Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
ne kıskanıyon looooo
Kasma kendini şu delinin yaptığı paylaşımlar sonrası senin hiç keşke dedigin bir kare yokmu yani ????
Valla o paylaşımı yaptimi benim içimde birsey ler kopuyor
Çünkü hasret duyduklarımı paylaşıyor elim kolum bağlı oyle bakıyorum
Iskence ediyor resmen bu deli bana ????

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Kasma kendini şu delinin yaptığı paylaşımlar sonrası senin hiç keşke dedigin bir kare yokmu yani ????
Valla o paylaşımı yaptimi benim içimde birsey ler kopuyor
Çünkü hasret duyduklarımı paylaşıyor elim kolum bağlı oyle bakıyorum
Iskence ediyor resmen bu deli bana ????
Üzülme al sana ekran görüntüsü yap ???? beni hatırlarsın ????AEE2D25F-A560-404A-9A21-A0CF71EFA782.jpeg13FC8488-E0FC-418E-AD84-96CDCBA3CD3C.jpeg03C592BA-B31F-4B31-99E2-9103F8C33159.jpegEFDCF611-326E-4E2F-9BB4-62470019A879.jpeg

TEVFİK

VİP Üye
bugün itibariyle göründü gelince cevap verir herhalde bende diyer ustalardan telini soruyordum bilen varmı haberi olan varmı diye
Selamunalyküm Hayırlı Günler,Hayırlı İşler.Ramazan Ayınız Mübarek Olsun yarın Bayram Bayramınız Mubarek Olsun Allah tüm sevdiklerimin ( Ustalarım) Dua'ları Kabul Olsun Allah Hepinizin,hepimizin yar ve yardımcısı olsun.evet ben 2-3- günlüğüne dağa gezmeye gittim birde ne göreyim yasak çıkmış geride gelemedim dağda mahsur kaldım daha bu gün kaçak geri gelebildim gittiğ,ime gideceğime bin pişman oldup geri dönüş yaptım Umutlarım,,Hayallerim yıkıldı.:cry: herneyse sizleri Sevdi dolu ile kucaklıyor,hepinizin gözlerinizden Öpüyor,Bayramınız Mubarek Olsun diyor,Allah'ım daha Nice Ramazanlar,Bayramlar görmenizi en İçten dileklerimle Dilyorum Sevgi ve Saygılarımı Arz ediyorum.iyi Bayramlar.

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Selamunaleyküm Sayın Ustam Hoş gördük sorun benden kaynaklanıyor ne umutlar ve düşlerle gittiğim yerden hüzünlü ve mağdur bir vaziyette geri döndüm.Sizede Hayırlı Bayramlar dilerim Sagılarımla.
Aleyküm selam emicem hoş geldin nerdesin gözlerimiz yollarda kaldı

Moderatör tarafında düzenlendi: