Şu videoya bir yorum atar mısınız arkadaşlar?

oymak beyi

Moderator
usta daha önce başka bir yerde başka bir video yu uydurma djge konuşuyorlar Di. bende bu herifin diğer videosunu attım, taşlar yosunlu falan gerçek sanıyorum, hu damı sahte diyerek. adamlar en sahtesi bu zaten dediler ????????

Defineci

YÖNETİM
Yaaw benim aklıma şu geldi ilk önce millet bi yer bulup çözmek için 2 3 4 sene veriyor. Bu adam video çekecek kadae yeri nerde buluyor dedim ????

oymak beyi

Moderator
sahtekar, uydurma, kurgu falan ama adam iyi iş çıkartıyor usta. o kayalar, o şekiller falan tek başına oscarlik performans bence

TEVFİK

VİP Üye
selâmumaleyküm, tüm ustalarım güzel. Yorumlar yapmışlar ben ne söyliyeceğimi bilemedim Maşallah bulan buluyor bir tek ben bulamadım.bulamıyorum bu gidişte'de bulamayacağım ???? ???? paylaşım için tesekkür eder.elinize sağlık derim.Saygılarımla.

Defineci

YÖNETİM
selâmumaleyküm, tüm ustalarım güzel. Yorumlar yapmışlar ben ne söyliyeceğimi bilemedim Maşallah bulan buluyor bir tek ben bulamadım.bulamıyorum bu gidişte'de bulamayacağım ???? ???? paylaşım için tesekkür eder.elinize sağlık derim.Saygılarımla.

Usta sen hele deniz suyuna bir iki tane kaya at şöyle. Üstüne de biraz yosun tohumu ek. Bi dahaki sene araziye çıkıyor. Hea bu arada @YAREN üstat sende arazilerde bulduklarını getir hele. Araziye çıkalım. Gerisi kolay zaten hallederiz bir şekilde. :)

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
Usta sen hele deniz suyuna bir iki tane kaya at şöyle. Üstüne de biraz yosun tohumu ek. Bi dahaki sene araziye çıkıyor. Hea bu arada @YAREN üstat sende arazilerde bulduklarını getir hele. Araziye çıkalım. Gerisi kolay zaten hallederiz bir şekilde. :)
olsa canın saolsun aylardır araziye çıkamıyoruz kısmet olursa bahara şu hastalık belası hafiflesinde yasaklarda biter anca o zaman arazinin yolu görünür

TEVFİK

VİP Üye
Selamunaleykum Sayın ustam dediklerinizi uygulayacağım.okay,,,Da. :giggle: :giggle:,saygılar

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Kayıtlı Üye
ben hayatta tenezul edip seyretmiyorum sadece bir kişi vaar oda tam anlamıyla mukemmel herseyi ile tam doğru ve kurgusuz...onu kimseye soylemem..

Üst Alt