TEVFİK

VİP Üye
Aleyküm selam emicem hoş geldin nerdesin gözlerizi yıllarda kaldı
VeAleyküm selam fırat Ustam İyi Bayramlar Nasılsınız bakalım ben eskiyince yıllarda kalır gari gözlerim.bir dağa 2 günlüğüne hava almaya gittim bendeki şans yasak çıkmış 17 gün dağda kaldım gelemedim İyi Bayramlar dilerim.saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
VeAkwyküm selam fırat Ustam İyi Bayramlar Nasılsınız bakalım ben eskiyince yıllarda kalır gari gözlerim.bir dağa 2 günlüğüne hava almaya gittim bendeki şans yasak çıkmış 17 gün dağda kaldım gelemedim İyi Bayramlar dilerim.saygılarımla
Bende iyim kıymetli abim iyi bayramlar diliyorum iki güne gitin 17 gün doğada kaldın daha ne istersin darısı bizim başımıza ????

TEVFİK

VİP Üye
Bende iyim kıymetli abim iyi bayramlar diliyorum iki güne gitin 17 gün doğada kaldın daha ne istersin darısı bizim başımıza ????
İyi Olduğunuza Sevindim Allahıma şükürler olsun 17 gün sıgarasız ve çaysız kaldım ellerim boş gönlüm buruk bir vaziyette geri döndüm hazırlıksız yakalandım ama ne yapayım buna şükürler olsun :cry:

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
boş dönmen neyse çay cuara olmassa o kötü ben olsam yasak masak dinlemem çayıda cuarayıda bulurdum yadeyilde dağda ne işim olur sen eyi durmuşsun

TEVFİK

VİP Üye
boş dönmen neyse çay cuara olmassa o kötü ben olsam yasak masak dinlemem çayıda cuarayıda bulurdum yadeyilde dağda ne işim olur sen eyi durmuşsun
Selamunaleyküm Sayın Ustam Aaaahhh ahh başıma gelenler tüyleri soyulmuş tavuktan beter oldum birde yılan görüp kaçayım derken telefonumu düşürüp bozulmasına neden oldum.sonrada ayağıma 6Lık bide çivi battı yani tüm aksilikler peş peşe takip etti üstüne üstlük birde ormancıya yakalanıyordum işte bendeki şans bu kadar çok

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
İyi Olduğunuza Sevindim Allahıma şükürler olsun 17 gün sıgarasız ve çaysız kaldım ellerim boş gönlüm buruk bir vaziyette geri döndüm hazırlıksız yakalandım ama ne yapayım buna şükürler olsun :cry:
Vallahi cay cıgara olnayan yerde kimse beni tutamaz sendeki nasıl bir sabır maşşAllah

TEVFİK

VİP Üye
@ÖZGÜR ustam benden sana fikir hiç bir şey yapamıyorsan yaşadıklarını anlatan bir kitap yaz. Söz pazarlaması benden. Payımı alırım ama :D
Selamlar sayın ustam hakikatten ben hayatımı yazsam Roman Olurdu
ben bunu daha önce niye düşünemedim hayret
tamam 4'3 ü sizin..4 te 1 i benim nasıl fikir ama.