Tüm üyelerimizin dikkatine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Defineci

YÖNETİM
Merhaba arkadaşlar öncelikle Define ruhu. Com ailesinin bir üyesi olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.Daha da büyük bir aile olma yolunda hızla ilerliyoruz. Bu süreçte bazı meşakketlerin bizi beklediğini biliyoruz. Ben ve yönetimdeki diğer arkadaşlarım çıktığımız bu yolda özveriyle ve gönüllükle çalışıyoruz.

Bu işin birer gönüllüsü olduğumuz için hiç bir üyemize bir müşteri gözüyle bakmıyoruz. Çıktığımız bu meşakkatli yolda forumdaki herhangi bir üye size ücret karşılığı ürün yada hizmet satmak isteyebilir. Böyle bir duruma Defineruhu. Com kesinlikle karşıdır. Her ihtimale karşı böyle bir durumda zararınızdan kesinlikle Defineruhu. Com sorumlu değildir.

Unutmayın ki biz elimizden geldiğince site güvenliğiyle yakinen ilgileniyoruz. Ancak siz buradan biriyle tanışıp site dışında iletişime devam etmişseniz bu konuda bizim yapacağımız hiç birşey yoktur.

Sözü daha fazla uzatmadan şunu söylemeliyim ki ben dahi olsam buradan tanıştığınız hiç kimseyle maddi bir alışverişe girmeyin. :) Çünkü biz burada sadece bilgi ve tecrübe paylaşıyoruz.

Saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt