Covid aşıları ve Grafen

sedegor

Yetkili
Grafen Şeftali cekirdegi zarından elde edilir bu güne kadar dünyada en büyük içattır. Cansız olmasına ragmen içerisine ne kodlanırsa o şekilde canlı gibi davranıp hareket edebilir. Sıvı bir anten görevide yapar kendisi. 5G ve üzeri frekanslarla uyumlu calışır.

İlk başta dünyanın her yerine 5G vericileri yerleştirmeleri ve uzaya Elon Musk denen adamın her gün fırlattıgı uydular ve sonunda İnsan vucutuna zerk edilen Covid aşıları içerisindeki codlanmış grafen sıvısının tek amacı İnsan fıtratı ve getenetigi üzerindeki Şeytanın müdehalesidir.
Bilim ilimden ayrı olunca her kes parca parca bir şeyler konuşur olmuştur. Şeytandan uzak dur diyecek İmam kürsüden aşı vetfası veriyorken, doktor tek care aşı diyor. Kaderi kenara itip Allaha meydan okuyorlar . Halbuki covid sadece bir gribtir ve insan vucutu donanımıyla baş edebilir.

Denize düşen yılana sarılıyor. Filmlerde gördügünüz kara madde bu gün aşı olan her insanın vucuduna zerk ediliyor.

Ahir zaman gelmişken Şeytan son derece hırslı ve hızlı Yeminini yerine getirmeye calışıyor, insanı insan olmaktan cıkaracakken insanlık bizzat Şeytana hizmet ediyor.

Grafeni cıkarmak basittir maddesi bellidir kodlamayı yapan define cihazlarında bile kullanır, gelmiş geçmiş en büyük buluştur her türlü manyetik alanda düşük frekanslarda büyük işler ortaya cıkarır lakin tehlikelidir radyasyon içerir aktif oldugunda. Sıradan birinin bunu yapması intihardır.

Milatan Öncesi ve Sonrası diye ikiye bölünmüş tarih, Covid aşıları sonrası diye üçe ayrılmış olacak. Yeni bir insan meydana getiriyorlar dışardan her an müdahale edilebilen yarı robotik insanlar oldu ve olacak. İnsanı diger tüm canlılardan ayıran tek özellik İradesidir. İşte yukarda yazdıgım şeyle bu irade insandan alınacak. Zihin altı bilinç Beynin önüne gececek. Eskiden GDO lu yiyecek içeceklerle efibiz bezini küçültenler, bu gün beyne perde cekerek insanı hayvanlaştırma yolundalar.
Damar içinde dolaşan canlı mikro düzeydeki bu madde insanın tüm organlarının yapısı ve işlevini kodlarken bir yandanda frekanslar aracılıgı ile veri aktarmaktadır. Bilim adamları ve yetkili cenah ise susup hatta maşa olarak kullanılmıştır. Bir millet kaç para eder ?Sorusu bazen beyin yaksada, kimi cıkıp kandırıldım kimi çıkıp iyi niyete kurban oldum diyebilir. Aşı karşıtı degilim. Ancak bir şeyin aşı olması için en az üç fazın geçmesi gerekir kiii buda en az 6 ilâ 7 yıla tekabül eder. Malisef senaryo önceden tertip edildiginden, korku ve panikle bu sıvı aşı adı altında insanlara topluca zerk edilmekte.

Aşıyı yaptırın yada yaptırmayın demek bana düşmez. Bana düşen Şeytanın karşısında Susmamaktır. Kezâ susan ondan farksızdır.

Bu tür yazıları Facebook Tiwiter ve benzeri platformlar engelleyip yasaklamaktadır. Bir nevi susturmaktadır. İçinizde gezinen bu şey yukarda yazdıgımdan daha tehlikelidir, çünkü her amaca hizmet için rahatlıkla kullanılabilir. Örnek yeni hastalıklar yada toplu veya bireysel ölümler. Yani cihaz içinizde kumanda Lusiferin elinde.

Son düzenleme:
Üst Alt