Ustalar yorumlayabilir mi..

Tncybrc8389

Kayıtlı Üye
Vardır muhakkak vardır da siz görmemişsinizdir. O işaretin olduğu yerde birtek o kaya olmaz. :) Sırtını işarete ver iki adım sağın ile iki adım sol önün hangisi daha meğilli duruyor?

Ekli dosyalar

• IMG_20220729_230037_740~2.jpg
    IMG_20220729_230037_740~2.jpg
    114.1 KB · Görüntüleme: 5

Tncybrc8389

Kayıtlı Üye
Üstadım işaretin sol tarafı çok daha meğilli bayır aşağı oluyor neredeyse bir de tam karşısında resimdeki ortadaki ağaçların arkasındaki ot bitmemiş alan var yukarlarda boyumuzca mısırlar var iken orada mısırlar diz boyu bile değil yetişmemiş orada otlayan hayvanlar zehirleniyor burasıda dikkatimizi çekti

YAREN

Yetkili
Üstadım işaretin sol tarafı çok daha meğilli bayır aşağı oluyor neredeyse bir de tam karşısında resimdeki ortadaki ağaçların arkasındaki ot bitmemiş alan var yukarlarda boyumuzca mısırlar var iken orada mısırlar diz boyu bile değil yetişmemiş orada otlayan hayvanlar zehirleniyor burasıda dikkatimizi çekti
ot çıkmayan alan 5x5 metre civarlarında mı ? neti minimum 3x4 metre kare kadardır. İşaretin iki adım ön meğilli kısmı bakman gereken ilk nokta ikincisi odalamanın olduğu yeri bulmak. dediğin yer aranan yerle uyuşuyor. Mesefasi göz kararı 70 adım içerisinde olmalı.

sedegor

Yetkili
İlla uğraşacagım diyorsun yani :( bilmedigimizden degil, sana zarar gelmesin diye yazmıyoruz. İşaretin oldugu yerden 40-50 en az 20 adım gibidir uzaklıgı girişin uzaklaş yarlı ucurum gibi bir yer bulursun. Araziye göre 100 adım bile olur giriş uzaklıgı .Aşagı in kapalı bir magra girişi bulacaksın su nerdeyse o tarafta cogu kez işaretin dogusundadır. Girişi bulursan alttan tünelle yine işaretin altına kadar gelirsin. Tabi güçün yeter becerip gelebilirsen sapasaglam. Ugraştıgın işaretin malı iyide tehlikesi daha büyük. Ben alacagını sanmıyorum daha öncede yazdım. Düz yerde ot bitmemiş felan dedigin yerde arama girişi. Ucurumun altına git. Ucurum yoksa büyük öyle yarlı aniden meyilli 10 metreden daha fazla düşen yere git. Eşkiya işareti o.

Son düzenleme:
Üst Alt