TEVFİK

VİP Üye
@TEVFİK abım @dardanoss emicem muhabbetinize alıştırdınız mahrum bırakmayın vebali vardır bilesiniz arada bir ses verin nefes aldığımızı bilek ????
Selamünaleyküm sayın ustam benim başımın üstünde bulunan kara bulutlar toplanıyor belkide haftaya gorusemeyecegiz şayet gorusemezsek hakkınızı helal ediniz.tabii bir mutdet sonra
Tekrar siteye girer O zaman görüşebiliriz
Saygilarimla

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Selamünaleyküm sayın ustam benim başımın üstünde bulunan kara bulutlar toplanıyor belkide haftaya gorusemeyecegiz şayet gorusemezsek hakkınızı helal ediniz.tabii bir mutdet sonra
Tekrar siteye girer O zaman görüşebiliriz
Saygilarimla
Rabbim yardımcı olsun inşallah ne Hakkı kıymetli abim varsa helal olsun tez zamanda gel inşallah

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Dün gece konuyu baştan sona tekrarladim duygulandım gönül dostları gören olursa bir ses versin çay var çayyyy ????IMG_20220516_190106.jpg IMG_20220516_190043.jpg IMG_20220516_185948.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
fırat şu günlerde duygusallaştın hayırdır ıktıyarlıyonmu ne bazı şeyleri kafaya takma doğaya çıkınca herşeyi orda at gitsin kafayı boşalt bu dünya fanidir doğanın tadını çıkar

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
fırat şu günlerde duygusallaştın hayırdır ıktıyarlıyonmu ne bazı şeyleri kafaya takma doğaya çıkınca herşeyi orda at gitsin kafayı boşalt bu dünya fanidir doğanın tadını çıkar
Bilemedim abi bir haller var bende rabbim sonumuzu hayır eylesin sence ihtiyarliktanmi ???? yaş eliye dayanınca böylemi oluyor ???? çözemedim bu hallerimi her neyse sen nasılsın iyisindir inşallah kıymetli abim

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
sen elli biz 60 10 sene sonra rabbim ömür verirse senin halini düşünemiyorum tamamen duygusal olursun ozamanda kahrın çekilmez :D hele birde torun filan kucağına gelirse bizim deli olur veli yani deli olur süper layt dede tamen duygusal olursun;)herşeyin hayırlısı bizimki latife insanın günü gününe benzemiyor zamanla bizlerde aynı durumda oluyoz dünya hali takma kafanı

eski

VİP Üye
Eyvet yüreği güzel insan deşarj oluyorum doğada bu arda sen nasılsın iyisindir inşallah
Şükür Yaradana. Her geçen gün daha iyi oluyorum. Kedilere devam . 5 6 saatim onlarla geçiyor,, bakımları beslemeleri tedavileri. doktorlar istirahat diyor, kendimi gece hariç yatağa sokmadım inadına ayaktayım. Yaradan yatağa muhtaç etmesin. Kalabalığa girmek harici yaptığım hiç bir şeyi bırakmadım, önceleri kendimi ne kadar yoruyorsam yine aynı şekilde yormaya devam. gücüm kuvvetim yerine geldi şükür. kemoterapi bitsin nasipse yavaş yavaş dağ tepe gezmeye başlayacam. Karamsarlık yok , hasta modu yok , hayat güzel , tavsiyemdir her ne olursa olsun güzel olanı kendinize zor etmeyin.

Son düzenleme:

dardanoss

VİP Üye
@TEVFİK abım @dardanoss emicem muhabbetinize alıştırdınız mahrum bırakmayın vebali vardır bilesiniz arada bir ses verin nefes aldığımızı bilek ????
GÜLBAHÇELİ

DELİ FIRAT

Ve ROOT diğer adını buraya yazmadığım lakin bende hep kalbimin bir köşesinde hatıraları olan kardeşlerime

Sevgili kardeşlerim selaymun aleyküm. Ben sizleri hiç unutmadım vede unutmam. Çünki nede olsa aynı gemide yolculuk yapıp dalgalar ile boğuşup ve tatlı neşeli şakalar yapıp bir abi kardeş ilişkisi içinde olduğumuz kişilersiniz sizler. EEE söyleyin bakalım sizler nasılsınız cümletem

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
aleyküm selam gurban bizler iyiyiz seni sormalı gelen giden olursa hal hatır soruyoz dostlara fazlada birşey yapmıyoz arazi işleri sıkıntılaştı arazide binde bir can sıkıntısından başka birşey yok şimdilik sitelerin durumuda belli eski tadı kalmadı vakko bile formu kapatıp satışa çıkarmış anlıyacan eski tadı kalmadı rot usta pek uğramaz buralara canı saolsun ne yapar ne eder haberim yok gelen olursa bizler burdayız şimdilik hal hatır eder sohbet ederiz

dardanoss

VİP Üye
aleyküm selam gurban bizler iyiyiz seni sormalı gelen giden olursa hal hatır soruyoz dostlara fazlada birşey yapmıyoz arazi işleri sıkıntılaştı arazide binde bir can sıkıntısından başka birşey yok şimdilik sitelerin durumuda belli eski tadı kalmadı vakko bile formu kapatıp satışa çıkarmış anlıyacan eski tadı kalmadı rot usta pek uğramaz buralara canı saolsun ne yapar ne eder haberim yok gelen olursa bizler burdayız şimdilik hal hatır eder sohbet ederiz

Eyvallah sevgili kardeşim mühim olan ALLAHA şükürler olsunki sağlığımız yerinde olsun diğer dünya meşgaleleridir hepsi geçer. sizleride böyle arada sırada steye girip kontrol ediyorum . Bizim deli oğlan olsun sizler olsun inanın eski muhabbetleri özledim. Evet arazi artık çok sıkıntılı bizler bile yüz göz olduk bu kış. İyiki sadece bakmaktı niyet fakat rahat yok artık dediğiniz gibi

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Selâm aleyküm gönül dostları ne edersiniz haliniz keyfiniz yerinde inşallah beni özledinizmi????

Üst Alt