kaan5557

Kayıtlı Üye
Kaan gundisi gel la o kadar selam gönderdik hal hatır sorduk bir gün sormadın bizi küsüm sana haberin olsun
kkiymetli abim...selamini aldim...kamhi distumla selam gonderdim...bir kusurumuz olmussa af dilerim kiymetli abim...
kamhi dostuma soyledim...onun haberi var...malum uzun zamandir bu sitelerdeyiz...haliyle boyle oluncada insan bazen ara vermek istiyor...dinlenmek istiyor..yada yeni gelismeleri takip etmek adina bir mola vermek istiyor...insan iste hep birseyler ister...yoksa kalbimiz gonlumuz hep sizinle...

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
diyorum ki gel bir deli gelmiş seni soruyor
-siz beni kandirir ikna edersiniz diyor
la bizim öyle bir gayemiz yok ki seni kandirim ikna etmek gibi
-nasıl yani beni istemiyor musunuz dedi
dedim ondan deyil sen bizi birakamazsin ondan ????
en sonda yazmış baş belası Kanıma girme ????????????
hoş geldim dostum ????
La Allah’ın gundisi çok oldu kanına işledik haberin yok diyeydin ????

kaan5557

Kayıtlı Üye
Ara ara hep burdayim ...ama madem konusu acildi üstun körü bir geçeyim...bu definecilik bundan 10 yil once daha ileri seviyedeydi...forumlarda oyle yazilar oyle fikirler oyle sacmakiklar oyle seyler okuyorum ki...valla deli oluyorum...yiliyorum...bosuna forumlarda konusuyoruz diyorum...

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
kkiymetli abim...selamini aldim...kamhi distumla selam gonderdim...bir kusurumuz olmussa af dilerim kiymetli abim...
kamhi dostuma soyledim...onun haberi var...malum uzun zamandir bu sitelerdeyiz...haliyle boyle oluncada insan bazen ara vermek istiyor...dinlenmek istiyor..yada yeni gelismeleri takip etmek adina bir mola vermek istiyor...insan iste hep birseyler ister...yoksa kalbimiz gonlumuz hep sizinle...
Bak hele bu gundiye nezaman kızdık ki sana biz sana kıyabilirmiyiz la gundiler muhabbetinizi özledik ????

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Ara ara hep burdayim ...ama madem konusu acildi üstun körü bir geçeyim...bu definecilik bundan 10 yil once daha ileri seviyedeydi...forumlarda oyle yazilar oyle fikirler oyle sacmakiklar oyle seyler okuyorum ki...valla deli oluyorum...yiliyorum...bosuna forumlarda konusuyoruz diyorum...
Gardaşlık biz yorumumuzu tafsiyemizi verelimde kim ne alıyorsa onu alsın ben sizler gibi dostların muhabbetine üşenmeden gelirim

kaan5557

Kayıtlı Üye
Dostlar sofrasi deli firat abimizin önderliginde tekrar yeniden kurulmus...gulbahceli abim de gelmis...mushap ustamiz talebeyken iyiydi..çaylak muhabbeti yapip iş koşuyorduk...git oraya git buraya...mushap ustaya caylak muhabbetide yapamayacaz...yeni bir tane caylak talebe bulalim...valla özlemisiz..

Mushap

Kayıtlı Üye
Geçen gün yazmıştım boş vaktimde 2010 yılının yazılarına arşivlerine kadar araştırdım diye inan saha hak vermemek mümkün değil hoş geldin

Mushap

Kayıtlı Üye
Dostlar sofrasi deli firat abimizin önderliginde tekrar yeniden kurulmus...gulbahceli abim de gelmis...mushap ustamiz talebeyken iyiydi..çaylak muhabbeti yapip iş koşuyorduk...git oraya git buraya...mushap ustaya caylak muhabbetide yapamayacaz...yeni bir tane caylak talebe bulalim...valla özlemisiz..
Ben çaylak ve çırak olmaktan memnunum halbuki :)

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
Bir sürü çaylak getirdim talebe getirdim ben senin haberin yok
@selim oğuz19 ???????? yeni marabamiz ????????

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Kaanım sormayı unuttum nasılsın iyimisin işler güçler ne durumda sağlık durumu nasıl

kaan5557

Kayıtlı Üye
Mushap ustam...sen caylak olmaktan rahatsiz olmazsinda biz ustaya caylak davranamayiz...cok kisiyi suzuz gonderirsin...biliriz...

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
gurban sana mesaj yazdım okumaşşın fırat haber göndermişti ortalardan kayboldun aradığınız acemi çıraksa bende acemiyim birşeyler öğretmek isteyen varsa ben hazırım çıbık öğrenirim çay serviside yaparım ara sıra bahşişte isterim haberiniz olsun :D ????

kaan5557

Kayıtlı Üye
Bir sürü çaylak getirdim talebe getirdim ben senin haberin yok
@selim oğuz19 ???????? yeni marabamiz ????????

Dostum oğuzu hep beraber yetistirelim....yaşliligimizda o gömuleri genc haliyle toplayacak hocalarina pay verecek...ileriye gelecege yatirim...ne demisler insana yatirim yap...ne planci adam oldum ama...

kaan5557

Kayıtlı Üye
gurban sana mesaj yazdım okumaşşın fırat haber göndermişti ortalardan kayboldun aradığınız acemi çıraksa bende acemiyim birşeyler öğretmek isteyen varsa ben hazırım çıbık öğrenirim çay serviside yaparım ara sıra bahşişte isterim haberiniz olsun :D ????

Gülbahceli abim...nasilsin...seni gormek seninle muhabbet ne guzel...oguza tektekcilik ve incelikleri ogretme sende ...