Ustalar bu işaret anlamı ne

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
gurban başka resim yokmu tek resim atmışsın o yarığın karşısını gösteren resim varsa ekle ve çevresini gösteren resimlerde varsa hepsini yükle bakalım nasıl bir yer anlıyalım tek resimle bir şey söylemek zor işaretmi yoksa çevrede bir yerimi tarif ediyor bilemediğim için birşey diyemiyorum etrafı anlat biraz bilgi verki daha iyi yardımcı olmaya çalışalım

delta

Kayıtlı Üye
Geldim. .......

Moderatör tarafında düzenlendi:

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
delta yeni nikli reis eski nik birincisi banlanmadın yalan söyleme ben banlatmadım reis nikinle giriş yapabilirsin ikincisi bu kişi.... deyil reis diye hitap ettiği kişide sen deyilsin o reis diye başka birine diyor ...... burda yeri yok kendisine kibarca söylendi burda surfer yasak diye birdahada gelmedi üçüncüsü ise bilmediğin bir şey olursa bize sorabilirsin biliyorsak anlatırız bilmiyorsakta öğrenmeye çalışırız bilmediğin konularda yazmadan önce öğrenmeni tavsiye ederim bizim kimseyle alıp veremediğimiz yok kurallara uyan herkez buraya gelip gidebilir lütfen birdaha yazılarına dikkat et ..... burda olmasada hakaret etmene müsade etmem o kişinin ruhiyeti hali veya nasıl birkişi olursa olsun bizi ilgilendirmez biz insana insanca deyer veririz kim olursa olsun kimseyi yok yere dışlamayız dediğim gibi kurallara uymak şartıyla herkez buraya gelip paylaşım yapabilir

Son düzenleme:

delta

Kayıtlı Üye
@GÜLBAHÇELİ Ustam bir yanlış anlaşılma oldu herkesten özür dilerim reis niçkimle giriş yapamadım onun için delta ile giriş yaptım .
kimseyide zan altında bırakmak istemem yazdığım yazıyı silerseniz bu iş kapanır diye düşünüyorum . sevgi ve saygılarla.

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
@GÜLBAHÇELİ Ustam bir yanlış anlaşılma oldu herkesten özür dilerim reis niçkimle giriş yapamadım onun için delta ile giriş yaptım .
kimseyide zan altında bırakmak istemem yazdığım yazıyı silerseniz bu iş kapanır diye düşünüyorum . sevgi ve saygılarla.
tamamdır gurban yanlış anlaşılmalar olabilir önemli olan yanlıştan dönülmesidir sorun halledildi istediğin zaman eski nikinle giriş yapabilirsin selametle

Siirtli

Azimli Üye
Aslında. Ben reis yazarken bütün anlıyanları kastetmiştim özellikle birisi için yazmadım konu nerelere gelmiş kusura bakmayın .

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Konu başlığını değiştirdim yanlış anlaşılmalar olabilir problem yok ????

Tr46kms

Kayıtlı Üye
yatık şekilde pek bir şeye benzemese dikey hale getirirsen o aralıklı yer ağza sivri kafa ve taşın ortada belli belirsiz göz var gibi. o yarığın yanında silik gibi duran çizgi veya kanalımsı birşeyler var ama yine de detaylı incelemek ve etrafı iyi araştırmak gerekli kolay gele

Tr46kms

Kayıtlı Üye
buraya daha geniş açıdan ve diğer işaretler ile beraber değerlendirmek gerekli diye düşünüyorum da deneyemli ustalar daha iyi bilir

sedegor

Yetkili
O resimdeki mezar işareti, hani şu yuvarlak oymalar varya onlardan önce kullanılmıştır. Çentigin dogrusu önünde toprakta mezarlar vardır gariban mezarlardır. Ancak şişleme yapılarak bulunur.
Mezar kazmak definecilik degildir. Defineci sadece mal mezarı kazar kiiii o mezardada ceset olmaz mezar süsü verilmiş gömüdür aslında.

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
Sevgili hemşerim siirtli , şu resimlerini tek çekme , kimse burda evliya değil , şeyh de değil, tek resime bakip hurafe kimse fal bakmaz, sen iyisimi bol resimle gel, senide yaniltmayalim bizde yanilmadan cevap verelim yorum yapalim

Siirtli

Azimli Üye
üstadım hoş geldin şeref verdin

Üst Alt