Konulara yazamıyorum

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
onu bulduk bayan kapalı yer altı oda mezarı bulduk açtık boşaltmışlardı geçmiş zamanlarda....birde kasa sanduka vardı yanında..oda boş...tarlanın tam üçgen yapan yerde 3 adet yığma vardı ortadaki yığma ikisinden büyüktü hepsini açtık boş çıktı sadece süngü çıktı...birde kaplumbağa vardı onunda boynunun altında 53 cm den tel para çıktı , tabi devamı için 1 metreden fazla indik boş çıktı...kaplumğanın üzeinde küçük oyma vardı yanında altına doğru kanal vardı...yandan altını açtık 1 metreden fazla ama oda boş çıktı....dirgen le alakalı hiç bir emare bulamadık..tarlayı kople taradık hiç bir boşluk algılanmadı....
Bahtsız bedevi seni ????

kaan5557

Yetkili
onu bulduk bayan kapalı yer altı oda mezarı bulduk açtık boşaltmışlardı geçmiş zamanlarda....birde kasa sanduka vardı yanında..oda boş...tarlanın tam üçgen yapan yerde 3 adet yığma vardı ortadaki yığma ikisinden büyüktü hepsini açtık boş çıktı sadece süngü çıktı...birde kaplumbağa vardı onunda boynunun altında 53 cm den tel para çıktı , tabi devamı için 1 metreden fazla indik boş çıktı...kaplumğanın üzeinde küçük oyma vardı yanında altına doğru kanal vardı...yandan altını açtık 1 metreden fazla ama oda boş çıktı....dirgen le alakalı hiç bir emare bulamadık..tarlayı kople taradık hiç bir boşluk algılanmadı....

Agam ne büyük çalışma yapmışsınız normalde bu çalışmanın bir ödülü olur lakin hersey nasip kısmet noktasında kilitleniyor...

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
Agam ne büyük çalışma yapmışsınız normalde bu çalışmanın bir ödülü olur lakin hersey nasip kısmet noktasında kilitleniyor...
dönem soygunu yapılmış, ama dönem soygununda burayı çok iyi bilen ve zamanında buraya konulanı gören kişiler götürmüş...çıktı bir tane sikke oda yeter ???? ????

Kaynak

Yorumlarım Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Kayıtlı Üye

Bilmeden bir hata yaptım.
işlemcinin altında bir macun var ben onu sildim :) toz haline dönmüştü :)
Bu sefer anakart ısındığı için kendini korumak için oto kapanıyordu tabi bu arada hdd devamlı bozuk dosya üretir oldu oda kafayı yedi :)
ve her defasında format ata ata en sonunda oda getti:)

şimdi yeni nesil aldım ssd

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
hardd formatla gitmez...işlemcinin termal macununu silmissin ve işlemciyi yakmışsın..hdd birşey olmaz onda sadece virüs var o yüzden kendi kendine dosya üretir...

Kaynak

Kayıtlı Üye
yaklaşık yedi sekiz senelik normalde pc vadini doldurduda şimdilik idare eder işimi görüyor yeni kasa toplayalım dedik bir hesap 4,800

Kaynak

Kayıtlı Üye
hardd formatla gitmez...işlemcinin termal macununu silmissin ve işlemciyi yakmışsın..hdd birşey olmaz onda sadece virüs var o yüzden kendi kendine dosya üretir...

Velhasılı ne görseller vardı direk sahibinden
Klip yapsam tekrar tekrar izlerdin
Her biri otuz kilo :)
Daha neler neler
Allahtan ritüel bilgiler hatırımdadır kendim sentezlediğim için hafızamdadır.

Üst Alt