kaan5557

Kayıtlı Üye
Korana virusden vefat eden komsunuz icin Allah rahmet eylesin...belliki dostum hem komsunuz hemde köylun hemsehrin...insallah bulundugun apartmanda baska gizli hasta yoktur...aman dikkat...gerci hersey olacagina varir kaderden kacilmaz ama tedbirde dinimizinde emridir....
Kiymetli abim biryere gittigim yok buradayimda malum ramazandayiz paso cay sohbet durumundayiz yarin canimiz cekmesin diye bir ugrasi halindeyiz lakin işe yaramiyor...yine cay sigara can cekiyor...
yaa bu sene bir enteresan durumla karsi karsiyayim...gunduz canim sigara kahve cekiyor...halbuki cayi daha cok severim...iftardan sonra kahve icmiyor çaya devam ediyorum..bu cay kahve polemigini sizde yasiyormusunuz...enteresan enteresan.. :) :)

Defineci

YÖNETİM
Korana virusden vefat eden komsunuz icin Allah rahmet eylesin...belliki dostum hem komsunuz hemde köylun hemsehrin...insallah bulundugun apartmanda baska gizli hasta yoktur...aman dikkat...gerci hersey olacagina varir kaderden kacilmaz ama tedbirde dinimizinde emridir....
Kiymetli abim biryere gittigim yok buradayimda malum ramazandayiz paso cay sohbet durumundayiz yarin canimiz cekmesin diye bir ugrasi halindeyiz lakin işe yaramiyor...yine cay sigara can cekiyor...
yaa bu sene bir enteresan durumla karsi karsiyayim...gunduz canim sigara kahve cekiyor...halbuki cayi daha cok severim...iftardan sonra kahve icmiyor çaya devam ediyorum..bu cay kahve polemigini sizde yasiyormusunuz...enteresan enteresan.. :) :)

Ben kafamı sürekli bişeylerle meşgul ediyorum sigara içmem ama yemek yemeği çok severim. Ramazanda az konuşur çok iş yaparım ustam. Kafada 40 tilkiyi döndürüp 40 nın da kuyruğunu değdirmemeye çalışırım. ????

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
doğru şöyle yağmura çamur atma Yaş sınırı mi ?
yagmurmu ????????????????????????
yok gurban daha o kadek yaşlanmadık sokağa rahat çıkıyorum dinazoruz dediysek dinazor fosiliyiz demedik geceleri saymayınca yaş yarıya düşüyor :D gerçekten havalar düzelmedi keşke yağsın berekettir bizde biraz sabrederiz:sleep: bekleyen devriş beklerken g.malüm o duruma düşmeyiz inş.????

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
Allah c.c razı olsun dostum
evet koylumuz ayrıca akraba yakın derece olmasa da ...
bizim binada oturan öz halası dun gece onun sesine fırladı herkes binada kendisi de bir kaç sokak otemizde
bizim binada sıkıntı büyük dostum
3 daire idi son sana söylediğimde suan 4 daire oldu ...
covid19 za yakalananlar ...hepsinin durumu iyi
ama bizler tedirgin iz elimizden geldiğince temkinli olmaya gayret ediyoruz..
hakkımızda hayırlısı olması dileğiyle
bir biz deyil bütün dünya aynı mücadeleyi veriyor yani hepimiz..
herşeye rağmen hayat devam ediyor
her ne olursa olsun soğuk kanlı olun ..
korku endişe yüksek derecede tedirginlik
sizi zayıf bırakır ...
çevremde ve edindiğim bilgilere göre bu namussuz virüs
sürüde en zayıf halkaları seciyor
tanıdığım yakalanan kim varsa
en çok önlem alan ölmekten korkanlar tedirgin endişe korku içinde olanlar hep ...
hiç umursamayip Ama önlemini alanlar yinede bunların başında ben ????
çok şükür henüz rastlamadik rastlanada denk gelmedim ????

Son düzenleme:

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
yok gurban daha o kadek yaşlanmadık sokağa rahat çıkıyorum dinazoruz dediysek dinazor fosiliyiz demedik geceleri saymayınca yaş yarıya düşüyor :D gerçekten havalar düzelmedi keşke yağsın berekettir bizde biraz sabrederiz:sleep: bekleyen devriş beklerken g.malüm o duruma düşmeyiz inş.????
Allah gecinden versin baş tacisin ustam ????