aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
Gözlerine nurmu indi :D
Sarı kız her zaman çekici olmuştur.
Bizim neyimiz eksik Allah büyüktür herkeze nasip olsun.
AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Kaynak

Yorumlarım Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Kayıtlı Üye
@aga_0074 hele bulam bi
Üzerine "Ustası kaynak atmıştır" diye yazı yazdıracam ????
Erkeğe altun caiz değil bilirem fakat yazıda bir beis yok ))

Kaynak

Yorumlarım Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Kayıtlı Üye
Evet agam benimde favorim bu...aslinda bundan daha guzelleri var ama hayvan ve kadin resimleri yuzugu takma noktasinda sıkinti...

Benim nazarımda en güzeliii
Cebimde olanıdır ????
Cepte yok
Ahanda masaüstünde akşama kadar bakış hatta karşılıklı öpücük att ama boşşş ???? ????

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
Benim nazarımda en güzeliii
Cebimde olanıdır ????
Cepte yok
Ahanda masaüstünde akşama kadar bakış hatta karşılıklı öpücük att ama boşşş ???? ????
deme lo öyle zoruma gidiiiii haaa....wallah sen böyle yaparsın inada binerim bu kışın ortasuında kaya mezarı açarım

PiSaGoR

Define RuHu
Administrator

kaan5557

Yetkili
Evet agam benimde favorim bu...aslinda bundan daha guzelleri var ama hayvan ve kadin resimleri yuzugu takma noktasinda sıkinti...

Evet dostum hayvan resimleri olan resim tablo..yada heykelcik gibi süsleme eşyalar ev icinde olmasi rahmet bereket meleklerine zul gelir...bizim inancimizda bu vardir...bu nedenle islam medeniyetinde bu tarz resimlerin yapilmasi yada ev duvarlarini suslemesi yoktur...kaldiki kadin ciplak resimli bir yuzugu parmagima takmam...hatira olarak kapali bir yerde saklarim ama ...

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
Evet dostum hayvan resimleri olan resim tablo..yada heykelcik gibi süsleme eşyalar ev icinde olmasi rahmet bereket meleklerine zul gelir...bizim inancimizda bu vardir...bu nedenle islam medeniyetinde bu tarz resimlerin yapilmasi yada ev duvarlarini suslemesi yoktur...kaldiki kadin ciplak resimli bir yuzugu parmagima takmam...hatira olarak kapali bir yerde saklarim ama ...
dostum olurda denk gelirsem imkansız ama farzet geldim
Pompeii Jeton,larından sana bir yüzük borcum olsun????????

Üst Alt