Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
günah çıkarmayamı gittin :D ;)
ya yok be allah yazdıysa bozsun da
misafirim vardi taksime gelince dedim gelin şu kiliseyide bir gezelim

icerinin resimlerini alacaktım karabalikti Ayin vardi saygisizlik gibi olmasin diye resim cekmedim

kapidan içeri girdik birtanesi
demesin mi ...
abi Allah rizasi için varsa bir sigara ????

La dayi burasi cami deyil farkindamisin ?
sende bende yanlış yerdeyiz ????

sigarayi verdim ...
dayi demesin mi ...
sen iyi birine benziyorsun
bana yardımcı olurmusun ..?
dedim ne yapayim kilise avlusundan alip cami Avlusuna mi birakayim ????

yok öyle deyil
biz 4 arkadaşız
6 gündür hiç tavuk yemedik
varsa bize ekmek arasi tavuk parasi verebilirmisin ?

dedim dayi bak kilisedeyiz
sana burdan bir korum isa seni koruyamaz????????
kolumu tutmuş birakmiyor lavuk
kalibina bakıyorum benden daha saglam
git çalış sigaranida al
otur lokantada en kral yemeğini de ye

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
yok gurban senlik bir durum yok sen baş tacısın şu günler anayla uğraşıyom malum yaşlılık hali biraz rahatsız onun için fazla keyfim yok ara sıra bakıp çıkıyom sizlik bir durum yok keyfim olmayınca birşey yapasım gelmiyor idare edin

DELİ FIRAT

DOĞACI
Kayıtlı Üye
yok gurban senlik bir durum yok sen baş tacısın şu günler anayla uğraşıyom malum yaşlılık hali biraz rahatsız onun için fazla keyfim yok ara sıra bakıp çıkıyom sizlik bir durum yok keyfim olmayınca birşey yapasım gelmiyor idare edin
Allah yardımcı olsun kıymetli abim üzüldüm rabbim hayırlı olanı eylesin şifalık ise tez elden şifasını versin anneye inşallah

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Kayıtlı Üye
Büyük Geçmiş olsun abim ????

TEVFİK

VİP Üye
Selamunaleyküm sayın ustam Gelmiş geçmiş olsun Allah Acil Şifalar versin.hani derler'ya..Ana gibi yar olmaz bağdat gibi diyar bulunmaz diye Annelerimizin kıymetini bilmek lazım.benim annem öldükten sonra asıl evin direği olan annem olduğunu anladım.Allah hiç kimseyi Anasız bırakmasın.
Annemi ben çok severim,
Melek annem, güzel annem,
Üzülmesin sakın derim
Melek annem, güzel annem.
İyi doğru sözler onda,
Şefkat dolu gözler onda,
Sevgi, ışık var yolunda,
Anne yüzü ne asil yüz,
Anne gözü ne derin göz,
Anne özü, pırlanta öz,
O gülerse çağlayanım,
O ağlarsa ağlayanım,
Ona gönül bağlayanım;
vvvvvvvvv.jpg Saygılar

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
saolun arkadaşlar doğrudur ana gibi yar olmaz bende kıymetini bildiğim için üstüne titriyom o rahatsız oldumu bende rahatsız oluyorum onun için keyfim yerinde deyil arasıra girip çıkıyom foruma şükür düzelmeye başladı çok fazla hap kullanıyor bazen onlarda aksi tesirmi yapıyor ne rahatsızlanıyor doğru hastaneye tahlil tahlil bende hastaneden nefret ederim ama mecburen gidiyoz rabbim ne verirse hayırlısını versin