Yeni Kategori

Mushap

Kayıtlı Üye
@Talebe
Bir karışım üzerinde daha çalışıyoruz inş oda ustasına faideli olur öyle ümit ediyoruz )))
İnşaallah abi birde şampuan üzerine çalışma düşünüyor musun yıllardır aynı şampuanı ısırgan,kekik,badem,limon vs vs özlü diye ambalajını parfümünü değiştirip değiştirip ürünü güncel tutarak satıyorlar.içindekiler kısmı nedense değişmiyor :)

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
İnşaallah abi birde şampuan üzerine çalışma düşünüyor musun yıllardır aynı şampuanı ısırgan,kekik,badem,limon vs vs özlü diye ambalajını parfümünü değiştirip değiştirip ürünü güncel tutarak satıyorlar.içindekiler kısmı nedense değişmiyor :)
evet biz erkekler için en buyuk sorunlardan birisi saç dökülmesi..degerli @Kaynak ustam bunun üzerinde bir çalışma yapsanız çok güzel olacak...

Kaynak

Yorumlarım Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Kayıtlı Üye
evet biz erkekler için en buyuk sorunlardan birisi saç dökülmesi..degerli @Kaynak ustam bunun üzerinde bir çalışma yapsanız çok güzel olacak...

Bu konuda seçeneğimiz malesef çok az lakin ırsi denilen mevzu etkileri daha baskın çıkıyor.
Fakat bakım yapmak sureti ile bunu sağlıklı kılabilmemiz mümkün.
Bunu kendimde gördüm şöyleki iki biraderimde havalimana sahip :)
Onlara oranla ki aramızda on sene var onlardan daha iyiyim :)

Kaynak

Yorumlarım Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Kayıtlı Üye
El beyruni
İbni şerif

Bitkisel anlamda isim yapmış bu alimlerin kitapları mevcut bazı tavsiyeleri var fakat bitkiyi bulamıyoruz.
Bunun ticaret bitmiş artık desek yeridir.
Örneğin cilt lekesi için bir bitki seçtim madagaskarda yetişiyormuş .
Pereyi bulayım gidecem vala :)

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
Bu konuda seçeneğimiz malesef çok az lakin ırsi denilen mevzu etkileri daha baskın çıkıyor.
Fakat bakım yapmak sureti ile bunu sağlıklı kılabilmemiz mümkün.
Bunu kendimde gördüm şöyleki iki biraderimde havalimana sahip :)
Onlara oranla ki aramızda on sene var onlardan daha iyiyim :)
ozaman bunu saç dökülmelerine karşı diye konu açarak paylaşmanı isterim...benim saçlar da omuzun altında uzun..

Üst Alt