GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
Topragiyla beraber gitse birsey olmaz diye cem ama
Gideceği yerde yine yaşamaz
O bizim topraklarda yetişiyor sadece ????
lale her yerde yaşar gurban bende anemonlar bilem vardı dağdan getirdiydim çıkdığım evin bahçesinde yetişiyorlar laleler renk renk güller ve daha birsürü çiçek apartmanda olmuyor

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
Bakmakla görmek arasındaki fark ben bir çift göz der gecerdim hele aç biraz karşıtı nerde sarılar nerde gel abi kardeş payı yapak üç biye iki siye ????
dönem soygunu yemiş biz yetişemedik gurban olsaydı üç biye birsiye diyerekten adil bir paylaşım yapardık :p şaka bir yana böyle bitşey denk gelirse es geçme mal bunlardadır pek kaldıklarını sanmamda genede gözün açık olsun:oops:

Mushap

Kayıtlı Üye

Mushap

Kayıtlı Üye
Görünen delik 1 metre civarı derin bahsettiğin şekilde bir figür müdür @GÜLBAHÇELİ ustam çevresinde yine bazı detaylar var fotoğraf yuvarlak kayanın yaslandığı kayanın üzeri yuvarlak olanda yine bir murç izi var bulursam konuda ekleyeyimIMG_20200510_213253_425.jpg

GÜLBAHÇELİ

Kayıtlı Üye
deyil gurban vajina deyil bu gördüğüm kadar kayanın yanında murçlar var seninki mezarla alakalı vajinanın olduğu yerin biraz uzağında erkeğinkide olmalı ikisi birlikte olmassa olmaz mal vajinaya yakın olur vede genellikle düz say kayada olur parasıda düz say kayada yerde olur bildiğim kadar erkeğinki vajinanın güneyinde burdaki para doğu kuzey doğu tarafında başka bölgelerde başka şekilde olabilir bir şey diyemem düzlükte fazla dikkat çekmeyen yerde yalnız şunu gördüm butür yerlerde bir mal saklandıysa çevresinde daha fazla olduğudur çevresi deyince 500 m 1 kilometre çevresinde dağıtılmış mallar olabiliyor bu bölgede rastladım testi şeklinde kaya oyulmuş içi kumla sıvanmış kasa ve işaretler var diyeceğim bir yerde bir şey alındıysa geniş bir şekilde çevresi araştırılmalı biraz uzun oldu hakkınızı helal edin