GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
Tevfik abim çay var ???? bahçeli abim nerdesin bu garip gardaşını sormazmısın Ekli dosyayı görüntüle 3130
vicdansız sen orda arazide çay keyfi yap biz apartmanlarda camdan dışarıyı seyredelim birde bizi soran yokmu diyon genede afiyet olsun benim yerimede iç ben ev arama derdinden birşeye bakamaz oldum kafam yerinde deyil ev işini halledene kadar bana rahat yok arazide yok????sen keyfini çıkar ben günlük kontrol ediyomda sende buraları boş bırakma bazen sorun oluyor forma giriş yapılamıyor ben olmassam sen erdeme mesaj yaz haber ver teli sana özel mesajda yazıyım belki sende yoktur

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
vicdansız sen orda arazide çay keyfi yap biz apartmanlarda camdan dışarıyı seyredelim birde bizi soran yokmu diyon genede afiyet olsun benim yerimede iç ben ev arama derdinden birşeye bakamaz oldum kafam yerinde deyil ev işini halledene kadar bana rahat yok arazide yok????sen keyfini çıkar ben günlük kontrol ediyomda sende buraları boş bırakma bazen sorun oluyor forma giriş yapılamıyor ben olmassam sen erdeme mesaj yaz haber ver teli sana özel mesajda yazıyım belki sende yoktur
Keşke senin bu taşınma işini kökten hal edebilecek kadarda olsa sarıkız bulaydık başka birşey istemezdimi inşallah

Son düzenleme:

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Dost muhabbetini verilen hatır kıymeti Sevgi ve saygıyı bilmeyenler içmesin dokunur çay kadir kıymet ve vefa sahibi dostların muhabbeti ile içilirIMG_3837.jpg

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
???? bahçeli abim onlar puhpuhlanmaya alışmışlar bırak heveslerini alsınlar kötü günde biz aradık sorduk bakalım bundan sonra kim arar sorar boş vermişim hepsini kadir kıymet bilmeyenden zaten dost olmaz

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Gittiğimiz bütün benzer formlarda da bize yetki verildi biz almadık nededik bize reng veya mevkii lazım değil insanlık ve dostluk kâfidir

Üst Alt