aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
xiaomi telefon kullanan dostlarım varsa bu değerli siteyi ziyaret edin bende ordayım defineadresi olarak.. bende xiaomi kullanıyorum 4 senedir ;);)

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
xiaomi telefon kullanan dostlarım varsa bu değerli siteyi ziyaret edin bende ordayım defineadresi olarak.. bende xiaomi kullanıyorum 4 senedir ;);)

Bu nedir ?

kaan5557

Kayıtlı Üye
@definenoktasi.com ustam ve
@aga_0074 ustam hoşbulduk geçen akşam siz yoktunuz bu aksam buradasiniz... inşallah keyifler yerindedir... özellikle ağam sen zor zamanlardan geçtin... seni yeniden burada görmek çok güzel...
İhtiyar heyeti herzamanki gibi ( ki abilerim olur) :) :) geç saatlerde yine buradalar...
@Kamhi Leonard dostum Arvas dedin Van'da ikamet eden Arvas ailesindenmiydi yoksa soy isim benzerligimiydi vefat eden yakınınız...
Tüm defineruhu ailesine sevgiler...

Mushap

Kayıtlı Üye
Dün gece yoldayız ilerde polis çevirme yapıyor söförün ehliyeti yok :) panik yaptı sıkıntı yok bişe olmaz dedim durdurdular selam verdik ateş ölçüyorlar mış şöförünkünü ölçtü 37 bana geldi 1 ölçtü baktı cihaza tekrar ölçtü şaşırdı bi daha dedi 3. Yü ölçtü bana baktı 39.5 dedi ne diyon şefim sen dedim .baktım şöförün rengi attı memur gülmeye başladı böyle yapmazsak zaman geçmiyor arada bir takılmak lazım dedi :) bizim şoför hala anlamadı ateşim var sanıyodu gülüşmelerin sonunda oda anladı biraz sohpet edip hayırlı geceler dedik garip bir şaka oldu .

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
@definenoktasi.com ustam ve
@aga_0074 ustam hoşbulduk geçen akşam siz yoktunuz bu aksam buradasiniz... inşallah keyifler yerindedir... özellikle ağam sen zor zamanlardan geçtin... seni yeniden burada görmek çok güzel...
İhtiyar heyeti herzamanki gibi ( ki abilerim olur) :) :) geç saatlerde yine buradalar...
@Kamhi Leonard dostum Arvas dedin Van'da ikamet eden Arvas ailesindenmiydi yoksa soy isim benzerligimiydi vefat eden yakınınız...
Tüm defineruhu ailesine sevgiler...
Bitlis tatvan ve van hepsinde arvas lar var
Hepsi de ayrı ayrilar bu yakınım vanlilardan deyil
Eskiden hatırlayan yada bilen varmı bilmiyorum
hane ve kelle başına verigi alinirdi
vergiden düşmek için muaf olmak için
aileler bu yüzden çok bölündü
her 6 ayda bir gidip soy isim deyistirirlermis
bizim bu avraslar da o dönemden nasibini alanlardan
ve benim babamın 2 amcasida aynı şekilde soy isimlerini deyismislerdi
aynı anne babadanlar ama soy isimler farklı ????

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
Dün gece yoldayız ilerde polis çevirme yapıyor söförün ehliyeti yok :) panik yaptı sıkıntı yok bişe olmaz dedim durdurdular selam verdik ateş ölçüyorlar mış şöförünkünü ölçtü 37 bana geldi 1 ölçtü baktı cihaza tekrar ölçtü şaşırdı bi daha dedi 3. Yü ölçtü bana baktı 39.5 dedi ne diyon şefim sen dedim .baktım şöförün rengi attı memur gülmeye başladı böyle yapmazsak zaman geçmiyor arada bir takılmak lazım dedi :) bizim şoför hala anlamadı ateşim var sanıyodu gülüşmelerin sonunda oda anladı biraz sohpet edip hayırlı geceler dedik garip bir şaka oldu .
Bu güzeldi ???????? geçen hafta bende bir kıza yaptım aynısını işyerinde
her 3 saatte bir tüm çalışanların ateşi ölçülüyor
patron geldi dedi sen ölçüm yap bende çekim yapacam
tamam dedim bu Çekim Zorunlu olduğu için
o kamerayı açtı bende sırayla olcuyorum gidiyorum
bir kıza geldim .????
dem halla halla ...
dedi ne oldu ..?
dedim yok birsey heralde cihaz çalışmıyor ..
bir daha denedim ilginç dedim
kız şaşkın şaşkın ne oldu be..!
bu sefer uzaklaşarak ölçüm yaptım ????????
dedim senin ateşin var ????????
sağında solunda çalışan iki eleman birden yerinden bi fırladı ????????????
kız korkudan bayilacakti nerdeyse
sonra şaka dedimde herkes işine baktı ????
çekimde yarıda kaldı bir daha yaptık ????

Defineci

YÖNETİM

Kafa bulma sırası sana gelmiş usta. Deseydin ya biz ateşli erkeğiz diye.

Yok bu Korona muhabbetine eskiden insanlar osuruken öksürürdü duyulmasın diye, şimdi öksürünce osuruyor...Hakkatten dünya tersine dönüyor benden demesi...

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
İftarı arazide açtık gözüm bir yağmur yağdıki bardaktan boşanırcasına kendimizi anca mağaraya atık tabi iç çamaşırlara kadar ıslandık
Işte benim en sevdiğim an o andır ????
böyle yağmur yağacak
1 taşın altına bir kisinin zor girdiği yere balık istifi gibi iki üç kişi girecen birde cugara yakacan ohhh

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye

Mushap

Kayıtlı Üye
Kafa bulma sırası sana gelmiş usta. Deseydin ya biz ateşli erkeğiz diye.

Yok bu Korona muhabbetine eskiden insanlar osuruken öksürürdü duyulmasın diye, şimdi öksürünce osuruyor...Hakkatten dünya tersine dönüyor benden demesi...
Gundi macunu yedim iftarda deseydim olurdu ama bu seferde o ne ne işe yarar diye bi sürü sorardı :)