dünyanın çözemediği gizem

oymak beyi

Moderator
yakın zamanda dünyanın bir çok noktasında bulunan metal blok ( monalit de deniyor) ilginç bir şekilde çoğalmaya devam ediyor. En son tarihin sıfır noktası denen göbeklitepe de görüldü. ülkemizde ki en ilginç noktaya bırakılması da ayrı bir gizem olan bu metal blogun üzerinde Göktürkce '' ay'ı görmek istiyorsan gök yüzüne bak '' yazıyor. kimin ne zaman bıraktığı bilinmeyen bu metal blok çözülemeyen gizemlerle birlikte hala orda durmakta ve jandarma tarafından korumaya alınmıştır. daha önce Romanya, Kolombiya, Almanya, İspanya, Hollanda ve İngiltere’nin Wight Adası’nda ortaya çıkmıştı.
diğer şehirlerin önemi yada ilişkisi nedir bilemiyorum ama peygamberler şehri diye adlandırılan şanlıurfa nin tarihin en eski yapılarının bulunduğu göbekli tepede olması, üzerinde Göktürkce yazı yazılması aklıma tarihi çok eskilere dayanan oldukça güçlü bir tarikat- grup lari getiriyor. bu sanırım bir çok insanın aklına gelen ilk şey.. her ne olursa olsun bu iş bir mesaj verme haberleşme olduğundan şüphe yok. ancak kim kime ne mesajı neyi haber veriyor tahmin etmek çok zor. ben şahsen bu konuda @sedegor ustamın bize bir fikir verebileceğini düşünüyorum ????

Ekli dosyalar

• 601d34fc5542820a30e25fed.jpg
    601d34fc5542820a30e25fed.jpg
    18.4 KB · Görüntüleme: 1
  • IMG_20210206_112856.jpg
    IMG_20210206_112856.jpg
    304.2 KB · Görüntüleme: 1
  • IMG_20210206_112818.jpg
    IMG_20210206_112818.jpg
    320.2 KB · Görüntüleme: 1

oymak beyi

Moderator
medyaya düştüğü için işin aslını gölgede bırakmak mı istiyorlar yoksa gerçekten de işin aslı bu mu bilemiyorum şöyle bir bilgiye ulaştım.

sedegor

Yetkili
Screenshot_2021-02-07-04-29-57.png

Bu monolitte bizim Göbekli tepeye dikildi.
Göktürkce. AYI GÖRMEK İÇİN GÖKYÜZÜNE BAKMALISIN.Diyor. Ve evet Göbekli tepeye gelen ve o yazıyı okuyan hiç kimse ayı görmek için gökyüzüne O manada bakmıyor, yada safız ya ))) Bunun bir benzeri geçmişte neydi Dul kadının oglumuydu ???? Yok bu mesaj daha büyük.

Arkadaşlar bu işin lamı cimi yok. İnsanlık uyudu, müslüman yoldan cıktı, şeytan ise ise vadini yerine getiriyor. NEYDİ vaadi insanı insanlıktan cıkarmaktı demi ?

Kimi İllimunati der kimi Masonlar der kimi Kadim Mırsır kültür ve inançlarının yeniden doguşu der kim ne derse desin bu Şeytanın dünya ve insanlık üzerindeki hakimiyetidir. Bizdeki Türkiyedeki mesaj ise acıktır. Onlara göre ay ve güneş bizdeki gibi degildir.
Bu konu iç ve dış siyasete kayar. Yeride degildir burası. Ama İmanı olan için bir şey ifade etmez bunlar.

Ama şeytan şu mesajı veriyor bu monalitlerle geldim devran benim hüküm benim diyor. Evet gerçektende geldi. Allah yardımcımız olsun. Ve biz insanlarda yardım ediyoruz malisef. Çünkü Şeytan insanıda Şeytanlaştırdı, ve İnsandan olma Şeytan Eski Şeytanın papucunu ters giydiriyor. Mesele bu. Ve Türkiye ise Türkiyeden görmekse bunları Ateistler Satanistler masum kalır belki, Mosan ve Localarda keza öyle. Ülkede Tam yetmiş Tarikat ve Cemaati CİA ve bilhassa Mossad fonluyor, müslümanım diyen bir çok salak ise gidip bunların elini etegini öpüp şeyhim diye peşinde geziyor. Bunlara devlet imkan ve itibar veriyor İmam kadroları alıyorlar. Camide arkasında namaz kıldıgın Hoca dedigin kim bu gün biliyormusun ???? Bu konudan uzak dursam iyi olacak sanırım. Hocalar vardı eskidendi iyi adamlardı, bu gün küller sadece üçretli memur olsalardı yine iyiydi. Karışık işler hemde çok karışık ak gördügün kara kara gördügün ak çogu yerde.
Bunlar artık her yerde, şu an size yazdıgım telefon bu yazıyı size okutan el de O el işte. Var düşün gerisini.
Önümüzdeki şu 10 yıl çok hızlı degişimlerle gececek. Her manada. İşte bir milat 2020 eski dünya öncesi ve ben şimdiden özlemeye başladım bile.

Her yerde afiş afiş mesaj yayılıyor. Dünyanın çözemedigi gizem diye. Evet Ahmak insan çözemez ne yapılanı nede yazanı. Ama mesaj acık ve net Geldik hazırız, ortamı insanları hazırladık başladık diyorlar. Define işaretleride tıpkı böyledidir işte Göyüzene bakarsın Ayı görmek için hep onlar öyle yazmış diye. Ve bir türlü bulamazsın zaten.

Evde çay bitmiş ))) ben bir markete ineyim çay olmazsa olmuyor ))))

Son düzenleme:

sedegor

Yetkili
Çayı demledim )))
Arkadaşlar geldi beklenen, bunu biri cıkar monalitlerle acıklar kimi başka başka şeylerle.
Ama her şeyi dogru ve yerinde okuyalirsek her şey açık. Bakın hala bizdeki eski kafayla Fıratın Diclenin altında ALTIN cıkacakmış insanlar bu altın için savaşacakmış diye yorumlarsanız gelecegi ONLARIN İSTEDİGİ GİBİ olayı görür ve uyursunuz.

Son zamanlarda Dünyadaki raporlara ve planlara bakınız Yeşil enerji, yeni kaynaklar, iklim degişikligi kuraklık gibi şeyleri görürsünüz. Yani neticede Dünyadaki kaynaklar bitti tükendi. Bu saatten sonra Türkiye Petrol bulsa gaz bulsa NAFİLE arkadaşlar. Önümüzde ne kömür var ne petrol. Artık dünya başka bir enerji peşinde ve Türkiye gibi Ülkeler ise bu konuda çok çok geride, bitmeyen ve çok güçlü bataryalar üretildi ve gelecegin yönü belli. Bir kaç yıla kalmaz gözünüzle görürsünüz trafikti şuydu buydu Türkiye gibi Ülkelerde sorun olacak hala. Uçan araçlar elektrikli araçlar uzayda yolculuk , sadece şu Elon Musk denen adam dünyaya çag atlatacak. Nikola Teslanın projeleri hayata geciriliyor. Elon Musk ise bir piyon kafasız adamın teki kullanılıyor. Dünyayı Şirketler yönetiyor.
Ama sorun var bu sorunda Güneş. Yok patlama olacakmışta şuymuşta buymuşta insanlara gösterildigi gibi degil Güneşteki sorun.

İklim degişimi yaniiii ESAS SORUN SU. Ve SU SAVAŞLARI.Yarın elimizdeki dogruyu nasıl yanlış okudugumuzun nasıl yanlış anladıgımızın farkına varacagız. Dicle ve Fıratın yani SUYUN altından daha fazla önemini görecegiz.. Neydi mesele Fıratın altından Altın bir dag cıkacakmış insanlar o altından almak için bir birbirlerini öldürecekmiş Hadi ordan sende !!!!! Evet bu savaş olacak ama mesele SUYUN KITLIGI olacak. Bu arada kalan Mezepotamya ve suyun gittigi her yerdeki söz sahibi insanlar Ülkemize savaş acacak. Bu savaş başladı bile. Tank top devri bittiginden savaşı göremiyor anlayamıyorsun. Her gün biraz daha yeniliyor ezik düşüyor köle olmaya hazırlanıyorsunuz.

Öte yandan bakın Yunana hazırlık içinde. Adamlar biliyor sen yarın ne yerim onu düşünüyorsun. Egede çok büyük deprem olacak o adalar Efes dahil yere batacak. Yeni adalar cıkacak deprem sonrası savaş başlayacak. Yeni oluşan adalar için.Bu deprem yunanada Türkiyeyede çok zarar verecek. Savaşı ise Türkiye kazanacak. Bitmedi sonrasında İstanbulu kaybedecegiz istanbul depremi ise o ara olacak. Bu kanal varya boş mesele degil. Yada sadece ihtiyaç degil olacak mecbur yapılacak çünkü dünyanın kaderini belirleyecek bir ara hatta 70 yıl kadar. Yırtılacak o kanal bir ada meydana gelecek. Bu adaya el koyacak Global Baron yani İblis. Dünyayı bir süre ordan yönetecek. Bakın dogrusunu elbet Allah bilir ama Teori başka şeydir Teori gibi gösterilmek istenilenlerde vardır. Ama İlmen yada Bilim acısından Tevrat Kuran Hadis ne desen de her Yol. Bu yazdıklarımı çok büyük ölcüde destekliyor. Bu gün Ülkeleri milletlerin seçtikleri yönetmiyor. İster oy ver ister verme Global Baronun istedigi seçiliyor . Ne demokrasi si ne Layıkligi. Bakın Trump kazandıgı halde nasıl tekmelendi ve her yerde susturuldu. Abd öyle ise var düşün üçüncü dünya ülkelerini.

Yani kısacası Geldiler ve İşimiz çetin bu kez.

İşte arkadaşın açtıgı konunun özeti bu Verilen mesajlarda belli. Magazin ve Tv deki dizilerle iyi uyutuluyor bu millet. Bak arkadaş hangi partili olursan ol sadece fanatik olursun yada hangi takımlı olursan ol, köpek lik yaparsın sadece, hepsinin sahibi aynıdır. Kimi içki şişesinde koymuştur beynini kimi kılık degişmiş bukalemundur. Hepside aynıdır iyiler susturulan ve öldürülenlendir.
Yada Terörizmi beynine işlemişlerdir yine köpeklik yaparsın. Kraldan çok kralcı olmak iyi degildir. Başkasının gözünden görme dünyayı, aç artık Allahın sana bahşettigi kapıları, kendine gel kendini tanıki görebilesin dogruları

Daha fazlasını yazarsam site için iyi olmaz. Hepimizde gariban insanlarız. Güçümüz belli demeyelim güçümüz yok diyelim.
Bir umuda olta atmışız ya bir balık tutarsam diye bekleyen insanlarız. Ama bize definecilere bıraksalar her şeyin altındanda kalkarız.Belki umut yolcusuyuz ama o kadarda boş insanlar degiliz. Mesele güç ise para ise oda bizde ))) ama kanunla engel koymuşlar bize bile ))))

Birde iyi bir defineci bilirki dogru bilgi belge sadece konudaki o şeytanın elinde. Tanışdım belki iki belki üç kere, amalar var işte nedenler sebebler çok işin içinde. Dagda bir işaret peşinde koşan defineci sanmasın kendinide. Güvenecek yanına gidecek adam yoksa varsın topragın olsun her şeyde. Biz zaten geçmişiz serden umurumuzda degil geriside, zaten en güzeli fakir yaşamaktır kiymetini bilene.

Ayrıca Türkiyedeki bu Monalitte neden aya bakılması isteniliyor ??? Halbuki Güneş var aydan önce dikkat ceken. Ama öyle degil Mısırın Miteolojisine göz atarsanız Ayı yeniden keşfeder verilen mesajıda anlarsınız. Güneşten bile önemlidir aslında. Birde zamanı tayin edendir, hemen tüm takvimler Ay takvimidir. Hemen hepside dört sütün dört evreden oluşur.

Her Ülkeye başka lehce ve başka şifrelerle mesajlar bırakılıyor. Monalitler tarihin akışında hep önem taşımıştır, en büyük olaylar ve olacaklar dikili taşlar ( monalitlerle) sergilenmiştir. Bu devir taş devri olmadıgından Metal Monalitlerle mesaj aktarılıyor anlayana.

Son düzenleme:

oymak beyi

Moderator
hay kurban olayım, eline yüreğine sağlık üstadım, keşke daha Özgür bir dünyada yaşasaydık da şu sizi durduran engeller olmadan daha rahat konusabilseniz keşke ama nasibimiz bu kadar demek ki, zaten sonuna denk gelmişiz dünyanın bundan sonrası koca bir savaş ondan sonrası da Allah kerim. ☺️

Üst Alt