resimlerin büyüklüğü

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
büyük resimler yüklenmiyor büyüklük ne kadar olmalı ona göre resim yükleyelim yada yükleme ebatını yükseltin
Zannedersem
Resim boyutlarının ayarlarını @aga_0074 ayarlamisti problemsizdi şimdiye kadar kendisi malum ard arda gelen üzücü haberlerden ötürü aramızda yok bir suredir @definenoktasi.com konuyu görünce sana zahmet bir göz atar san sevinirim resimsiz bizim işler yürümüyor malum :)

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
Zannedersem
Resim boyutlarının ayarlarını @aga_0074 ayarlamisti problemsizdi şimdiye kadar kendisi malum ard arda gelen üzücü haberlerden ötürü aramızda yok bir suredir @definenoktasi.com konuyu görünce sana zahmet bir göz atar san sevinirim resimsiz bizim işler yürümüyor malum :)
sorun deyil hallolur kafanı takma gurban ????

Meltun

Kayıtlı Üye
büyük resimler yüklenmiyor büyüklük ne kadar olmalı ona göre resim yükleyelim yada yükleme ebatını yükseltin

Sayın Arkadaşım;
Yukarıda ki mesaj içeriğinde yüklenen fotoğrafların yüklenme ölçüleri yazılmıştır.Bu ölçüler dahilinde tüm fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Bu şekilde amacımıza net olarak hizmet verebilmektedir ve daha büyük ölçülere de gerek kalmamaktadır. Saygılarımla

kaan5557

Yetkili

Abi en pratil çözüm..
yüklü bir foto var elimizde....telefondan ekran görüntüsü al..
ekran goruntusu aldigin resmin ustunde telefon sarzi saat 4.5 g gibi yazilari kırp...
o yuklu resim artik birak megabayti kilobayt bile degil..
:) :) :)

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
Abi en pratil çözüm..
yüklü bir foto var elimizde....telefondan ekran görüntüsü al..
ekran goruntusu aldigin resmin ustunde telefon sarzi saat 4.5 g gibi yazilari kırp...
o yuklu resim artik birak megabayti kilobayt bile degil..
:) :) :)
kırpa kırpa 4 den 2 ye indi ama gene yüklenmiyor ebat büyük diyor biraz daha kırparsam resim belli belirsiz hale gelecek daha fazla kırpamadım onun için vaz geçtim ufak olanları yükleriz sorun deyil ;)

Meltun

Kayıtlı Üye
kırpa kırpa 4 den 2 ye indi ama gene yüklenmiyor ebat büyük diyor biraz daha kırparsam resim belli belirsiz hale gelecek daha fazla kırpamadım onun için vaz geçtim ufak olanları yükleriz sorun deyil ;)
4 ten 2 ye indi yine yüklenmiyor dediğinize göre avatar olarak yüklemeye çalışıyorsunuz herhalde bahsettiğiniz olay genelde avatar yüklemesi esnasında karşımıza çıkar. Aşağıdaki fotoğraf sizin yüklemek istediğinizden daha büyük sorunsuz yüklendi4444.jpg

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
4 ten 2 ye indi yine yüklenmiyor dediğinize göre avatar olarak yüklemeye çalışıyorsunuz herhalde bahsettiğiniz olay genelde avatar yüklemesi esnasında karşımıza çıkar. Aşağıdaki fotoğraf sizin yüklemek istediğinizden daha büyük sorunsuz yüklendiEkli dosyayı görüntüle 983
avatar deyil gurban ivriz kaya anıtının resmi birisini yükledim birtane daha var onu yüklemeye çalıştım4mg bayt tı kırparak 2mg ta indirdim genede büyük geldi yüklenmedi kendi çektiğim resim yükleyip yüklememek önemli deyil sadece resimlerin nekadar büyüklükte yüklenebildiğini öğrenmek istemiştim öğrendim teşekkürler

Meltun

Kayıtlı Üye
avatar deyil gurban ivriz kaya anıtının resmi birisini yükledim birtane daha var onu yüklemeye çalıştım4mg bayt tı kırparak 2mg ta indirdim genede büyük geldi yüklenmedi kendi çektiğim resim yükleyip yüklememek önemli deyil sadece resimlerin nekadar büyüklükte yüklenebildiğini öğrenmek istemiştim öğrendim teşekkürler
Rica ederim.Sizin konuyu açmanız vesilesiyle anlatılmaya çalışılanlar ola ki ayni sıkıntıya"yükleme" maruz kalan arkadaşlarımızında bilgilenmesinde fayda vardır düşüncesi iledir."Eğer fotoğraf pikselleri bozuk ise kısaca fotoğraf özelliğini kaybetmişse hiç bir şekilde yükleme yapılamaz."

Üst Alt