Gezelim görelim

Baykan

Kayıtlı Üye
Ve 2 mt güneyin bu işaret vardı.

Baykan

Kayıtlı Üye
bunun hakkında ne düşünüyorsunuz...????
30 mt batısında açılmış 3 adet mezar. Bende şok oldum. En azından sağlam katıldığını sanıyordum. Maalesef yok. Kendi kayasında ve çevresinde birşey yok. Kare güneye bakıyor ustam karenin hemen 1 mt doğu tarafında vaftiz çukuru var. Ölçüleri 100×130 cm.
Kare nin kendi çevresinde (yakınında) ve kayasında birşey yok ustam.
Size vaftiz çukurunu ve açılan mezarlarıda görsel olarak atayım.
Mezarlar kayaya oyma yuvarlak küp tarzı mezar. Selametle.

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
ben olsam o mihrabın sağ yada sol tarafında bir dedektör yada çubuk tutardım bu fırsatıda kaçırmazdım

Baykan

Kayıtlı Üye
ben olsam o mihrabın sağ yada sol tarafında bir dedektör yada çubuk tutardım bu fırsatıda kaçırmazdım
Ustam siz küçük bir kasa yada müjde imasında mi bulunuyorsunuz. Aslında çubukla odasına bakarken tam mihrabın sağında yön verdi baktım küçük bir alanı çekiyordu mineral diye kulak asmadım mineral testi de yapamadım. Yer bizde yine bakarız ustam.

Son düzenleme:

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
hayır mihrabın sağ yada sol tarafında toprakta olacak bir adım kadar..ve 1 mt geçmez derinliği

Baykan

Kayıtlı Üye
hayır mihrabın sağ yada sol tarafında toprakta olacak bir adım kadar..ve 1 mt geçmez derinliği
Teşekkürler ustam bilgler ve yardımınız için lakin işaret mihrap değil yanlış görmeyesiniz.Üst kısmı ters V gibi lahit çatısı dediğimiz türden. Tekrar yakınlaştırıp bakarmısınız bi zahmet.

Üst Alt