Bizi nereden buldunuz?

KULT

Kayıtlı Üye
Buradaki diğer ustalarımızında üye olduğu bir başka web sitesinin üyesiydim. Nerede ve hangi gurpta yada sayfada olursanız olun, oradaki ılımlı ve olgun tavırlar sergileyen kişiler hep insanın aklının bir köşesine ister istemez yerleşir. Bu kişilerden biri olan kamhi leonard ustamı tesüfen facede gördükten sonra mevzu buralara geldi ve seve seve bu güzel ortama dahil oldum. Yalnız internet özürlü olduğum için sayfanın linkini alıp gurubumda paylaşmıyor ve bilgiye dostluğa aç kardeşlerimizi buraya davet edemiyorum. Sayfanın linkini bir küçük başlıkta verirseniz, doğrudan o linki paylaşıp sayfaya ufak bir katkımız olsun isterim.

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
Buradaki diğer ustalarımızında üye olduğu bir başka web sitesinin üyesiydim. Nerede ve hangi gurpta yada sayfada olursanız olun, oradaki ılımlı ve olgun tavırlar sergileyen kişiler hep insanın aklının bir köşesine ister istemez yerleşir. Bu kişilerden biri olan kamhi leonard ustamı tesüfen facede gördükten sonra mevzu buralara geldi ve seve seve bu güzel ortama dahil oldum. Yalnız internet özürlü olduğum için sayfanın linkini alıp gurubumda paylaşmıyor ve bilgiye dostluğa aç kardeşlerimizi buraya davet edemiyorum. Sayfanın linkini bir küçük başlıkta verirseniz, doğrudan o linki paylaşıp sayfaya ufak bir katkımız olsun isterim.
merhaba hayırlı bayramlar dilerim öncelikle ????
gerek kendi adıma gerekse Define RuHu adına teşekkür ederim öncelikle
web sitelerinde sitenin reklam ve tanıtımına kesinlikle karşıyız
çünkü aynı durumla biz karşılaşırsak nasıl ki hoşumuza gitmez ise
sitenin linkini paylaşmak onlarında hoşuna gitmez
sitenin amacı Sizin de belirttiginiz gibi web sitelerin haricinde ki
Bilgiye ve doğru argeye aç hobidaslaromizi bir çatı altına toplayıp
bilinçli defineciligin sunumu yapmak
site henüz yeni eksik kategorilerimiz çok
fırsat ve zaman buldukça ekleme yapıyoruz ????
tekrar teşekkür ederim ustam bu düşünceniz yeter de artarda bize

sitenin linkini şu şekilde yazarsan kendiliğinden çıkıyor zaten ????
veya sadece tırnak içindeki kısmı kopyala yapistir yaparsın teşekkür ederim tekrar ????????????
( www.definenoktasi.com ) hayırlı bayramlar

AmoRe

Kayıtlı Üye
Pisagor varya ünlü filozof o süyledi dediki ufff dedi bir site var her gelen defineyi yüzde 99 alıyor bulamayana da site yönetimi veriyir zoru basardıgı için dedi koştum geldim gardaşlar...

Üst Alt