin normal bi insan olamıyor niçin hep fantastik şeylerden bahsediyorlar?

2- hayal, hanisilasyon, çocukların evcilik oynarken ki oluşturdukları görüntüler, Hızır a. s ve cinler... bunlarin irtibatı nedir ustam.? evde yalnızken cama taş atıp giden birini son anda görüp yakalamak için dışarı çıktığımız da, ev yerle bir oluyor, bu cama taş atan cin mi? Hızır mı? hanisilasyon gördük zamanlama tesadüfü mu? farkı nasıl ayırt edeceğiz?
Birinciye cevap sen öyle sanıyorsun belkide, bu konu istirmara acık gördüm irtibattayım diyenlerin cogu yalancı. Pislik içinde yaşayan insanların etrafında müslüman olmayan cinler zaten çok olur sakalına sacına bakmayan insan aceba abdestli geziyormu sor bir kere.
Öte yandan tertemiz insanlar bu gün dünyada istihbarat için bilgi alıp veriyor sevgili saygılı Cinlerle )))

Hızırın oldugu yerde Cin ne gezer ))) O alem biraz fantastiktir evet aynen dedigin gibi cocukların evcilik oyunu gibi )))
Buda zekadan kaynaklı ))) onlar biz insanlar gibi zeki ve olgun olamıyorlar ))) öyle yaratılmışlar en zekisi belki en şımarık bir cocuk gibi bazen. Amaaa vardır içlerinde yönetenleri liderleri olgunları yaş farkı cok sen 40 yaşında olgun olursun onlar belki 500 yılda bin yılı deviren vardır ikibine merdiven dayayan Yaşlılar olgundur oyunda oynamazlar.
Yeter istersen konu bu degildi. Metan gazı Altın Cin buydu konu )))

Son bir not sen bendede delisin heralde )))) dünya deliler sayesinde döner ama ))))

Son düzenleme:

oymak beyi

Moderator
Birinciye cevap sen öyle sanıyorsun belkide, bu konu istirmara acık gördüm irtibattayım diyenlerin cogu yalancı. Pislik içinde yaşayan insanların etrafında müslüman olmayan cinler zaten çok olur sakalına sacına bakmayan insan aceba abdestli geziyormu sor bir kere.
Öte yandan tertemiz insanlar bu gün dünyada istihbarat için bilgi alıp veriyor sevgili saygılı Cinlerle )))

Hızırın oldugu yerde Cin ne gezer ))) O alem biraz fantastiktir evet aynen dedigin gibi cocukların evcilik oyunu gibi )))
Buda zekadan kaynaklı ))) onlar biz insanlar gibi zeki ve olgun olamıyorlar ))) öyle yaratılmışlar en zekisi belki en şımarık bir cocuk gibi bazen. Amaaa vardır içlerinde yönetenleri liderleri olgunları yaş farkı cok sen 40 yaşında olgun olursun onlar belki 500 yılda bin yılı deviren vardır ikibine merdiven dayayan Yaşlılar olgundur oyunda oynamazlar.
Yeter istersen konu bu degildi. Metan gazı Altın Cin buydu konu )))
ustam cevapsız bırakmadan sorularima cevap verdiniz. Allah ilminizi artırsın, ŞEYTAN VE İNSAN DNAsı yazınızı sabırsızlıkla bekliyorum. tekrar ellerinizden öperim.

sedegor

Yetkili
O insanlarla ne işi olur Cinin Şeytanın. O insanlar zaten son haddede yani Cinden Şeytandan Şeytan. Cini bırak Şeytan kaçar öylesi adama çarpılmaktan korkar. Öyle insanlar varki Şeytana papucu ters giydirir. Cinlerde Allahın kuludur. İman etmişi etmemişi tıpkı insanlardaki gibi degişik dinlere mebsup olanları vardır. Şeytan ise başkadır Allahı bilir ama yinede Ademi üstün Kıldı diye insanla ugraşır durur. Senin o tanıdıklarınla ugraşmazki zaten çünkü işi bitmiş o adamın !!!! Dogru yoldayım diyene gider dalaşır Şeytan namaz kılana abdest alana dalaşır. Burayı atlamışız iyi geceler. Allah ıslah etsin O Ateistleri, yazıkki Şeytan bile selam vermez onlara. Bak Şeytanın selam vermedigi adama zavallı diyorum var sen anla.

Üst Alt