selamun aleyküm

• Konbuyu başlatan dardanos
  • Başlangıç tarihi
D

dardanos

Kayıtsız Üye
Sevgili yönetici arkadaşlarım ve tüm dostlar sizlerden ricam buradaki üyeliğimin tamamen iptal edilmesidir.
Bunun altında hiç bir şikayetim yoktur hepinizi seviyorum. Lütfen üyeliğimi düşürün . Bu bir ricadır

Defineci

YÖNETİM
Nasıl isterseniz ustam. Özelden nedenini atmanızda sakınca var mı?

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
Sevgili yönetici arkadaşlarım ve tüm dostlar sizlerden ricam buradaki üyeliğimin tamamen iptal edilmesidir.
Bunun altında hiç bir şikayetim yoktur hepinizi seviyorum. Lütfen üyeliğimi düşürün . Bu bir ricadır
ustam siteye giriş yapmassın olur biter üyeliğini düşürdüğümüzde gene görünecen isminin üstü çizili veya çizgisiz ne fark eder senin gene birşeyler canın sıkılmıştır ben üyeliğini düşürmüyom istersen bana kız fırata söyle silerse o silsin sildirebilirsen tabi :unsure: :D;)sen canının sıkıntısı geçince cevap yaz öyle kolay gitmek yok

Son düzenleme:

dardanoss

VİP Üye
ustam siteye giriş yapmassın olur biter üyeliğini düşürdüğümüzde gene görünecen isminin üstü çizili veya çizgisiz ne fark eder senin gene birşeyler canın sıkılmıştır ben üyeliğini düşürmüyom istersen bana kız fırata söyle silerse o silsin sildirebilirsen tabi :unsure: :D;)sen canının sıkıntısı geçince cevap yaz öyle kolay gitmek yok

Bir rüzgar idi geldi geçti sevgili ustam. kardeşlerim biliyorlar burayla ilgili bir husus değildir benimkisi . Belki duymuşsunuzdur.
Zaten ben akşam başka nic ile tekrar gireceğim diye özele yazmış idim. Yani kısacası bu işde kimsenin bir art niyeti yoktur sevgili yönetmenim benim ricamı yerine getirmişdir sağ olsun. Ben kardeşlerimi bırakırmıyım hiç.????????????????

dardanoss

VİP Üye
He emicem yeni geldin dahada burdasın yani asıl yerin burası yarın giriş yaptığında sarısarı olacan ????

Benim için renklerin hiç önemi yoktur bilirsin sevgili kardeşim. Ben gönül renklerine bakarım daha çok.
Sarıyı da bir tek şeyde severim oda çil çil sarıkızlar ????????????????????????????????????da

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Benim için renklerin hiç önemi yoktur bilirsin sevgili kardeşim. Ben gönül renklerine bakarım daha çok.
Sarıyı da bir tek şeyde severim oda çil çil sarıkızlar ????????????????????????????????????da
Olsun bir yerden başlamak lazım ???? emicem rabbim roma sarıları nasip etsin inşallah

dardanoss

VİP Üye
Üst Alt