Müzeler Öcü degil !!!

oymak beyi

Moderator
bu fatura işi gerçekten de uygulanan birsey mi usta, mesela ikimiz gittik sahile. sizin dedektörün faturası var ben dedektörün yok. sizin faturanız var diye kimse bisey demez siz devam edersiniz, ama benim faturam olmadığı için benim elimden alırlar devam edemem... bu gerçekten bu şekilde mi uygulanıyor mu

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
bu fatura işi gerçekten de uygulanan birsey mi usta, mesela ikimiz gittik sahile. sizin dedektörün faturası var ben dedektörün yok. sizin faturanız var diye kimse bisey demez siz devam edersiniz, ama benim faturam olmadığı için benim elimden alırlar devam edemem... bu gerçekten bu şekilde mi uygulanıyor mu
evet aynen oyle ustammmm

oymak beyi

Moderator
peki, bizde cenderme görünce cihazı atar kaçarız artık, napalm kör olsun faturasizligin gözü ????????

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
peki, bizde cenderme görünce cihazı atar kaçarız artık, napalm kör olsun faturasizligin gözü ????????
onunkolayı var elindeki cihazı kullanan başka biri varsa onun faturasının fotokopisini iste verirse yanında bulunsun sorarlarsa arkadaştan bu cihazı satın aldım dersin okadar incelemezler

oymak beyi

Moderator
şehirde tek bende var usta, olan da söylemiyor, depunter, hiç de memnun değilim. başıma bela oldu kurtulamıyorum. sarıyorum alan yok. ????

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Başlıga taktım???? evet müzeler öcü değil çalışanları öcü yuvadaki yavru kuş gibi ağızları sürekli açık hep bana derler ????

Üst Alt