Neler oluyor ?

sedegor

Yetkili
Vatikan çok şey söylüyor anlayana. Agzındaki bakla çıktı sonunda. Zaten Papa demişti ya Şeytanı gördüm karşımda etli kanlı diye ...

İsis dikili taştır, İsis varsa Osiriste vardır oda Kubbedir, Teslisi Yıldız tamamlar varmıdır ? Yıldız Solomundur, Buda vardır. Bunların hepsine bakınca Anahtar şeklini görmelisin aşagıda çizdim. Peki bu anahtarın içerisinde ne vardır Solomonun anahtarı. İşte Vatikanın agzındaki bakla budur. Her zaman Papa agzından geveliyor lafı cıkaramıyor. Anlayan cıkarıyor ama, bu gün bu şekilde verilen mesaj yarın bagıra bagıra dillendirilecek, o gün işte bu gün görmedigin şey için pisman olacaksın Müslüman.

Her yıl vatikanda yapılan Yeniden doğuş töreninde İsanın Heykeli bir perde arkasından açılırken bu yıl Osirisin Omurga heykeli ve Mason Baykuşu açıldı , birde dogum yapan uzaylı heyleli. Tüm bunlar ne mi demek oluyor ? Kimi yaşayarak görür kimi okuyarak. Hırıstiyanlık sapıklıktı şimdi Vatikan tamamen sildi attı. Yeni inançları Osiris yani Mısır Firavunu onu diriltmek için önümüzdeki süreçte insanlıga ızdırap çektirecekler.Screenshot_2021-05-29-03-16-13.png
Dikili taşı ve kubbeyi görüyorsunuz.

Burdada Anahtarın tamamını, dikili taş İsis, Kubbu Osiris. Dikili taş erkekligi Kubbu kadını simgeler siz defineciler aklınızdan cıkarmayın. Öyle penis ve Vajina işareti aramakla olmuyor ezberlenmiş yalan yanlış bilgi yarı yola bile getirmez insanı. Anahtarın tümü aşagıdaki resimde çiziliScreenshot_2021-05-29-03-14-40.png

Buda bu sene İsa heykeli yerine perdeden açılan Osirisin Omurgası
Screenshot_2021-05-29-03-00-15.png

Yani Biz yıllardır söyleyemiyorduk durumumuz bu diyorlar. Antik Mısır Fravununu dirilttiler buna inanıyorlar.

Yeniden doguş dedik ya aynı merasimden bir kare daha uzaylı astronot dogumda, 8 köşeli yıldıza dikkat kafadaki tabiiki 8 köşeli yıldız bir çok şey anımsatabilir ama burdaki mesaj Ananakiler.Screenshot_2021-05-29-03-12-52.png

Birde bunun yanındaki Mason Baykuşu heylenine bakın Cellat olmuş oda. İnsanlıga tırpanı indirecek. Baykuş Hasat edecek.Screenshot_2021-05-29-03-12-09.png

Bitmedi özet geçtim.
Hiyografi Sembol ve şekiller kadim bir dildir geçmişte nasıl kullanıldıysa bu gün hala aynı şekilde kullanılır. Elit kesim bilir, onlarca köle görülen insanlık bilmez.

Birde bizim İstanbulda yapılan yeni Havalimanına bakarsanız Ülke nerde kimin yanında ve elinde görürsünüz Hatta Meclis içindeki yer döşemelerinden tutunda Anıtkabir mimarisine kadar.

Nemi demek istiyorum Covid başlangıç, Yarın millet kuru ekmek bulamayacak ilkim elvermeyecek H A R P silahı aktif. Kukla devletler bu gün göz yumacak yarın açlıga care bulamayacak.
Sonuçmu bir kurtarıcıya ihtiyaç duyulacak hiç olmadıgı kadar. O gün Sahte İsa Mesihi cıkaracaklar hazır zaten. Aç kalana ekmek vaad edilecek inanırsan yersin denilecek imana itilecek insanlar. Ne zaman iman ettiler bu kez sahte İsa yukarda yazdıgım İssi Osirisi işaret edecek biat edin diyecek. Solomon kim neci araştırın.

İşin ucu Şeytana biata gidecek.

Şimdi cıkıp bir aklı kıt Onların hesabı varsa Allahında hesabı var demesin. Çünkü Allah başta ne diyor Oku. Böyle emretmişken bizde okuyan yok anlayan yok. Peki Allah ne yapsın emrini yerine getirmeyene gözü kör olana. Bir doguş olacakki sen uyurken, Uzaylılar dogurtacak Covid başlangıç daha bu güne şükredecegiz. Ülkeyi demiyorum bu düzene dur diyen dünyada tek adam yok şu an. Elon Musk denen adam Marsta koloni kurup Marsın ilk Başkanı olacak . Dünyanın gidişatı kötü tek Umut Müslimanın uyanmasında kaldıysa parayla satın alınmadık alınmayacak Müslüman tabii.

Son düzenleme:

sedegor

Yetkili
Arkadaşlar yukarda yazdıgım Solomon bizdeki Hz Süleyman dır. Boş bir konu degildir. Pandoranın kutusunu açtılar. Süleymana karşı o gün savaş açanlar kazanamadı ama bu gün tüm güçleriyle geliyorlar yine ve bir Süleymanımız yok şu an. Yukardaki resimler Süleymanın gücünün karşı tarafta oldugunu söylüyor.Anahtar ellerindeydi kilitte açıldı. Kim vardı karşısında 72 şeytan ve liderleri Valak kimi yerde Molen diye gecer. Sahte İsa Mesih indi denildiginde, o şarlatan Valak 'a biatt karşılıgı doyurmayı vaad edecek.Saglıgı vaad edecek.

Arkadaşlar geçmişi bilene gelecek asla şaşkınlık getirmez. O günde salgın vardı, bir çok care bullunmaz hastalık vardı, insanlar aniden başka varlık haline dönüşüp bir birbirlerini bogazlıyordu. İç karışıklık alıp gitmişti. İnsanlar evlerine kapanmıştı. Hz. Sülayman galip gelince savaşta her şey yoluna girdi ama bir süre, o süre doldu ve bu gün aynı o savaşın başlangıcındayız. Bu savaşta silah işe yaramaz ok kılıç ta yaramadı o gün. Bu gün nükleer güç olsan boş yine. Farkında olup ne oldugunu anlayıp Allaha sıgınmaktan care yok.

Yukardaki resimler olacak, yapacakları her şeyi anlatıyor aslında.Bir Uzaylının karnından dünya yeniden doğuş yaşayacak.

Uzun mesele ve her kes bilinçli yada bilinçsiz canak tutuyor . İnsanlar öyle küçüldüki evi, bindigi arabası,giydigi kıyafet kadar adamlar. Yarın cepte üç kuruş olursa dünya neyine o küçük insanın. Hal böyle ahval böyle.

Son düzenleme:

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Emeğine sağlık Yiğido yüz yıllık planlar adım adım faliyete geçiriliyor kimsede gıg çıkmaz zaten bunları hesaplamışlar Arap şahlarının durumu ortada zevko sefa içindeler buda planın bir parçası geriye kalan müslümanlarda zülüm ve sefalet içinde Allah oyunlarını planlarını tersine çevirsin inşallah

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
dün tv24 de beyza hakanın proğramında ramazan kurtoğlu anlatıyordu görüntüsünüde gösterdi papa kimlerin elini öpüyor görüntüyü bulamadım bulsaydım burda gösterirdim kısaca papada iki ailenin emrinde onlar ne emrederse onu yapıyorlar isdedikleri gibi at koşturuyorlar elbet onlarında birgün sonu gelecek müslümanlar kafalarını kullanmaya başlayınca

sedegor

Yetkili
dün tv24 de beyza hakanın proğramında ramazan kurtoğlu anlatıyordu görüntüsünüde gösterdi papa kimlerin elini öpüyor görüntüyü bulamadım bulsaydım burda gösterirdim kısaca papada iki ailenin emrinde onlar ne emrederse onu yapıyorlar isdedikleri gibi at koşturuyorlar elbet onlarında birgün sonu gelecek müslümanlar kafalarını kullanmaya başlayınca
İki aile degil çok var gördünmü ellerini degil ayaklarını öpüyor. Ramazan Kurtlu programında kimin öptü bilmem ama, ayak öptügünü izlemiştim.

sedegor

Yetkili
bu soğuk savaşın galibi
Rockefeller ailesiyle ve bir başka aile olacak ve sanırım kimin kazandigida ap açık bu videoda teyit edilmiştir
sadece Papa deyil bütün dünya
bu ailelere boyun eğecek
yeni bir cağ başlıyor..
Gardaş 2023 hedef sadece Türkiyede degil dünyada. 2024 ise yeni sürecin başlangıcı. 2024 de kadar salgınlar hastalıklar sürecek ve bu tarihte aşı ilaçla degil kendi yok olacak.2024 den 2028 e kadarsa Bunların Marsa kaçışları var 2024 gibi Uzay istilaları insan kaçırılmaları ve açlık konuşulacak.

Sonunda aklımız başımıza gelirse Müslüman galip olacak kaldıysak yaşıyor ve yaşatılıyorsak. Elon Musk denen adam dünyayı uydularla donatıyor. Marsa kuracakları koloniden dünyayı izleyecekler ne olup ne bitiyor. Çünkü hesaba göre dünya o dönemde kabus yaşayacak. Marsta yaşam ve yaşam alanları oldugu kendi inançlarında var hatta ataları Ananukiler orda. Dünyayı koruyan bir güçte ayın öteki yüzünde. Nasa zaten insanlık hizmetinde degil bunları araştırıyor Elit Şeytanlar için. Kızıl gezegen için 10 gemi hazırlıyorlar yedisi gıda ve malzeme için diger üçü insan götürmek için. Bir taraftan hızla dünyayı karıştırıyor diger taraftan kaçış planı yapıyorlar. Bill Gates denen adamda tarım arazilerini alıyor şu an toprak agâsı.Elbette tarım yapmayacak hatta engel olacakkii iklimde elvermeyecek. Bu arazilere akıllı şehirler kurulacak. Dünya ne kadar cekilmez hale gelecekse var düşün, bu akıllı şehirler dışında yaşamak imkansız olacak.

Bir an önce çok define bulup :( bu şehirlere yerleşmek gerekmezmi sence :(

Son düzenleme:

sedegor

Yetkili
Tüm definecilerin elini çabuk tutmaları gerekiyor :( bunların planı sonucu istedikleri olmasa bile para çok lazım olacak, hatta gıda ve saglık her şeyden önemli olacak gibi.

Artık teoriden cıktı bu olay, ama ne varki biz gözümüzle görmedikce inanmak gelmiyor içimizden. O günde geç kalmış oluyoruz.

Defineci

YÖNETİM
VAlla usta yazıyı abah sabah tek solukta okudum. Nutkum tutuldu. Benim bu konulardaki bilgileri şöyle sil baştan okumam gerekecek sanırım. :D

sedegor

Yetkili
VAlla usta yazıyı abah sabah tek solukta okudum. Nutkum tutuldu. Benim bu konulardaki bilgileri şöyle sil baştan okumam gerekecek sanırım. :D
Yok daha bunda bir şey yok. Yıl 1969 20 mart bu gün neler olacak planlı o günden, yani bundan 50 küsür yıl önce, Dr.Richard Day anlatıyor. İçerige bakınca plan tıkır tıkır işliyor. İnsanlar Aptallaştırıldı ve kimsenin gıkı cıkmıyor. Bu adamın ingilizce konuşmasını her yerde bulabilirsin o gün ifşa olmuştu zaten saklamak içinde artık kimse caba harcamıyor. Araştırırsan Dr Richard Day 20 mart 1969 diye türkcede bulursun.

Özet olarak adam dünya nüfusunun düşülülecegini bununsa zorla degil, rıza ile olacagını söylüyor, insanlara gel kısırlık aşısı yapalım desek kimse yaptırmaz diyor. Ama dünya capında bir virüs ve hastalıklar cogalınca korku ve panik salınınca insanlar kendi gelip bu aşıyı yaptıracak diyor. Dahası var ama uzun bulup incelemeniz zor degil. Bu adamı fonlayansa Rokefelker ailesi o dönem.
Ben inanıyorumki aşılar işe yaramayacak, zaten faz üç ve üzeri olmayan hiç bir şeye aşı denilemez. Öte yandan her gün başka mutasyona bürünen bir virüsün aşıyla yok olacagına inanmak aptallık. Apacık kısırlık ignesi yapıyor altınada mesuliyet kabul etmediklerine dair imza alıyorlar.

Diriliş Uyanış nidaları ile tarihte hiç olmdıgı kadar Uyutuluyoruz. Belki Ülkemiz devletimiz istemiyor lakin şuda bir gercekki artık devletler yok Global bir el var ve dünyayı istedigi gibi yönetiyor. Modern kölelik hayatı yaşıyorduk şimdi başka bir evrime taşıyorlar bizi. Ya Uyumlu vatantaş olup boyun bükecegiz yada Uyumsuz olup yanlızlıgı sececegiz.

Deccalin damgasını taşımayana hayat hakkı vermeyecekler. Deccalin damgası nedir diye sorarsan, bu yazıyı yazdıgım IP adresinden tutun, kredi kartı cipi, bankaya vbs girerken sordukları HES kodu, yarın deri altı cip olacak.
İnsanlık olarak dur demedikce birey olarak ancak daha fazla köle oluruz. Aşılar etkisini uzun sürede gösterecek. Belki aşı yapılanın bir kaç cocugu olacak ama ondan doganlar kesinlikle kısır olacak. Bunlar RAHMANIN yarattıgı Rahme savaş açtı. Kansız savaşta kanı durdurmaya calışıyorlar bu kansa devamı saglayan Regli.

Arkadaşlar Covid virüsü öldürmüyor azda olsa Allah için konuşan üç beş doktor var. Her yıl grip ve gribal enfeksiyonlardan ölen sayısı daha fazla, bu gün her ölüm sebebine covid yazsalarda geçmilteki Ülke ve Dünya verilerine asla yaklaşmıyor bile. Panikle bize sadece istediklerini yaptırıp aşılayacaklar. 2024 de ise unutulup gidecek virüs kendi kaybolacak.270px-Ataturk's_Mausoleum_(6225341313).jpgheadline.jpgkobra.jpgm3.jpgm1.jpgheadline.jpg270px-Ataturk's_Mausoleum_(6225341313).jpgheadline.jpgkobra.jpgm3.jpgm1.jpg

Son düzenleme:

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
Sadece bizim secimimizle olan birsey deyil
Ve gidişat yeni deyil
Asırların projesi
Biirileri bizim yerimize düşünüyor
Planlıyor ve bizi Santraç takımındaki
Piyonlar misali
Yeri geliyor yem ediyor yeri geliyor vezir ediyor
Şuan Santracin lok hamlesi yapıldı
bize düşen bizi bu duruma sokan padişah ve padişahlara Şah cektirmemek
biz bunu bilerek veya bilmeyerek korumakla mükellef edinmeyi vazife kılmış piyonlarız...
mat olan şah deyil insanlık...
FB_IMG_1622544575223.jpg

sedegor

Yetkili
Sadece bizim secimimizle olan birsey deyil
Ve gidişat yeni deyil
Asırların projesi
Biirileri bizim yerimize düşünüyor
Planlıyor ve bizi Santraç takımındaki
Piyonlar misali
Yeri geliyor yem ediyor yeri geliyor vezir ediyor
Şuan Santracin lok hamlesi yapıldı
bize düşen bizi bu duruma sokan padişah ve padişahlara Şah cektirmemek
biz bunu bilerek veya bilmeyerek korumakla mükellef edinmeyi vazife kılmış piyonlarız...
mat olan şah deyil insanlık...
Ekli dosyayı görüntüle 2636
Gardaş kimseye karpuz kelek diyemiyoruz. Biz uyurken ipleri çoktan ellerine almışlar. Bu gün biz kimi secersek secelim duruma baş kaldırmak öyle kolay degil. Adamların 200 yıllık planı öyle iki günde çökertilemez. Ve ben inanıyorumki Devleti yönetenler elinden geleni yapıyor. Zaman gerekli belki biraz daha. Bu drenişede baş kaldıran iyi kötü sadece bu Ülke var. Belki karpuzunda en iyisini Ülkeyi yönetecek olanında en iyisini seçtik lakin kolay degil. Konuyu ben Ülke siyasetcileri üzerine açmadım zaten. Kimi sagcı olur kimi solcu hepsi bizim, önemli olan dik durmak ve dik duracak ardında durmak ve kim daha dik duracak buna bakmak önemli. Öte yandan Ülke içinde her siyasetci temiz degildir. Bizden gibi gözüküp başkasına calışanla başkasından gözüküp bize calışanıda ayırmak lazım. İt izinin at izine karıştıgı bu günlerde belkide şükür etmek daha mantıklı.

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
Gardaş kimseye karpuz kelek diyemiyoruz. Biz uyurken ipleri çoktan ellerine almışlar. Bu gün biz kimi secersek secelim duruma baş kaldırmak öyle kolay degil. Adamların 200 yıllık planı öyle iki günde çökertilemez. Ve ben inanıyorumki Devleti yönetenler elinden geleni yapıyor. Zaman gerekli belki biraz daha. Bu drenişede baş kaldıran iyi kötü sadece bu Ülke var. Belki karpuzunda en iyisini Ülkeyi yönetecek olanında en iyisini seçtik lakin kolay degil. Konuyu ben Ülke siyasetcileri üzerine açmadım zaten. Kimi sagcı olur kimi solcu hepsi bizim, önemli olan dik durmak ve dik duracak ardında durmak ve kim daha dik duracak buna bakmak önemli. Öte yandan Ülke içinde her siyasetci temiz degildir. Bizden gibi gözüküp başkasına calışanla başkasından gözüküp bize calışanıda ayırmak lazım. İt izinin at izine karıştıgı bu günlerde belkide şükür etmek daha mantıklı.
Elimizde şükürden başka birşey kalmadi
Taktir Allahın ...

Üst Alt