merhaba

Manisa45

Kayıtlı Üye
sayın defineruhu sakinleri malumunuz yarın Pazartesi İŞ günün başlangıcıdır.Allah herkezin İşini gücünü rast getirsin Allah sağlıklı bir uzun ömür versin ben bir baktımki sizinin sayfanınızı doldurmuş bulunuyorum hakkınızı helal edin burada sadece 3-4 kişi açmış olduğum konuyu okumuş durumda benim merakım bu site ya yeni açıldı veya çok bir üyesi yok veyahutta yazdıklarımdan dolayı sevmiyenler oldu ama olsun yinede okuyan arkadaşlarıma teşekür ederim.
- Yâ Rabbî Ben’i Ben’den al ama Ben’i Sen (c.c) ‘den uzak etme.. Amin..
- Ya Rabbi! kalplerimizi ilminle süsle, ibadetinle bütün azalarımızı güzelleştir, takva ile keramete kavuştur.
Ey Rabbü’l-Âlemîn. İlâhî! Dil verdin, zikrinden ayırma; gönül verdin fikrinden çevirme. İman verdin, daim eyle; ihsan verdin, kaim eyle.
- Allah’ım! Zelil olmaktan ve zillete uğramaktan sana sığınırız!
- Allah’ım; Önce komşuma ver sonra da bana. Razıyım bana kalan paydan çoğa da aza da. Şükürler olsun verdiğine de aldığına da.

Defineci

Yönetici
YÖNETİM
sayın defineruhu sakinleri malumunuz yarın Pazartesi İŞ günün başlangıcıdır.Allah herkezin İşini gücünü rast getirsin Allah sağlıklı bir uzun ömür versin ben bir baktımki sizinin sayfanınızı doldurmuş bulunuyorum hakkınızı helal edin burada sadece 3-4 kişi açmış olduğum konuyu okumuş durumda benim merakım bu site ya yeni açıldı veya çok bir üyesi yok veyahutta yazdıklarımdan dolayı sevmiyenler oldu ama olsun yinede okuyan arkadaşlarıma teşekür ederim.
- Yâ Rabbî Ben’i Ben’den al ama Ben’i Sen (c.c) ‘den uzak etme.. Amin..
- Ya Rabbi! kalplerimizi ilminle süsle, ibadetinle bütün azalarımızı güzelleştir, takva ile keramete kavuştur.
Ey Rabbü’l-Âlemîn. İlâhî! Dil verdin, zikrinden ayırma; gönül verdin fikrinden çevirme. İman verdin, daim eyle; ihsan verdin, kaim eyle.
- Allah’ım! Zelil olmaktan ve zillete uğramaktan sana sığınırız!
- Allah’ım; Önce komşuma ver sonra da bana. Razıyım bana kalan paydan çoğa da aza da. Şükürler olsun verdiğine de aldığına da.

Ustam yazdıklarından istifade ediyoruz 150 civarı üyemiz var. Yeni sayılırız. :) bu işler sabır istiyor

oymak beyi

Moderator
usta ben ne geldiğinizi gördüm ne selam verdiğinizi duydum. ilk paylaşımınız dinler tarihi kadar eski tartışma konusu olan kader gibi karmaşık bir mesele ile gördüm sizi. böylesi ciddi bir konuyu ele alirken sizin bir düşünce tarzınız yada bakışınız ne ise onu da görmek okumak isterdim ama bunu göremeyince inanın üzüldüm.

Defineci

Yönetici
YÖNETİM
usta ben ne geldiğinizi gördüm ne selam verdiğinizi duydum. ilk paylaşımınız dinler tarihi kadar eski tartışma konusu olan kader gibi karmaşık bir mesele ile gördüm sizi. böylesi ciddi bir konuyu ele alirken sizin bir düşünce tarzınız yada bakışınız ne ise onu da görmek okumak isterdim ama bunu göremeyince inanın üzüldüm.
O da olur elbet ustam. Yavaş yavaş ????

TEVFİK

VİP Üye
Selamunaleykum,sayın ustam sizin yazdıklarınızın ancak bir kısmını okuyabildim ve çokta güzel bir paylaşımda bulunmuşsunuz teşekkür eder elinize ve emeğinize sağlık derim.Evet define ruhu sitemiz yeni bir site ustamında dediği gibi 100'ü aşkın üyemiz bulunmaktadır ama tabii herkezin kendi işleri bulunmaktadır.bakın mesela ben ....ben bile yeni gördüm biraz sitemli konuşmuşsunuz.Ama sizin bu paylaşımınızı muhakkak görürler siz bukadar kısa zaman içerisinde yorumlarınız olsun paylaşımlarınız olsun ilgimizi çekmektedir siz böyle güzel paylaşımlarınız devamını bekleriz.sizin ilk yorumunuzda ben bilmiyorum vede anlamıyorum dediniz iyiki siz birşey. Bilmiyorsunuz.haa..işaret olarak söylediyseniz ammenna işte O' zaman tamam burada çok değerli ustalarımız size yardımcı olacaklardır.Allah'a emanet olun saygılarımla.