Hepsi haklı ve dogru :(

sedegor

Yetkili
Kimi site kurar kimi vidyo ceker yotuber mi diyorlar ondan olur. Her kesin bir dogrusu vardırda defineyi nedense bir türlü o dogrularla bulduramaz yada bulamazlar.

Şimdi İsim versem cevap hakkı dogacak, benimde ahbabım bizzat görüştügüm bir arkadaşın gecen kanalına tesadüf göz attım.
Cihazlar hakkında söyledigi bizim yıllardır yazıp cizdigimiz gibidir, ama işaretler konusunda yada defineciligin gercek yönü dogrultusunda sınıfta kaldıgı bir gercektir.

Zaten diger her gün kasa patlatan yutuberleri agza kaleme almaya gerek bile yok.

Ama bizimkisi diyorki ben bilirim başkası bilmez :( kardeşim senin bildigin tek tek yapıp sikke toplamak ve yüzeye yakın zaten cihaz makina ekipman hatta tecrube olmadan gözünün önündeki bir mezarı acıp varsa agız göz parasını almak degilmi ? Öyle degil desende biz bu alemde kimin ne kapasitesi var bilmiyormuyuz.

Evet gercekleri ortaya koymak ve definecilige yönelen birinin nasıl yolunacak bir kaz oldugunu iyi anlatıyorsun. Aslında defineciyim diye ortaya cıkan üzerinden define cıkarmış kadar kazanan cihazcı alan taramacı cubukcularıda iyi ifşa ediyorsun. Biz bunları zaten yıllardır yazıyoruz, seninde başka bir kanaldan dile getirmen hoş.

Lakin kendini kaptırıp bildiginin yanında bilmedigin konulara girmende başka bir yanlış hatta büyük bir yanlış.

Evet işaretlerin dili aynı degildir bir katologu asla olmaz ve gömücünün o ankı mantıgına dayalıdır sistemi. Evet kimse buraya bir gömü kapadım gel al diye işaret yapmaz amaaaa gardaşım sende hepten yanlış anlayıp cıktın ortaya yahuu !!!!

Bak güzel kardeşim bu işleri böyle benim gibi yazıp cizenlerden okuyup biriktirip birazda arazide dagda tepede gezmeyle konuşursan yarım kalır yarım konuşursun. Zaten iyi bir defineci asla yazmaz cizmez konuşmaz sormaz sordurmaz.
Bizim gibi soranlar amatördür. Bir kanal acıp tıklasınlarda para gelsin diye konuşanlar ise tam bir acizdir çünkü bu işi bilen bulan kişidir. Bulan ise zengin kişidir. Zengin kişi ise tıklanmayla para beklemeyendir. Evet her ünlü tıkla kazansada bu işi bilenin ünlü olması tersine bilmedigindendir.

Şimdi işin safsata hurafe ve üç kagıtcılıgını ögrenip bu definecilik bundan ibaret diyemezsin. Evet ortalıgı bok götürüyor diyebilirsin ama bu işin aslını bilmeyecek kadar toysun daha.

Bak burdan birazcık yazayım eminim okuyacaksın, çünkü senin gibiler girer sitelere tek tek konulara bakarlar kim ne yazmış diye :( Sonra bunları secer eler kendi birikimi gibide sergilerler. Nerden biliyoruz , konuşulanları dinleyip bizde bize ait dogru yada yanlışları tanıyoruzda ondan.

Definecilik gercektir, ortada gezen bilgiler yanlış olsada. Gercek bilgiler yazılmaz. Yalana serbesttir her yer gercegin platformu olmaz. Gerecegin ardındaki güç konuştugun işe yarıyorsa seni konuşturmaz. Ama konuştugun milleti yanlış yöne sevk ediyorsa o kadar önünü acarlar. Bu yöndeki bilgiler belgeler haritalar kısacası gercekler devlet yıkar devlet kurar.
Şimdi sıgındıgın teze bakarak işaret yok gercek harita ve bilgi yok her şey tesadüf der kestirip atarsan konuyu hata yaparsın kiiiii ben çok kullanırım bu lafı tesadüf bulan arayandan coktur diye, bu bilerek arayıp bulanı silip atamaz.

Ortada Bir gercek varki defineciler arkiloglardan daha cok define bulur her şeyiyle ortada bu.

Diger taraftan önemli bir hususta şu ki. Define bulan ortaya cıkıp telal ile cıgırkanlık yapmaz. Hatta en yakınlarından saklar. Hatta sen ortaya cıkıp bu konular hakkında boş boş konuşurken en yakınlarındaki insanlar buldugu küpün içinden cıkan defineyi paraya cevirip, senin boş muhabbetinide bazen acıp gülüyorda olabilir buldugu define parasınıda seni izlerken yer haaa :(

Evet sanşsız bir adamsınki çok konuşuyorsun. Ve her ögrendigini konuşuyorsun :( Gardaş dolu olan tarafı var bu işin ve senin gibi Türke Müslümana vatan millet davasına cene yoran o bilgilere asla ulaşamaz. Ve bu yüzden şimdi yaptıgın gibi defineden bulamadıgın parayı sende definecinin üzerinde arıyorsun. La bir bırakın şu milletin yakasını yaw :( sektördeki kötüledigin adamların izinde yol alıyorsun farkındamısın :((( bunu ilk burda yazmadım sana tabi, okursan konuyu hatırlarsın.

Neyse bu kadar yeter heralde :( eminim okuyacaksın :( Kendini zeki sananlar aslında en büyük aptallardır unutma. Ve bazıları kendini öyle zeki sanarlarki bu cenelerine ve yüzlerine vurur.

Son düzenleme:
Üst Alt