YENİ GELEN ARKADAŞLAR HOŞ GELDİNİZ????????

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
Oyoyoy cümleten selam aleyküm la gundiler ağanız geldi maraba nerde özelikle @Kamhi Leonard @kaan5557 @GÜLBAHÇELİ @Mushap @aga_0074 @deniz_efe ve tüm site uyanın loo ağanız geldi sahur vakti çaylarrr nerde Allah’ın gundileri illahi davulcumu getirek ????????????
ALLAH ın gundisi burası tekrar açıldı diye niye haber vermiyon karanlıkta göz kırptığını nirden biliyim gene enson ben duymuşumdur gundi cezalısın akşam çaylar senden :mad:;)

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
ALLAH ın gundisi burası tekrar açıldı diye niye haber vermiyon karanlıkta göz kırptığını nirden biliyim gene enson ben duymuşumdur gundi cezalısın akşam çaylar senden :mad:;)
Bu iyi fikir cezasını çeksin, ????
Bu arada tekrar hoş geldin deyerli ustam ????

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
Abim vallahi dün gece haber verdi bizim gundi gelir gelmezde ortalığı karıştırdım suçlu o gundi ????ben deliyim hakim abi ????

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
Ustam büyügümüz olarak karar size düşer ama şimdilik çay servisi yapsın yeter müsait bir ara topuklarına sıkarım o gundinin ????
Büyük @aga_0074 da danisaydik ????
Belki bir şansı m olurdu ???? diye cem ama o kirbaclayin der vicdansız sabuha ????