Sedegor üstat yardımın lazım yardımcı olurmusun

Medd

Kayıtlı Üye
buyrun bunuda izleyin buda 1 sene sonra yani bu gun cekilen video. @Sedagor Üstad a. özel...

sedegor

Yetkili
u
üstadım . birak kafayi yemis desinler. :) bak pesinden kac insan geliyor . site site gezdim sizi bulmak icin cok cabaladik. sagolsun bi abi yardimci oldu simdide burdayiz . burdanda giderseniz yine sizi arar peşinizden gelen bi grup var anladigim kadariyla. ayagina tas degmesin. 300-500 yıl once yasamis olsaydiniz . kesin simdi sizinde kendinize ait bi KRAL odaniz olacakti ;)
Kimseye sitemim yok, biz hep hesapsız olduk kendi acımızdan, geceyi gündüze kattık büyüttük ellerine verdik. Benim gibi çok arkadaş var üzeri cizili. Bazen yönetim degişiyor bazen insanların başka emelleri oluyor. Bazen senin dogrun onun yanlışı oluyor. Sütten cıkmış ak kaşıgım demekte dogru degil bizdede vardır hata, insan hata yapmak için dünyada. Ben gittigim yere hadi gelin demedim hiç bir zaman soranada adres vermedim. Arayan mevlayıda bulur belayıda. Biz her yerdeyiz kimi bana atar kimi sual sorar bazende biz sorarız. Ama insanın yüzüne gülüp ardından gitti yok diye dost sandıklarının cakallıgı olmasa gerisi problem degil. Hem banlamışlar inan umrumdada degil. Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Bizimde o köylerde işimiz olmaz.

Silmiş unutmuşuz her hangi bir derdimizde yoktur. Allah işlerini rast getirsin kimseyle alıp veremedigimiz yok. Gelen buyursun bizde site site gezip zaman geciriyoruz bazen. Önemli olan üye calmak degil, bilgiyi tecrubeyi göstermektir. Kimin ne yaptıgınıda biliriz az çok, hurafe olan yerde cogunluk olur, agzı tutulmaz kimseninde bilende konuşur bilmeyende bir vakit sonra harcanan zamana dönüp baktıklarında insanlar belki anlarlar kılavuzların ne oldugunu.

Ben degil sadece @kaan5557 gördügünde yazsın daha kimler var.

Bizden geçti bu işler. Ara sıra yazar çizeriz işte.

Son düzenleme:

Medd

Kayıtlı Üye
Kimseye sitemim yok, biz hep hesapsız olduk kendi acımızdan, geceyi gündüze kattık büyüttük ellerine verdik. Benim gibi çok arkadaş var üzeri cizili. Bazen yönetim degişiyor bazen insanların başka emelleri oluyor. Bazen senin dogrun onun yanlışı oluyor. Sütten cıkmış ak kaşıgım demekte dogru degil bizdede vardır hata, insan hata yapmak için dünyada. Ben gittigim yere hadi gelin demedim hiç bir zaman soranada adres vermedim. Arayan mevlayıda bulur belayıda. Biz her yerdeyiz kimi bana atar kimi sual sorar bazende biz sorarız. Ama insanın yüzüne gülüp ardından gitti yok diye dost sandıklarının cakallıgı olmasa gerisi problem degil. Hem banlamışlar inan umrumdada degil. Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Bizimde o köylerde işimiz olmaz.

Silmiş unutmuşuz her hangi bir derdimizde yoktur. Allah işlerini rast getirsin kimseyle alıp veremedigimiz yok. Gelen buyursun bizde site site gezip zaman geciriyoruz bazen. Önemli olan üye calmak degil, bilgiyi tecrubeyi göstermektir.

Bizden geçti bu işler. Ara sıra yazar çizeriz işte.
Üstadım inanın mesajlarinizin sonu gelmesin istiyorum . ve benim gibi düşünen çok kişi vardir kalıbımı basarim. sizinde cok zamaninizi aldık herseyden once hakkinizi helal edesiniz. biz acemiyiz . sizin gibi üstadı . da yakalayinca soru üstüne soru yağmuruna tuttuk sizi. Sagolun siz de sıkılmadan cevapladiniz . sağ olun var olun İnsALLAH..

sedegor

Yetkili
ustam bu kaç metre gidiyor tunel....
Şu an bulundugun yerden geniş alandan daha 15-20 metren var kuzeye degil doguya git Her gördügün delige dalma, orda daha çok ayrılan tünel kolları olacak. Bu git dedigim yol tünel acık degil göremiyorsun toprak altında ve tam doguda girişi buldugunda kesik kesik agır bir koku gelir zaten. Şu an acık olsa kuş var orda yuva yapmış duramaz orda. Geniş alandaki topragı temizle ortaya ne cıkacak duvarlarada iyi bak sonra konuşuruz yine. Dar olana git genişecek o ilerde. Kolay geniş olana gitme

Anladım yapma etme demek sana göre degil. Madem kafaya koydun bari yaptıgını yapacagını yazda bu konuda en az riskle ilerle bari. Yaptıgın işte yasal degil. İzinde cıkmaz oraya zor durumda bırakıyorsun bizi.

Medd

Kayıtlı Üye
Şu an bulundugun yerden geniş alandan daha 15-20 metren var kuzeye degil doguya git Her gördügün delige dalma, orda daha çok ayrılan tünel kolları olacak. Bu git dedigim yol tünel acık degil göremiyorsun toprak altında ve tam doguda girişi buldugunda kesik kesik agır bir koku gelir zaten. Şu an acık olsa kuş var orda yuva yapmış duramaz orda. Geniş alandaki topragı temizle ortaya ne cıkacak duvarlarada iyi bak sonra konuşuruz yine. Dar olana git genişecek o ilerde. Kolay geniş olana gitme

Anladım yapma etme demek sana göre degil. Madem kafaya koydun bari yaptıgını yapacagını yazda bu konuda en az riskle ilerle bari. Yaptıgın işte yasal degil. İzinde cıkmaz oraya zor durumda bırakıyorsun bizi.
Üstadim. dogrudur sizlikte birsey yok bütün sorumlulukta bizdedir. ama soyledikleriniz önemli . ve degerli bizim icin . ama isin iyi tarafi bizim arazimiz tapulu. en kisa sürede. ilerledikçe sizlere adım adım ve daha detayli duzgun video ve foto. paylasim yapariz. Hersey icin cok sagolun var olun . Hayirli geceler size . Ahmet abiye de selamlar :)

Sivaslı

Kayıtlı Üye
Ustam ben çalışıyorum zaten 5 çocuğum var maaşım hacizli allığım maaş zaten karşılamıyor çocuklar hepsi küçük zaten iki tanesi okula gidiyor.üç tanesi çok küçük maaşım 4/1 kesiliyor Allah bana hepimize sabır versin ne yapayım kendimi bildim bileli çalışıyorum içkim sigaram yok sonuç borçluyum bankalara ????
Borcumu kapaticam battim vs ile define bulmam lazim yoksa bittim dedigin surece dahada batacaksin bu kafayla define aranmaz aramak.istiyorsansa daha kolay define yerleri var NE İSİN VAR TUNELLE canindanmi olmak istiyorsun sakatmi.kalmak istiyorsun. ucu bucu belli olmayan yillarca 100lerce insanin actigi tunellerimi bosaltacaksin . Etrafinda bolgenden ne isaretler vardir onlarla ugras ustalari dinle dinlersen iyi edersin zamanin bosa gitmez soz dinleyen kazanir. Neyse ))) selamlar herkese.bir bakayim dedim siteye bol sans herkese.

Üst Alt