Yüce Din İslam

sedegor

Yetkili
Yalandan Ziyade, Doğru çoktur, test edilir. Hakikat Tektir, Sorğulanamaz. Hakikati varsa bilen Kenara, Zaten Doğrulara Doğruculara konu.

Bu gün varmı gerçekten Yüce Din İslam'ı yaşayan? Varsa kaç kişidir, Nerde saklanıyordur ? Müslüman saklanırmı ?
Yedi Uyurlar saklanmıştı, Allah onları saklamıştı. Bazen Müslüman saklanandır . Gerçek iman gizli olandır.
Göz önünde görünün şeyler bazen altadır.

Kime köle kime kul olduğunu biliyormusun? Kul nedir Köle nedir Oturup hiç uzun uzun düşündün mü?
Hele bir Bismillah dede, kalbine Bir Abdest aldırda göreyim o zaman Müslümanlığını. İnsanın Düşmanı dışardan önce içindedir.
Önce içindeki Şeytanı ara, bakalım savaşta yenecekmisin yenilecekmisin.
Nefsine köle insanlar olmuşuz. Suçlu iken elde suç arar olmuşuz. Arayalım bakalım bu konuda kim suçlu, bulabirsek.

Şu gördüğün yaşadığın, yasattığın gerçekten Müslümanlıkmıdır ? Öyle sanıyorsan Kurandaki Müslümanlık gibimidir ? Bana sorarsan Kurandaki Müslüman bu yasatılan yaşanan Müslümanlık değildir. Kur'an Bozulmaz Allah vadidir. İnsan Müslüman bozulmuştur. Ben buna kaniyim.

Bu Günün Müslümanı din kaynağı Rehber olarak Kuranı almıyorki çoğunluk tarafından, geleneksel göreneksel yaşıyor, babadan ne görmüş dededen ecdadından ne görmüşse onu yaşıyor onu yaşatıyor.

Kuran'da Ayettir. ( Onlar diyecek ki, biz atamızdan gördüğümüzü yaptık )
Bu bir mazeret olmayacaktır.
Çoğuda bu gün el etek öptüğü Sözde Şeyhinden gördüm diyecektir çok şeyi. Kula kulluk edilmez, yok aracıymış yok rehbermiş , hadi ordan Madem büyük Hz Muhammed öyle ya, kime el etek öptürmüş kimi kulu yapmış haşa .

Bunlar Ayetleri Az bir para karşılıgında satıyor, üç günlük dünyada sefa sürüyorlar.

Mürşit Şeyh olmaz ise olmazmış hadi ordan , Allah tan , Kurandan, Hz Muhammed ten daha iyi Mürşit mi bulunur?

Ben aradım bulamadım bulamıyorum varsa haber verin, giderim el öpmem sarık öpmem bana Mürşit olacak kişide ben öpmek istesemde zaten el etek opturmez. Kul ancak Allah önünde eğilir.

Sadece bu Tarikatlarmı yok yok, bunların zıttında gibi gözüken Alevilerde, Atalarından gördüklerini yaşıyorlar, öbürlerinde Şirk bunlarda bir numara fazla , puta tapıyor , puttan medet umuyor ne yaptıgını kendiside bilmiyor. Atatürk iyi yada kötü adam ölmüş gitmiş, bir rahat bırakında kemigi bari sızlamasın. Olmadı bir Atatürk daha cıkarın içinizden madem o kadar aşıksınız , yok onuda beceremiyorlar.

Layık bir Ülkede İslam'dan bahsetmek zor. Diyanet Ücretli Memurlar kadrosudur. Din İlim Ehli olan O makama baş olmaz, çünkü Kur'an'a zıttır, Kur'an Şeriat ister, Bu günün Süslü camilerinde ki İmamlar önüne ne koysalar onu okur, layık devletin Kanun ve nizamlarına pekte ses cıkarmazlar, üç gün maaş vermese devlet aralarında emin olun namazı bırakan çok olur.

Bunlar yarın biz Atamızdan böyle gördük diyecekler.

Hepsi aynımıdır yok, illâ iclerinde çok mükemmel insanlar, dini doğru icra etmeye çalışıp ancak elinden pekte bir şey gelmeyen niceleride mevcuttur. İstisnalar her yerde. Attıgımız taş hepsinin başına değil .

Anlatmak yerine sorularla konuda ilerlemek, sorgulatmayı, elden duyduğu yerine gözüyle okuyup beyni ile idrak edip kalbiyle onaylatmaya vesile olmak daha iyi. Ancak Allah dilediğine ihsan eder. Kul ugraşsada elden bir şey gelmez. Açıp Kur'an okumak başkasını dinlemekten daha iyi. Allah çoğu Ayet sonunda Hiç Akletmezmisiniz, düşünmez, tefekkür etmezmisiniz diye boşuna demez.

Sure ve Ayetleri kendinize göre evirip cevirmeyin derken, Kur'an.
Bu gün 72,73 fırka sadece ben doğruyum diğeri yanlış iddiasında. Kendi yanlışına doğru dedirtme çabasında.
Bu durumu gören bazı kesim ve kişilerde Ahir Mehdisi yani bir kurtarıcı aramakta.
Bunu ararken kendisinde kabiliyet idrak olmadığı içinde Sahte Mehdilere kapılıp Cennet ararken Cehenneme kapı aralayanlar çok. Bilmediğin suda boğulursun, bilmek içinde biliyor zannında olduğunun peşinde gitmek yerine, en iyi bilen Hz Muhammed ve Kuranı takip etmelisin.

Kimi seksen sahte Mehdî çıkmadan. Gerçeği çıkmaz der. Her biri kendisine göre Mehdî, bir furya olmuş.
Ahir zaman Fitnesine kapılıp gitmiş, kendisini kurtardığını sanıyor. Bende aradım Mehdiyi bu arada , ararımda :(
Ben değilim ama :( cıkarım yapmayın.

Bin yılın döngüsüdur bu zaman her kes arayacak daha fazla aranacak.
Allah ı arayan daha fazla arayacak, Şeytani arayanda kesin bulacak Onu bulmak daha kolay.
Müslüman lık sanıp üçüncü gözünü açan bunu Allaha daha iyi kulluk sanan insanlar Yolda sapmıştır. Üçüncü göz alnın tam ortasında insanın Egosu dur, egosuna Seytanına açılır, Kabalizimdir. Bu günün Dabbetul Arzıdır, O Şeyler Sözde Müritler ya bilmez ya bilir söylemezler. Dabbeye yerde debelenen, yada kurtçuk der geçerler. Cenneti Cehennem, Cehennemi ise Cennet sanarlarlar. Yıldızlar arasında gezer sözde astral yaptıgı iddiasıyla konuşurken, kimi Mehdiyim diye ortaya çıkar. Akıl insanı kandırır. Aklın Şeytana İblise açılmasıdır bu. Bilmem ne çayı ile olmadı alkol ve uyuşturucu ile yaşananlarda aynısıdır.

Bir Mümine lazım ise Gönül gözü Kalp gözü lazımdır. Bunuda kişi istesede yapamaz, Şeyhi yaptırırmış hadi ordan.
Allah kulun kalbini bilir, kalbini temizleyeni bilir, ve Allah ihsan ederse Lutfederse ve ne kadar Lutfu Kerim ederse ancak o kadar açılır.

Evet arka sağlam olmaz ise, sırtını Allah a gerçek manada dayamazsan bu gün çok iman sallantıda.

Tutunmak icin Bir sağlam dal parçası arayanlar bu gün, bilsinki kendisi köklü bir ağaçtır. Ne arayacaksa Önce kendisinde arasın, Allah insanı mükemmel yaratmıştır . Yeteki Sırtını Allah a daya.

Bir Müslüman ın Rehberi Kurandır, Allah ın Peygamberin en büyük mirasıdır, Sonra sahih Hadisler. Bazı ayet ve Süreleri anlamak için Hadiseleri bilmek gerekir.

İlk Ayet Oku İkrâ et demektir. Bir defa okudum oldu bitti anladım sanma, aynı ayeti defalarca oku bak o zaman Hz Ali gibi her okumanda aynı ayetten çok daha fazlası çıkacak her seferinde. Hz Muhammed gibi oku, Hz Ali gibi Oku.

Bize sadece Kur'an Yeter diyen bir zihniyet var bunlar ise Hz Muhammed Son Peygamberi unutturma çabasındadır. Peygambersiz Kur'an Hz Muhammedsiz bir Kur'an doğru anlaşılmaz. Hz Ali gibi Okumak gerek, Asaf gibi okumak gerek.

Bir Müslüman önce duvara süs niyetine astıgı Kur'anı açıp okumaz ise, Müslüman kılığına girmiş Şeytan peşinde sürüklenebilir. Sırtında cübbesi, başında sarığı, sakalı olan her kişinin yüreği Müslüman olmayabilir. Dış görüntüler insanı aldatır.

Nitekim dünyada Siyonizmin, 70 kusür Cemaat ve Tarikatı fonlar, hükümetler, Devletler şirketler eliyle beslerler. Yegane amaçları Muhammediyet dinini bozmaktır. Bu Tarikat ve Cemaatler in içerisinde hiç mi doğru yoktur ? Elbette vardır. Olmasa şu gök Kubbe ayakta durmaz. Ancak seçmesi çok zorlaştı artık. Sorsan bana buldun mu diye yok, hepsi bir luxs saltanat koltuğunda Sultanlığı hak etmediği halde Sultanlık iddiasında. Saltanat sürüyorlar, israf hat safhada. Bir haram çorba var ortada, arkadan kazan doluyor, müritler bitmez çorba sanıyor.
Şeyh uçmaz mürit ucururmuş. Uçan uçtuğunu söylemez söyleyen iddia eden varsa altında üstünde şer ara. Getir iddian varsa çatıya cıkaralım çıkınca Şeyhin bir tekme vuralım bakalım ucuyormu ! Bu cakmalara ama, uçan Şeyh Elbette vardır, İnsan madde âleminde dahi bir titreşimdir, pek halâ süzülüp duvarda bile geçebilir ama o cakmalar illâ bir kapı ister öte odaya geçmek için. Ancak palavra hat safhadadır. Yalanmı yok aptala söylenecek. Dört ücretli mürit bulsan gerisi gelir .
Kimide Ucb olmuştur. Gerçek Erendirde Egosu Ermişligi önüne geçmiş, yerde böbürlenerek gezenlerden olmuştur. Kalbine Hastalık girmiştir.

Adamın içinden geliyor kan kaynıyor bunlara yanaşıyor yada İlahiyat okuyor, sonra bakıyorsun adam ya deist ya Ateist olmuş. Hâlbuki daha iyi Müslüman olmak için gitmişti o yola. Ancak Yolu gösterende iş olamayınca sapıklıktan başka şey çıkmıyor ortaya.

Bu konuyu açarken ben iyi bir Müslümanım siz Müslüman değilsiniz gibi bir iddiam yoktur, ben İblise karşı Şeytana karşı bir savaş açtım, düşmanı hafife aldım, imandan oldum, belki Şirk bile koştum, Allah ım affetsin. Hala bilirim savaştayım, ve mezara girene kadar bitmez benim savaşım. Şu konuyu ben ben diye yazarken ben benden utanıyorum. Bu konuları yazacak kişi benden benlikten çıkmalı. Çıktım iddiasında da değilim. Allah yardım etsin bana.

Allah Derki, Kalpleri bilen Ancak Benim. Sen zanla Konuşma der. Ben kimsenin kalbini göremem açıp içinede bakamam. Ancak dışardaki atmosferden konuşurum. Elbette buda bir Zandan ötesi değil. Hoş bir şeyde değil. Bende aradım halâ ararım bir Şeyh. Bir yandan Şeylere Müritlere laf atarken, bulsamda bir hakiki Allah dostu müridi olsam. Kolay iş öyle ya o desin sen yap .

Bende aradım bir Mehdî çok ip ucu bulsam da kesin şu dur diyemedim. Ancak ararken tek şeyi iyi öğrendim. Kendisini bulamayan kimseyi bulamaz. Bir Ayna ol Kendine, kendi Aynanda Kendine bak önce.
İnsan derin bir kitaptır, insanda yazmayan hiç bir bilgi yoktur. Göktekilerden fazladır insanın Sadrındadikler gögsündekiler
Kendini bilen Nefsini bilir. Nesfini bilen Rabbini bilir.

İnsan önce kendisini kurtarmalı kendi Mehdisi , kendi kurtarıcisı olmalı
Bir Mehdî cikacaksa da yada zuhur etmişse de onu bulması böylelikle mümkün ve kolay olmalı.

Adamın biri kafaya koymuş Dünyayı değiştirecek hoşuna gitmiyor dünya.
Dolaşmış dünyayı kimseyi değiştirmemiş.
Sonra Ülkesine gelmiş Ülkemi değiştiririm demişsede yine gezmiş dolaşmış tek bir kişi değiştirmemiş.
Kafaya koydu ya adam bu kez Şehrine göz kestirmiş. Ama Şehirdede kimseyi değiştirmemiş. İlçe köy derken hedefi hep kucültmüş . Sonunda Ailede çoluğa çocuğa göz kesmiş bari bunları değiştireyim demiş yine olmamış:(

En sonunda kimseyi değiştirmedim bari kendimi degistireyim demiş. Ve bunu başarmış. Peki ne olmuş?
Kendisini degistirince Dünyada değişmeyen hiç bir şey kalmamış.
Kendisini değiştirmeyene dünya değişiktir. Hâlbuki her şey yerli yerinde olması gerektiği gibidir. Ne hata varsa kendisindedir. Sen neysen Dünyayı öyle görürsün. Yada karşındaki kişiyi.Tek bir dünyada yoktur. Her insan bir dünya bir dünya bir insandır. Sen ben, ben sen, ben yoktur, hiçlik var hiçlikte yoktur. Allah tan başkası yoktur aslında. Mevzunun derinine inen delirir. Dünya deli divaneler yüzünden döner. Dünyada bir delidir. Güneş delidir Ay delidir. Deli olmak akıllı olduğunu iddia edenden iyidir. Divanenin kıymetini bilmez ahmak.

Dunyaya tapanlar, putlara, paraya tapanlar, öküze, altına tapanlar daha akıllı gibi gozukür, zenginse akıllı mış zannedilir insanlar belkide akıllıdır bilmem.

Sen kendini değiştirmeyi kendini kurtarmayı basarirsan Kendi Mehdin kendi kurtarıcın olursun. Sonra varsa gelecekse bir Mehdî onu gerçekten bulursun, yada o seni bulur. Hakkına göre Hak.

Çıkıp ortaya ben Mehdiyim diyen yalancıdır, fitneye yenik düşmüştür, fitne içinde olduğunu bilmez belki, yada gayesi fırsattan yararlanmak tır. Mehdi olan Mehdi olduğunu, çok şey olup bitene kadar bilmez. Bir Mehdî gelecekse de bir Ülke onun hükmünde olacak kadar güçlü olmalıdır, bir kaşık suda boğulacak adamdan Mehdi olmaz. Dünyayı kurtaracak adam Kendi gemisinde Kendini batıran değildir. Sizden para pul dilenenden Mehdi olmaz. Her Kafasına sarık gecirenden Mehdi Olmaz. Bulabilirseniz bana söyleyin Hz Muhammed gibi Dinini yaşayan dinini yaşatan, Ondan olur. Kim size ben Mehdiyim derse yalan. Şu dunyadaki Deccali sisteme savaş açmış kazanacak kişiler arasında arayın varsa, kazanan olup Deccali ve sistemini yok etmiş biri olursa o Mehdidir. Adam Deccaliyete hizmet ettigi halde Mehdilik idiasinda ise kafasına taş atın onun.

İsmi Muhammed değil babasının ismi Hz Muhammed in babasının ismi değil benzer. Kimi Ramazan diyor oda değil. Zaten bir Ramazan yediler, korktular belki, O Ramazan danda olmazdı Mehdi. Bilmediklerinden olur sandılar, belki yaşasa benim diyecekti Allah bilir. Allah Rahmet eylesin.
Kısacası kendinizi bulursanız Mehdî gelirse onuda bulursunuz. Ben Mehdi degilim :( bendende olmaz :( Bu günkü dünya düzeni karşısında duranda bir küçük Mehdidir buda ayrı.
Şu yazdığım ağ İnternet bile Deccal agıdır. Sadece sistem değil, et kemikten insan kılığında biridir artık. Dünyayı devletlcikler değil, Deccal yönetiyor artık. Kapitalizm , Siyonizmin, sözde Demokrasi onun el aletleri. Varsa dünya düzenini değiştirecek biri O dur Mehdi.Varsa Şeriat için uğraşan odur Mehdi. Kimi Türkiyen çıkacak diyor kimi Arabistandan. Bakın Arabistan kraliyeti yıkılmadan Mehdi felan çıkmaz yada yıkan olursa ona bir bakın. Her ülke halkı kendisinden bir kurtarıcı bekliyor. Beklemek yerine, Hz Muhammed in yolu izi Mehdî yoludur. Ayrıca Türk Onun askeri olacaktır er yada geç.

Bu zaman ahir zaman, Deccal fitnesi zamanıdır. Deccalin dünyayı kapı kapı gezdiği zamandır. Deccal insana Cenneti Cehennem, Cehennemi Cennet gibi göstererek aldatır. Onun Cehennem diye gösterdiği ateş Bir Müslümanın Cennetidir.

Bu zamanda Kehf Süresinin ilk on ayeti ile Son on ayeti bu Fitneden Müslümani korur. Siz Kehf Suresinin Tümünü bilin daha iyi.

Kuran'da yazmayan hiç bir bilgi bulunmaz, Müslüman için yeterli bir kitaptır.
Okuyucu kitlesi ise Üç kısımdır.
Bir Akleden Düşünenler içindir, bunlar bir kısım yerleri anlarlar Tümünü idarak edemezler, aklı olanlar içindir .

İkinci kesim Selim olanlar içindir. Aklı Selim olan hem birinci hem ikinci okuyucu kitlesidir.

Üçüncü kesim ise İhsan edilen Lütfedilen kesimdir. Bunlara Allah Akıldan otesiyle tüm benliği ve kalbiyle okuyup anlamayı nasip etmiştir. Akıldan geçmiş Divaneliği Seçmiştir. Akıllı olduğunu iddia edenler yada akıl olmadan olmaz diyenler bilmez.

Akılla okuyan Aklını yenmemiş dünya minderinde nefsinin sırtını yere getimemişler idrak edemezler. Bazende bildiğini her şeyin üstünde zannıyla böbürlenir ve eldekidende olurlar.

Bununla bitermi? Bitmez. Her Ayetin kırk civarı manası vardır. Kişiye göre acılır.
Akılla anlaşılan çok azıdır. Kişi kalbini ne kadar cilalarsa yada Allah ne kadar ihsan lütuf buyurursa o kadar anlar.

Parayla iman gizlidir demiştir atalar .

Müslüman lık pazardan hırka alıp başına bir takke geçirip, Ayet ve Süreleri kendi çıkarı için vaaz etmek , Din satmak değildir. Allah Kitabını bir kesim parayla satsın diye indirmemiştir. Camide İmamlara maaş verilmese kimin ardında namaz kılınır daha belirgin olur.

Her Sakallıyı dede sanmayın, sonra Sapıkları inkarcıları hatta Seytanı ve evlatlarını Müslüman zanneder, Gerçek Müslümanlıktan yüz dönersiniz.
Namazı doğru kılanlardan olalım diyeceğim kendime bakıp bunu yazmaktanda itina ediyorum. Çünkü ben namazı hakkıyla kilamiyorum şimdi kendi yapamadığımi yapın demekten acziyet duyarken inşallah ara vermeden sürekli secdeye varırız diyede icimden dua ediyorum. Namazı bırakmayıp devam etmem konusunda , konuyu okuyan tüm dostlardanda dua beklerim.

Namaz dinin direğidir. Namaz insanın kendisi içindir. Allah ın, bir kulunun namazına ihtiyacıda yoktur.

Namazmı insanı kılar insanmı namaz kılar ?

Allah sevmediği insana namaz dahi nasip etmez. Kendini sevdirene ise namaz zevkle huşu ile yerine getirilen bir ibadet olur. Sadece namazı yazsak insanın vücut maddi ve maneviyatı yönünden çok uzun sürer. Namaz bilinenden çok otesidir. Tavuklarda yere durmadan eğilir, Ancak namazı bilerek eğilmek secde etmek çok başka şeydir. Bilinç ister namaz.

İslamın şartı İmanın şartı 5,6 diye yalına indirenler belki Kolay yolu seçmiş yada kolayı göstermiştir. Müslüman için yeter Mümine Mumineye Tüm Kur'an Farz ve Şarttır.
Allah kişiyi sevdikleriyle Haşreyler. Allah'ım bizi Hz Muhammed Sallallahu Aleyhi Vesellem ile Haşreylesin.
Kim kimin peşinde ise onunla Haşr olunacagından şüphe yoktur.

Allah Cümlemizi sadece İnanan değil. Allah ın varlığına birliğine Onun Peygamber ve Kipatlarına, Şahit Kullardan eylesin.

Yaratılış 6 günde oldu yedinci gün Allah izdivaya çekildi felan diyen yarım söyler. Yaratılış şu an dahi devam eder. Allah hiç bir şeyi ve kimseyi başı boş bırakmaz. Kıyamet te her an devam eder, hücreler ölür hücreler yaratılır. Kimi doğar kimi ölür. Ölüm yanlıs bilinir doğum yanlış bilinir. İnsan ölür kıyameti kopar. Birde büyük kıyamet vardır ki Cümlemizi ondan önce temiz pak eylesin Rabbim İnşallah. Büyük kıyamet Allah diyenin uzerinede kopmaz, kıyametten önce alsın canımızı Allah, kıyamet yakınsada.Bu gün insan değilsek bile son nefeste insan olarak gitmeyi nasip eylesin Cümlemize Rabbim bu Sürgün yerinden.

Konuda sagcilik Solculuk yapmadım. Ben zaten ne sağcı ne solcuyum. İkiside ziyan icerisinde bu gün.
Konuda Tarikatları değil, Din satanları yere vurdum. Ancak Nice Tarık ve Sultanlarımız vardır başımıza taç yaparız, nice Din Alimlerimiz vardır yoluna yüz süreriz. Arı olup Petek petek bal yapma derdindeyiz. Kimseyide Peygamber önüne geçirip Şirk koşup biat etmeyiz. Benim Biatım ahir zamanda Söz verdiğim Allah a dır. Yolum Hz Muhammed Yolu Dinim Hz İbrahimin Hanif dinidir. Elhamdülillah.

Zıttını iddia edene sözümüz ise, Sizin inandıgız size bizim inandıgımız bize, bekleyin o vakit bizde beklemekteyiz deriz.
Allah ın gücü kutdereti Sonsuzdur. Din iman Allah ı tanımaya Onu idrak Edip yakınlaşmaya vesile olan Seydir. İnsan beşerdir. Allah a en çok yaklaşmış olan Hz Muhammed tır. Biz kulların cürmü ise sınırlıdır. Sonsuz Kudreti idrak edemeyiz Hakkıyla bilemeyiz. Kim hakkıyla bildiğini iddia ederse onun bildiği ancak o kadardır.
Alım birine sormuşlar Allah istese devreyi iğne deliğinden gecirirmi? Alim demiş olurmu Koca deve iğne deliğinden geçmez. İmandan olmuş. Meczuba sormuşlar elinde keman çalıyor meczup :( kemanı çalmaya başlamış Geçirirde Geçirir, Geçirirde Geçirir. Bizde Alimlik yok ama derizki Geçirirde Geçirir, bizde az delilik var :( Akıllı olmayı sevmiyoruz.

Kimi Cehenneme Talip kimi Cennete,
Kimi diyorki Cennet dediğin, bir kaç köşk uç beş huri değil mi? Bana seni gerek seni diyor. Kimi bende merak salmıştım yıldızlarda gezegenlerde geziyor yalan yada gerçek. Bir Tarık yıldızı dillerde.
Allah ta diyorki, Tarığın Rabbide Allahtır.
Varsan ne olacak Tarıktan öteye, eşik varsa arada, yetmez kimisine, bizim Yunus derki Bana Seni gerek Seni. Yıldızlar aynı yerinde genişlesede evren.
Birde en azından Kuran'da geçen Tüm Peygamber lerin Hayatını okumak, okuduğundan ders cıkarmak bir Müslümanın en büyük kazanclarından biridir. Müslüman dediğin Allahın Peygamberine Özenip Onların Hayatlarından ders almalıdır.
Der konuyu kapatırız.
Sağlıcakla.. Çok anlaşılır bir dil seçtim , Konuyu okuyana kafayı sıyırmış bu dedirtmişsem ne alä, ya deli olduğum şeyleri yazsaydım :( hiç okumazdınız :( bir basamak üstten yazsam schizofiren diyor adam bilmiyorki ilaç firmalarının yalanı bu terim. Tıp dili bile utandı kaldırdı bu kelimeyi.Deliyi sevmeyene Allah neylesin. Kendimi sevdirmek içinde yazmadım. Okuyan Şeytan görmüş gibi Ban atıyor zaten :( Hakkım helal olsun hepsine, hepsini seviyorum ben. Nefsim içinde yazmam Nefsinin peşinden gidenlere Allah a giden Yollar kapalıdır. Bir gün gelir hiç yazmam Sukut gelir beni bulur ben sutuku bulamasanda inşaallah VesSelam.

Son düzenleme: